��������������

در صورت ابتلا به کرونا چه باید کرد؟

یک کارشناس اظهار کرد: در صورت ابتلای افراد به کرونا استراحت مطلق، خوردن سوپ و نوشیدن زیاد مایعات نظیر آبمیوه طبیعی، چای کمرنگ و دوغ خانگی توصیه می‌شود. همچنین باید از استفاده زیاد از شیرینی جات پرهیز کرد چرا که سیستم ایمنی بدن را تضعیف می کند.

محققان گزارش کردند؛

بر طبق یک مجموعه داده بزرگ از ایران «عدم بویایی با کووید۱۹» ارتباط دارد

محققان بر طبق یک مجموعه داده بزرگ از ایران و بعد انگلیس «عدم بویایی با کووید۱۹» ارتباط دارد دولت انگلستان اعلام کرده از امروز همه افراد در صورت ایجاد سرفه مداوم یا تب یا آنوسمی باید خود را قرنطینه کنند.

چطور قرنطینه باعث شد رویاهایمان شفاف‌تر شوند؟

تعدادی از افراد می‌گویند که یک عارضه جانبی جالب ویروس همه‌گیر کرونا این است که آن‌ها رویاهای واضح‌تری دارند. بسیاری از این افراد برای توصیف تجربیات خود به وبلاگ‌ها و رسانه‌های اجتماعی روی آورده‌اند. در حالی که چنین رویاهایی می‌تواند گیج‌کننده یا ناراحت‌کننده باشد، خواب دیدن یک امر طبیعی و مفید در پردازش وضعیت بیداری ماست. این مهم برای بسیاری از افراد آلوده در حال حاضر به دور از حالت عادی است.

چگونه می‌توان با«شایعه پراکنی‌ها» در مورد ویروس کرونا در «شبکه‌های اجتماعی» مقابله کرد؟

تحقیقات بیان می کند که افراد بی اطلاع از ابتلا به بیماری ویروس کرونا، از مهمترین عوامل در زنجیره انتقال ویروس هستند. در این میان اما هستند قشری از اینها بدتر. افراد بی تفاوت نسبت به اهمیت و جدیت موضوع. افرادی که همه ماجرا را توطئه و دروغ می دانند و جدیت مسئله را زیر سوال می برند.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس خبر داد

اجرای طرح غربالگری ویروس کرونا در پالایشگاه ستاره خلیج فارس

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از پیاده‌سازی سختگیرانه‌ی طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در این پالایشگاه خبر داد و گفت: طرح غربالگری ویروس کرونا با مشارکت صددرصدی پرسنل و پیش از ورود مجدد آن‌ها انجام می‌شود.