��������������-����������������-������-��-������������

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان یزد خبر داد

برگزاری ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در استان یزد/ ارتباط علم با صنعت و جامعه مهمترین هدف جشنواره

میرقانعی رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان یزد از برگزاری ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در این استان خبر داد و گفت: ارتباط علم با صنعت و جامعه مهمترین هدف این جشنواره است.

در ماهنامه معاونت علمی و ‌پژوهشی خواهید خواند:

درخشش نخبه کرمانشاهی در پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری کشور

طرح سیستم آنالیز وضعیت شانه و مفاصل سید یحیی مرادی نخبه کرمانشاهی، به‌عنوان طرح برتر کشور در حوزه سلامت پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری کشور شناخته شد.

ساخت دستگاه تحریمی که مصرف برق را بسیارکاهش می دهد

با ساخت دستگاه راه انداز چراغهاي خیابانی سدیم و متال که در دسته کالاهای تحریمی قرار داد، کشور ضمن رسیدن به خودکفایی، کاهش مصرف برق بسیاری را خواهیم داشت.

معاون علمی وزیر دفاع ؛

محصولات داخلی ما باید توان رقابت با نمونه‌های مشابه خارجی را داشته باشند

محمد مهدی نژاد نوری معاون علمی وزیر دفاع ، در حاشیه اختتامیه جشنواره ملی جهادگران علم و فناوری گفت: بالفرض اگر تحریم‌ها برداشته شوند و محصولات خارجی وارد ایران شوند، محصولات داخلی ما باید توان رقابت با نمونه‌های مشابه را داشته باشند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛

دانشمندان و محققین ایرانی فرماندهان میادین علمی کشور هستند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : در سال ۱۴۰۰ ، طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است حمایت از طرح های علمی در سازمان بسیج در اولویت قرار گیرید تا علاوه بر استان ها در تمام شهرستان ها بتوانیم از تمام ایده های جوانان حتی در کوچکترین و دوره افتاده نقاط کشورمان، مورد حمایت های مالی و معنوی این سازمان قرار بگیرد تا هیچ استعداد و ایده ای از چرخ حمایت های بسیج بی بهره نماند.

بازید سردار سلامی و سردار سلیمانی از غرفه کپسول خنک کاری و پیتوتاستاتیک

نخبگان بسیجی سازمان علمی پژوهشی تهران بزرگ دو محصول کپسول خنک کاری و پیتوتاستاتیک را بومی سازی کرده و در جشنواره جهادگران علم و فناوری ارائه کردند.

گزارش تصویری نمایشگاه جشنواره جهادگران کشور

بازدید سردار سلامی از غرفه بسیج علمی استان قم

سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در ذیل نمایشگاه جشنواره جهادگران کشور از غرفه بسیج علمی پژوهشی استان قم بازدید کرد

تزریق روحیه امید و خودباوری به نخبگان

مسئول سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری ایلام اظهار کرد : تلاش کنیم با همکاری مسئولان ، ضمن ارتقاء حرکت علمی کشور امید و خودباوری را در جوانان و نخبگان تزریق نماییم

گفتگوی علم و فناوری با معاون علمی پژوهشی سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه؛

پیشتازی کرمانشاه و درخشش نخبگان بسیجی در سطح کشور

دکتر بابلی در گفتگو با علم و فناوری، از پیشتازی کرمانشاه در تاسیس خانه نخبگان بسیج و مراکز رشد و درخشش نخبگان بسیجی استان در رویداد های ملی و استانی خبر داد.