������������-����

فناوری

استارت آپ ها جام جهانی برگزار می کنند!

جام جهانی استارت آپ

تلاش نخبه ایلامی در راه اندازی مرکز نوآوری صنعتی ایلام

برای راه اندازی مرکز نوآوری صنعتی، موانعی وجود دارد که نیازمند پشتیبانی مسئولان هستیم که امیدواریم با هم افزایی مسئولان و نخبگان این مرکز در آینده نزدیک راه اندازی شود.

فراخوان جذب ایده و استارتاپ های حوزه تعلیم و تربیت

فراخوان جذب ایده و استارتاپ های حوزه تعلیم و تربیت

تعلیم وتربیت

در پارک علم و فناوری برگزار شد:

برگزاری اولین رویداد کارآفرینی استارتاپ تریپ کشاورزی

اولین رویداد کارآفرینی استارتاپ تریپ کشاورزی با حضور رابط مرکز نوآوری شهید آشتیانی معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) و تیم های استارت آپ، در بزرگترین برج فناوری کشور برگزار شد.

سی و چهارمین رویداد شتاب آذربایجان(روشا) برگزار می شود

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از برگزاری سی و چهارمین رویداد شتاب آذربایجان(روشا) با محوریت محصولات غالب کشاورزی و دامپروری استان خبر داد.

خرداد ماه سال جاری برگزار می شود؛

رویداداستارت آپی مجازی با موضوع نوع آوری در بسته بندی عناب خراسان جنوبی

به همت جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی و با همکاری بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) رویداد شتاپ(استارت آپی) مجازی با موضوع نوع آوری در بسته بندی عناب و فرآوردههای آن برگزار می شود.

نقش مهم استارت‌آپ‌ها در تحقق شعار سال

استارت آپ ها از آنجایی که ایده هایی نو دارند، می توانند در صورتی که درست و با برنامه به پیش بروند، به تولید محصولات خود رسیده و نقش مهمی در تحقق شعار سال به نام تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها داشته باشند.

استارت‌آپ ها و لزوم حمایت از آنها

استارت‌آپ های جنوب کشور در حوزه هاي سلامت ديجيتال، آموزش الكترونيكي و توليد محتوا، تجارت الكترونيكي، بازي و رسانه ديجيتال، شهر هوشمند مورد حمایت قرار می گیرند .

فعال شدن مددجویان بهزیستی فارس در استارآپ‌ها

مدیرکل بهزیستی فارس گفت: بیش از یکهزار و ۸۴۷ نفر از مددجویان و افراد تحت پوشش بهزیستی در استان فارس درخواست فعالیت و اشتغال در حوزه استار تاپ ها ( نو آفرین) را داده اند .