������������

نمایشگاه سلامت

برگزاری نمایشگاه سلامت به مناسبت هفته پرستار

نمایشگاه سلامت به مناسبت هفته پرستار در بیمارستان خاتم الانبیا زاهدان برگزار شد

مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

مهاجرت پرستاران به موافقت سال ۹۳ وزارت خارجه برمی‌گردد/نگه‌داشتن پست پرستار با تضییع حق دیگران منافات دارد یا ندارد؟

مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نشست علمی، آموزشی خبری، گفت: مهاجرت پرستاران به موافقت سال ۹۳ وزارت خارجه برمی‌گردد، اما سوال این است که نگه‌داشتن پست پرستاری که مهاجرت می‌کند به مدت دوسال آیا با تضییع حق دیگران منافات دارد یا ندارد؟.

تصاویر/ تجلیل از پرستاران یزد

مراسم تجلیل از پرستاران در محل بیمارستان شهید صدوقی(ره) به همت بسیج جامعه پزشکی استان یزد و با حضور سردار رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان برگزار شد.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

سرانه پرستار در ایران پایین تر از کشور جنگ زده سوریه /پیک سوم کرونا در کمین نظام سلامت کشور

با توجه به آمارهای جهانی، اختصاص ۳ پرستار به ازای هر هزار نفر به عنوان حداقل‌ترین نیروی پرستاری در دنیا محسوب می‌شود این در حالی است که در کشور ما این آمار، ۱.۰۱ پرستار می باشد و در طی ماه های اخیر نیز ، بیش از ۶ هزار نفر از کادر درمان کشورمان به کرونا مبتلا شده اند .

پدر علم عفونی دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

پیام مقام معظم زمینه تقویت روحیه معنوی پزشکان و پرستاران را فراهم کرد/کرونا ویروس نگرفتم تا زنده‌ام سرباز نظام هستم

پدر علم عفونی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت: در جنگ با کرونا ویروس پزشکان و پرستاران در خط مقدم مقابله قرار دارند و تا پیام مقام معظم رهبری زمینه توقیت روحیه معنوی پزشکان و پرستاران را فراهم کرده است.

از پرستاران نمونه کشوری و استانی در فارس تجلیل شد

با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز از پرستاران نمونه استانی و کشوری طی مراسمی تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

به مناسبت روز پرستار؛

تجليل مسئولان و مديران بيضا از پرستاران

امام جمعه شهرستان بیضا گفت: پرستاران باید قدر خودشان را بدانند چرا که خدمت به بیماران یک توفیق الهی هست برای شما ودرحدیثی معتبر داریم که اجروثواب یک شب مراقبت از بیمار برابر است با هزارسال عبادت واین نشان از اهمیت وارزش کار شما پرستاران است.

عضویت ۱۸۰۰ پرستار در سازمان نظام پرستاری استان چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان نظام پرستاری استان چهارمحال و بختیاری گفت : هم اکنون ۱۸۰۰ نفر از پرستاران استان عضو سازمان بوده و بيش از نيمي از اعضاء فعال هستند.

یادداشت تولیدی به مناسبت روز پرستار؛

پرستار؛ حضورت اشارتی‌ست زینب گونه

آنگاه که دردمندی سلامت خود را بازیابد آنگاه که دستی به نشان شکر به آسمان بلند شود و یا شاید دردمندی به دستان تو دخیل بسته باشد و قدر شناس زحمات تو در یکی از سخت ترین و صبورانه ترین شغل های عالم باشد، ملائک تو را می ستایند که حضورت اشارتی‌ست زینب گونه.

توسط محققان یک شرکت دانش بنیان؛

سامانه(سان نا) طراحی و در ۷۰ بیمارستان پیاده سازی شد

با تلاش محققان یک شرکت دانش بنیان سامانه ارزیابی و نظارت پرستاری ایرانی (سان نا) برای اولین بار در جهان طراحی شد، این دستاورد به عنوان یکی از محصولات فناوری دانش بنیان حوزه سلامت در سال ۹۷ معرفی و در ۷۰ بیمارستان از ۱۴ استان کشور پیاده سازی شده است.