��������-������-��������-����������

مدیرعامل شرکت پتروشیمی مسجدسلیمان؛

به شرکت های دانش بنیان برای "رشد تولید داخلی" اعتماد کنیم

مدیرعامل پتروشیمی مسجدسلیمان گفت: یکی از اتفاقات خوب در شرکت پتروشیمی مسجدسلیمان استفاده از توانمندی‌های داخلی است که تاکنون نیز بسیار اثربخش بوده است.

مسئول بسیج دانشگاه آزاد لرستان:

​همایش «فرصت‌های کارآفرینی و اشتغال دانش‌بنیان» در لرستان برگزار شد

مسئول بسیج دانشگاه آزاد لرستان گفت: همایش فرصت های کارآفرینی و اشتغال دانش‌بنیان با حضور نخبگان در لرستان برگزار شد.

مخترع جوان قاینی در گفتگو با خبرگزاری علم و فناوری 

حمایت،هدایت و پشتیبانی از کسب و کارهای دانش بنیان در کشور ضروری است

​اسماعیلی مخترع جوان قاینی گفت: امروزه مشاوره ، هدایت ، پشتیبانی ، حمایت و راه اندازی وکسب و کار های دانش بنیان در کشورضروری به نظر میرسد.

اولین اردوی راهیان پیشرفت در شرکت نفت وگاز اروندان برگزار شد

اولین اردوی راهیان پیشرفت با هدف ارتقاء سطح آگاهی مدیران شرکت های دانش بنیان و نخبگان دانشگاهی از پیشرفت های صنعت نفت و شرکت نفت و گاز اروندان در این شرکت برگزار شد.

نمایشگاه آبادیران

نمایشگاه “فناوری‌ها و محصولات محرومیت زدا” برگزار می شود

نمایشگاه فناوری‌ها و محصولات محرومیت زدا (آبادیران) را با هدف کمک به توسعه مناطق محروم از طریق معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور برای پاسخ به چالش‌ها و ایجاد اشتغال پایدار و همچنین توسعه بازار و تسهیل خرید کالا و خدمات‌ این شرکت ها جهت محرومیت‌زدایی با مشارکت “بنیاد مستضعان” ، “کمیته امام خمینی” و ستاد اجرایی فرمان امام” در تاریخ ۲۳ الی ۲۵ خردادماه در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار نماید.

اولین گزارش از نمایشگاه گردی خبرنگار علم و فناوری با شرکت سپنتا فناوران اسپادانا؛

تامین‌مالی موفق بیش‌از ۱۰ میلیارد برای ۸ طرح دانش بنیان از ۱۳۹۹

امیر رضایی با بیان این که شرکت سهامی عام سپنتا فناوران اسپادانا از سال ۹۹ برای هم‌افزایی شرکت‌های دانش بنیان و فناور در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان راه‌اندازی شده است، گفت: تا به حال بیش‌از ۱۰ میلیارد تومان تامین مالی موفق در این حوزه داشته که تحت عنوان هشت طرح ارائه شده و شش تا از این هشت طرح اصل و سود به سرمایه‌‌گذار عودت داده شده است.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان:

۳ شرکت دانش‌بنیان و فناور لرستان در نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی ایران حضور دارند

​رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: واحدهای فناور پارک علم و فناوری لرستان دستاوردهای خود را در نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی ایران به نمایش گذاشتند.

رئیس پارک علم و فناوری استان :

آذربایجان شرقی هاب دانش بنیان ها با ترکیه شد

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، گفت: این مجموعه به عنوان تنها پارک علم و فناوری کشور است که دارای دو هاب تعاملات بین‌الملل در کشور چین و ترکیه بوده و این موضوع در نوع خود بی‌سابقه است.

معاون صندوق نوآوری خبرداد؛

اختصاص بیش از ۳۷ هزار میلیارد تومان به شرکت‌های دانش بنیان

معاون نوآوری صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: طی چندسال گذشته، این صندوق ۳۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش بنیان ارائه کرده است.‌

برگزاری رویداد همرسانی؛

برگزاری دومین رویدادهمرسانی عرضه و تقاضای فناوری درآذربایجان‌غربی

کارگزار توانمندسازی و ارزیابی دانش بنیان استان آذربایجان‌غربی از برگزاری دومین رویدادهمرسانی عرضه و تقاضای فناوری درآذربایجان‌ غربی در جهت رفع مشکلات فناوری شرکتهای دانش بنیان خبر داد.