��������-����������

توسط یک شرکت دانش‌بنیان در ایران؛

نسل سوم نانو مکمل‌های معدنی خوارک دام و طیور تولید شد

مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان ایمن نانو فام از تولید نسل سوم نانو مکمل‌های معدنی خوارک دام و طیور برای اولین بار در کشور خبرداد و گفت: میزان مصرف این محصول در ایران سالانه تقریبا ۳ هزار تن است که در حال تولید نیمه صنعتی و ورود به تولید صنعتی هستیم و با نصف قیمت نمونه خارجی به بازار عرضه می‌شود.

توسط محققان یک شرکت دانش‌بنیان؛

دستگاه تنش‌زدایی ارتعاشی ساخته شد

مدیر عامل شرکت دانش بنیان فناوری ارتعاشات مدرس با بیان این که در صنایع یکسری سازه‌های فلزی با وزن بالا تولید می‌شود که در عملیات جوشکاری دچار تنش پسماند می‌گردد؛ گفت: برای اولین بار در کشور طراحی و ساخت دستگاه تنش‌زدایی ارتعاشی یا وی‌اس‌آر ‌(VSR) را با موفقیت به پایان رساندیم، همچنین استفاده موفق از دستگاه را با دستیابی به دانش آن تکمیل کردیم.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛

محصولات دانش‌بنیان با ضوابط دامپزشکی تناقضاتی دارد، پیگیریم ضوابط شناخته شود

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با اشاره به جایگاه استان اصفهان از نظر تولید فرآورده‌های خام دامی و ضرورت تمرکز بر مبحث بهداشتی، گفت: محصولات دانش‌بنیان که تولید شده عمدتا با ضوابط دامپزشکی تناقضاتی دارد، پیگیریم ضوابط دامپزشکی برای دانش‌بنیان‌ها شناخته شوند و محصولات دچار مشکلات قانونی و آیین‌نامه‌ای نشود.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

پایان رقابتهای اینوتکس ۲۰۲۳

رقابت استارتاپ‌ها در رویداد اینوتکس‌پیچ همزمان با دوازدهمین نمایشگاه نوآوری اینوتکس (۲۰۲۳) برگزار و طی آن برترین استارتاپ‌ها معرفی شدند.

اولین گزارش از نمایشگاه گردی خبرنگار علم و فناوری با شرکت سپنتا فناوران اسپادانا؛

تامین‌مالی موفق بیش‌از ۱۰ میلیارد برای ۸ طرح دانش بنیان از ۱۳۹۹

امیر رضایی با بیان این که شرکت سهامی عام سپنتا فناوران اسپادانا از سال ۹۹ برای هم‌افزایی شرکت‌های دانش بنیان و فناور در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان راه‌اندازی شده است، گفت: تا به حال بیش‌از ۱۰ میلیارد تومان تامین مالی موفق در این حوزه داشته که تحت عنوان هشت طرح ارائه شده و شش تا از این هشت طرح اصل و سود به سرمایه‌‌گذار عودت داده شده است.

رئیس پارک علم و فناوری استان :

آذربایجان شرقی هاب دانش بنیان ها با ترکیه شد

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، گفت: این مجموعه به عنوان تنها پارک علم و فناوری کشور است که دارای دو هاب تعاملات بین‌الملل در کشور چین و ترکیه بوده و این موضوع در نوع خود بی‌سابقه است.

فرمانده هوانیروز ارتش :

تجهیزات هوانیروز به روز و کابوس دشمنان است

امیر خلبان یوسف قربانی از توان بالای این یگان و به روز بودن تجهیزات و تسلیحات آن سخن گفت و اظهار داشت: با توجه به مولفه‌های مذکور، هوانیروز ارتش قدرتمندترین ناوگان بالگردی غرب آسیا است که کابوس دشمنان جمهوری اسلامی ایران شده است.

در نشست با معاونت علمی ریاست جمهوری مطرح شد|؛

حمایت از نقش‌آفرینی فعال و اثرگذار بانوان در زیست‌بوم دانش‌بنیان

جمعی از بانوان کارآفرین، نوآور و فعال در شرکت‌های دانش‌بنیان همزمان با دومین رویداد شکوفا، در نشستی صمیمانه و بدون واسطه از دغدغه‌ها و چالش‌هایشان در مسیر فعالیت دانش‌بنیان با معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس‌جمهوری سخن گفتند

برگزاری رویداد همرسانی؛

برگزاری دومین رویدادهمرسانی عرضه و تقاضای فناوری درآذربایجان‌غربی

کارگزار توانمندسازی و ارزیابی دانش بنیان استان آذربایجان‌غربی از برگزاری دومین رویدادهمرسانی عرضه و تقاضای فناوری درآذربایجان‌ غربی در جهت رفع مشکلات فناوری شرکتهای دانش بنیان خبر داد.