��������-������-��������-����������

نمایشگاه آبادیران

نمایشگاه “فناوری‌ها و محصولات محرومیت زدا” برگزار می شود

نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت زدا (آبادیران) را با هدف کمک به توسعه مناطق محروم از طریق معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور برای پاسخ به چالش‌ها و ایجاد اشتغال پایدار و همچنین توسعه بازار و تسهیل خرید کالا و خدمات‌ این شرکت ها جهت محرومیت‌زدایی با مشارکت “بنیاد مستضعان” ، “کمیته امام خمینی” و ستاد اجرایی فرمان امام” در تاریخ ۲۳ الی ۲۵ خردادماه در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار نماید.

اولین گزارش از نمایشگاه گردی خبرنگار علم و فناوری با شرکت سپنتا فناوران اسپادانا؛

تامین‌مالی موفق بیش‌از ۱۰ میلیارد برای ۸ طرح دانش بنیان از ۱۳۹۹

امیر رضایی با بیان این که شرکت سهامی عام سپنتا فناوران اسپادانا از سال ۹۹ برای هم‌افزایی شرکت‌های دانش بنیان و فناور در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان راه‌اندازی شده است، گفت: تا به حال بیش‌از ۱۰ میلیارد تومان تامین مالی موفق در این حوزه داشته که تحت عنوان هشت طرح ارائه شده و شش تا از این هشت طرح اصل و سود به سرمایه‌‌گذار عودت داده شده است.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان:

۳ شرکت دانش‌بنیان و فناور لرستان در نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی ایران حضور دارند

​رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: واحدهای فناور پارک علم و فناوری لرستان دستاوردهای خود را در نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی ایران به نمایش گذاشتند.

رئیس پارک علم و فناوری استان :

آذربایجان شرقی هاب دانش بنیان ها با ترکیه شد

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، گفت: این مجموعه به عنوان تنها پارک علم و فناوری کشور است که دارای دو هاب تعاملات بین‌الملل در کشور چین و ترکیه بوده و این موضوع در نوع خود بی‌سابقه است.

معاون صندوق نوآوری خبرداد؛

اختصاص بیش از ۳۷ هزار میلیارد تومان به شرکت‌های دانش بنیان

معاون نوآوری صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: طی چندسال گذشته، این صندوق ۳۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش بنیان ارائه کرده است.‌

برگزاری رویداد همرسانی؛

برگزاری دومین رویدادهمرسانی عرضه و تقاضای فناوری درآذربایجان‌غربی

کارگزار توانمندسازی و ارزیابی دانش بنیان استان آذربایجان‌غربی از برگزاری دومین رویدادهمرسانی عرضه و تقاضای فناوری درآذربایجان‌ غربی در جهت رفع مشکلات فناوری شرکتهای دانش بنیان خبر داد.

علم و فناوری گزارش می‌دهد؛

​وقتی تخصص کارشناسان سبب امنیت غذایی می‌شود/ مبارزه با آفات، ضرورتی در کشاورزی دانش بنیان

​طی سال‌های اخیر با ورود دانش و پژوهش به حوزه کشاورزی، از بین بردن علف‌های هرز و آفت‌ها به صورت تخصصی انجام می‌گیرد که منجر به افزایش بهره‌وری می‌شود.

رفع مشکلات صنعت ادوات کشاورزی دزفول با همکاری شرکت های دانش بنیان

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دزفول از شرکت دانش بنیان دز نوین صنعت بازدید کرد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد:

​حمایت از نخبگان در تعاونی‌های دانش‌بنیان تسهیل می‌شود

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد با بیان اینکه ​حمایت از نخبگان در تعاونی‌های دانش‌بنیان تسهیل می‌شود گفت: طرح‌های نخبگان که ثبت اختراع شده باشند، برای فعالیت می‌توانند مورد حمایت قرار گیرند.

هفدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی اردیبهشت ۱۴۰۲ در اصفهان برگزار می‌شود

هفدهمین دوره جشنواره ملی فنآفرینی شیخ‌بهایی ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری، مقارن با ایام بزرگداشت دانشمند بزرگ جهان اسلام شیخ بهایی و روز ملی کارآفرینی، توسط شهرک علمی و تحقیقاتی در مهمانسرای تاریخی عباسی اصفهان برگزار می‌شود؛ بیش از ۵۰۰ طزح به دبیرخانه این جشنواره رسیده که ۲۵ طرح مرحله داوریی نهایی را می‌گذراند.