����������������-������-��-������������-������������

معاون پارك علم و فناوري استان اردبيل:

رويداد شتاب با محوريت دفاع مقدس برگزار مي شود

معاون پارك علم و فناوري استان اردبيل از برگزاري رويداد شتاب در حوزه دفاع مقدس با همكاري سازمان بسيج علمي، پژوهشي و فناوري استان در راستاي ترويج فرهنگ بسيجي در جامعه و آشنايي نسل جوان با ارزش هاي دفاع مقدس خبر داد.

مسوول اقتصاد مقاومتي قرارگاه فرهنگي حضرت فاطمه الزهرا:

فرهنگ سازي راه مقابله با جنگ رواني حاكم در جامعه است/ ضرورت تربيت سفيران اقتصادي جهت معرفي ظرفيتهاي اقتصادي كشور

مسوول اقتصاد مقاومتي قرارگاه فرهنگي حضرت فاطمه الزهرا در نشست تخصصي كارآفريني، توسعه و اقتصاد مقاومتي كه روز چهارشنبه در حاشيه دوازدهمين نمايشگاه كتاب و مطبوعات استان اردبيل برگزار شد، فرهنگ سازي را يكي از راهكارهاي اساسي مقابله با جنگ رواني حاكم در جامعه در اثر فشارهاي اقتصادي عنوان كرد.

رئيس پارك علم و فناوري استان اردبيل:

معجزه رهايي از تحريم ها توسعه فناوري است

رئيس پارك علم و فناوري بيكاري، تحريم و مشكلات زيست محيطي را از چالش هاي مهم جامعه دانست و گفت: معجزه رهايي از اين مشكلات روي آوردن به فناوري است و علت افزايش قيمت در كشور ما بر خلاف كشورهاي ديگر عدم درك مفهوم واقعي فناوري است.

رئيس دانشگاه محقق اردبيلي:

آسيب پذيري كشور در اثر فشارهاي اقتصادي متاثر از ارتباط نادرست صنعت و دانشگاه

رئيس دانشگاه محقق اردبيلي صبح امروز در نشست نخبگان با حضور معاون علمي و فناوري رئيس جمهور گفت: آسيب پذيري كشور در برابر فشارهاي اقتصادي نشان مي دهد كه ارتباط درستي بين صنعت و دانشگاه برقرار نشده است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:

اقتصاد دانش بنيان با سرمايه دولتي محقق نمي شود

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در جمع نخبگان و فرهيختگان استان اردبيل، همت مردم و كارآفرينان را لازمه تحقق اقتصاد دانش بنيان دانست و گفت: اقتصاد دانش بنيان با سرمايه دولتي محقق نمي شود و رشد اقتصادي از فعاليت كارآفريني حاصل مي شود كه خودش سرمايه گذاري كند.

بهره گيري از جديدترين تكنولوژيها در توليدات كشاورزي/ اينترنت اشيا به كمك كشاورزان مي آيد

نماینده مرکز تحقیقات کشاورزی بین‌المللی گندم و ذرت مکزیک در نشست تخصصي كه با محوريت ارتقاي توليدات كشاورزي در استان اردبيل برگزار شد، از اجراي پروژه هاي افزايش محصولات كشاورزي با آخرين تكنولوژي ها بويژه براي گندم خبر داد.

بيانيه سازمان بسيج علمي، پژوهشي و فناوري استان اردبيل در خصوص حوادث تروريستي اهواز

سازمان بسيج علمي، پژوهشي و فناوري استان اردبيل در طي بيانيه اي حوادث تروريستي اهواز را محكوم نمود.

نگرشي بر مهمترين موضوع چالشي‌ آينده جهان؛

موانع و راهكارهاي توسعه ابياري مدرن در كشور چيست؟

با توجه به رشد روز افزون جمعيت و ضرورت تامين امنيت غذايي، توجه به بخش كشاورزي و صرفه جويي در مصرف آب اهميت بالايي دارد و متاسفانه با وجود بحران شديد آب در كشور همچنان بخش اعظمي از اب مصرفي با روش هاي سنتي آبياري به هدر مي رود كه بايد اقدامات اساسي جهت توسعه روش هاي آبياري نوين در كشور انجام گيرد.

استاندار اردبيل:

جذب سرمايه گذار، مهمترين راهكار اشتغالزايي / رئيس جمهور به اردبيل سفر مي كند

استاندار اردبيل جذب سرمايه گذاران داخلي و خارجي را اساسي ترين راهكار اشتغالزايي و توسعه اقتصادي استان معرفي كرد و افزود: سفر رئيس جمهور به استان مي تواند نقطه عطفي براي حل مشكلات و مطالبات مردم باشد.

بهره گيري از جديدترين تكنولوژيها در توليدات كشاورزي/ اينترنت اشيا به كمك كشاورزان مي آيد

نماینده مرکز تحقیقات کشاورزی بین‌المللی گندم و ذرت مکزیک در نشست تخصصي كه با محوريت ارتقاي توليدات كشاورزي در استان اردبيل برگزار شد، از اجراي پروژه هاي افزايش محصولات كشاورزي با آخرين تكنولوژي ها بويژه براي گندم خبر داد.