��������-����������

فضای مجازی یکی از مهمترین ظرفیت ها در زمینه اطلاع رسانی است

مسئول بسیج علمی و فناوری سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در نشستی که با معاون فضای مجازی صدا و سیمای استان داشت گفت: فضای مجازی یکی از مهمترین ظرفیت ها در زمینه اطلاع رسانی و آگاهی مردم است که باید به این عرصه بیشتر اهمیت داد.

معاون اقشار بسیج سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) مطرح کرد

تأثیرپذیری بسیار زیاد کودکان از فضای مجازی/ مطالعات در بحث فضای مجازی حوزه کودکان ضعیف است

معاون اقشار بسیج سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) گفت: تأثیرپذیری کودکان از فضای مجازی بسیار زیاد است، تأثیری که یک پویانمایی یا بازی رایانه‌ای و موبایلی بر کودک می‌گذارد، شاید موارد دیگر نداشته باشد، مطالعات در حوزه فضای مجازی بر کودکان بسیار پایین است یا اکثراً وجود ندارد.

مدیر روابط عمومی شهرداری شهرکرد؛

فعالان فضای مجازی نیاز جوانان و نوجوانان را مد نظر قرار دهند

اکبر ایازی مدیر روابط عمومی شهرداری شهرکرد گفت: در فضای مجازی باید نیاز جوانان و نوجوانان ما باید مد نظر قرار گرفته شود که متناسب با خواسته های آن ها تولید محتوا ایجاد کرد.

۲۳ آبان برگزار می گردد:

نشست علمی پژوهشی " تشکیل کمپین های ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی" در فضای مجازی و رسانه

معاونت علمی و پژوهشی بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه، نشست علمی " تشکیل کمپین های ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی" در فضای مجازی و رسانه را به صورت مجازی و آنلاین برگزار می نماید.

فضای مجازی هم فرصت است و هم تهدید؛

فضای مجازی؛ تیغ دولبه برای نوجوانان

امروز به خاطر کرونا شرایط به گونه ای شده است که اکثر دانش آموزان مجبورنددر فضای مجازی آموزش های لازم را ببینند اما این خانواده ها هستند که مراقبت های خود را باید چندین برابر کنند که دانش اموزان دچار تهدیدهای فضای مجازی نشوند.

فضای مجازی قتل عام فرهنگی است/ خطر فضای مجازی در کمین کودکان

عدم آشنایی والدین از اینترنت و فضای مجازی باعث شده که کودکان به‌خاطر برنامه‌ها وبازی‌های جذاب در فضای مجازی به سمت آن جلب شوند که این خود موجب خطراتی می‌شود که در کمین آنهاست.

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی برخوار گفت:

خانواده ها در خصوص فضای مجازی مانند بحث اعتیاد نظارت کنند/استقبال دفتر تحقیقات کاربردی ناجا از تحقیقات دانشگاهی

معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی برخوار در نشست تخصصی «امنیت در جامعه و نقش آن در کاهش جرایم» با بیان این که خانواده ها در خصوص فضای مجازی مانند بحث اعتیاد نظارت کنند، گفت: دفتر تحقیقات کاربردی ناجا از تحقیقات دانشگاهی استقبال می کند.

توسط پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان اصفهان با همکاری بسیج اساتید استان؛

اولین همایش و مسابقه «کلیک امن» به مناسبت هفته ناجا برگزار می‌شود

پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان اصفهان به مناسبت هفته ناجا و با همکاری موسسه آموزش عالی فیض الاسلام، دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد، سازمان بسیج اساتید استان اصفهان و باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان، اولین همایش و مسابقه «کلیک امن» را با شعار پلیس هوشمند امنیت پایدار برگزار می‌‌کند.

رونمایی از تولیدات فضای مجازی دفاع مقدس در کهگیلویه و بویراحمد

تولیدات فضای مجازی حوزه دفاع مقدس به زودی و در آیینی در کهگیلویه و بویراحمد رونمایی می شود.

بررسی میزان اعتماد مردم به اخبار و مطالب شبکه های مجازی

نظارتی بر اخبار و مطالب منتشر شده از سوی شبکه های مجازی نیست و همین فضا منجر شده تا بسیاری از حقایق با شگردهای مختلف جای حقایق را بگیرند.