������������

دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌کند:

همایش معرفی ظرفیت‌های پژوهش و فناوری در همکاری با سزامی و سرن

دانشگاه صنعتی اصفهان همایش یک روزه «معرفی ظرفیت‌های همکاری با سرن و سزامی» را برگزار می‌کند.

نخستین عمل جراحی همزمان اصلاح پای پرانتزی و ترمیم منیسک زانو به روش آرتروسکوپی در بیمارستان حشمتیه نایین

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد: نخستین عمل جراحی تخصصی و پیچیده اصلاح پای پرانتزی و ترمیم منیسک زانو با آرتروسکوپ توسط دکتر حسنی متخصص ارتوپدی و تیم اتاق عمل بیمارستان حشمتیه نایین روز سه‌شنبه ۹ خرداد ماه انجام شد.

جانشین وزیر دفاع در اختتامیه دومین همایش ملی فناوری‌های نوظهور کوانتومی:

در عرصه کوانتوم یک نفس تازه و یک روح زنده‌ای شکل گرفته

سردار فرحی جانشین وزیر دفاع در اختتامیه دومین همایش ملی فناوری‌های نوظهور کوانتومی گفت: الحمدالله در کشور در عرصه کوانتوم یک نفس تازه و یک روح زنده ای شکل گرفته ما در وزارت دفاع در این رابطه تفاهم نامه هایی امضا کرده‌ایم و هاب در حال تشکیل است.

دبیر دومین همایش ملی فناوریهای نوظهور کوانتومی اعلام کرد:

دومین همایش ملی فناوریهای نوظهور کوانتومی با اولین نشست حمایت هدفمند از پژوهش‌های فناوری کوانتومی

دبیر دومین همایش ملی فناوریهای نوظهور کوانتومی با اعلام این که از این همایش استقبال بسیار خوبی شده است، اعلام کرد: دومین همایش ملی فناوریهای نوظهور کوانتومی را دهم و یازدهم خرداد در حال برگزاری هستیم و در این همایش برای با اولین بار نشست حمایت هدفمند از پژوهش‌های فناوری کوانتومی را با حضور مدیران کشور و بخش دانشگاهی داریم.

هشتمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات به مدت ۷ ماه در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود

هشتمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا)، با هدف ارتقای سطح آگاهی عمومی و کشف و پرورش استعدادهای جدید در حوزه امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات از خرداد ماه به مدت ۷ ماه با شعار "باهم در زیست بوم امنیت سایبری" در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌گردد.

توسط دانشکده‌‌های فیزیک، مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان؛

دومین همایش فناوری‌های نوظهور کوانتومی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود

دومین همایش فناوری‌های نوظهور کوانتومی در دانشگاه صنعتی اصفهان توسط دانشکده‌فیزیک و دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان در روزهای ۱۰ و ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

توسط یک شرکت دانش‌بنیان در ایران؛

نسل سوم نانو مکمل‌های معدنی خوارک دام و طیور تولید شد

مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان ایمن نانو فام از تولید نسل سوم نانو مکمل‌های معدنی خوارک دام و طیور برای اولین بار در کشور خبرداد و گفت: میزان مصرف این محصول در ایران سالانه تقریبا ۳ هزار تن است که در حال تولید نیمه صنعتی و ورود به تولید صنعتی هستیم و با نصف قیمت نمونه خارجی به بازار عرضه می‌شود.

عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزیده طرح ملی توسعه فعالیت‌های استادیاران جوان "دکتر کاظم آشتیانی" شد

دکتر حسین خسروشاهی، استادیار جوان دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها در دانشگاه صنعتی اصفهان، به عنوان عضو هیئت علمی برگزیده طرح ملی توسعه فعالیت‌های استادیاران جوان "دکتر کاظم آشتیانی" انتخاب شد.

توسط محققان یک شرکت دانش‌بنیان؛

دستگاه تنش‌زدایی ارتعاشی ساخته شد

مدیر عامل شرکت دانش بنیان فناوری ارتعاشات مدرس با بیان این که در صنایع یکسری سازه‌های فلزی با وزن بالا تولید می‌شود که در عملیات جوشکاری دچار تنش پسماند می‌گردد؛ گفت: برای اولین بار در کشور طراحی و ساخت دستگاه تنش‌زدایی ارتعاشی یا وی‌اس‌آر ‌(VSR) را با موفقیت به پایان رساندیم، همچنین استفاده موفق از دستگاه را با دستیابی به دانش آن تکمیل کردیم.

سفر دو روزه وزیر کشور به اصفهان آغاز شد

وزیر کشور اعلام کرد: در سفر به اصفهان برخی از پروژه‌های این استان که نیازمند پیگیری در سطح ملی است بررسی می‌شود و درباره آنها با استاندار و سایر مسوولان گفت‌وگو خواهیم کرد.