��������-������-��������-����������

رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی؛

بیش از ۵۰ درصد آسیب های موجود در جامعه ناشی از بی توجهی به جایگاه خانواده است

رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) می گوید: بیش از ۵۰ درصد آسیب‌های مختلفی که در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی شاهد هستیم ناشی از بی‌توجهی به جایگاه خانواده است.

عضو شورای شهر زنجان تاکید کرد؛

لزوم ورود شرکت های دانش بنیان به پسماند شهر زنجان

عضو شورای شهر زنجان گفت:باید شیوه نامه وزارت کشور در خصوص پسماند محقق شده و از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان در این امر استفاده شود

مدیر پروژه هوشمند سازی کشاورزی بسیج لرستان:

دانش بنیانها در حوزه کشاورزی سبب افزایش بهره‌وری می‌شود

مدیر پروژه هوشمند سازی کشاورزی بسیج لرستان گفت: استفاده از دانش علمی و دانش بنیان می‌تواند منجر به بهره‌وری بالا در بخش کشاورزی شود.

تلاش برای ورود شرکت‌های دانش بنیان به چرخه اقتصاد کشور از زبان معاون علمی و فناوری رئیس جمهور

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در حاشیه نشست هیئت دولت با تشریح کرد: تلاش معاونت علمی این است که با کمک کارگروه بار اول شرکت‌های دانش‌بنیان به زودی وارد چرخه اقتصاد کشور شوند.

تدوین ۱۱ آیین‌نامه قانون جهش تولید دانش بنیان/استقرار شرکت‌ها در ساختمان‌های مسکونی

عاون اداره کل سیاست‌گذاری و توسعه علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و دانش بنیان رییس جمهور از تصویب یازده آیین‌نامه ذیل قانون جهش تولید از اوایل خرداد ماه تاکنون خبر داد و گفت: سه آیین نامه دیگر نیز در دست تهیه است که به زودی اعلام می‌شود

مدیر عامل شرکت دانش بنیان شهرهمراه صفه خبرداد:

اختراع فرمولاسیون دقیق و روش ساخت مواد نانوکامپوزیتی تثبیت عضو بیماران سرطانی در پرتودرمانی و ارتوپدی

مدیر عامل شرکت دانش بنیان شهرهمراه صفه از موفقیت محققان این شرکت در طراحی و تولید یک محصول های‌تک (فناوری بالا) نانوکامپوزیتی در حوزه «پرتودرمانی بیماران سرطانی و ارتوپدی» با قابلیت‌های فوق‌العاده مهم خبر داد که در راستای چشم‌انداز ده ساله دوم نانوفناوری کاربردی ایجاد شد.

ضرورت احصاء وضعیت شرکت‌های دانش‌بنیان در استان اردبیل

استاندار اردبیل گفت: لازم است دانشگاه‌ها، پارک علم‌وفناوری و جهاد دانشگاهی، نسبت به رصد وضعیت شرکت‌های دانش‌بنیان اقدام کرده و آخرین وضعیت این شرکت‌ها را اعلام کنند.

توسعه زیرساخت‌های مخابراتی؛

ضرورت استفاده از شرکت‌‌های دانش‌بنیان در توسعه زیرساخت‌های مخابراتی

استاندار آذربایجان‌‌غربی با تاکید بر ضرورت بهره‌مندی از شرکت‌های دانش بنیان در توسعه زیرساخت‌های مخابراتی، گفت: به دنبال شرکت‌های توامند این حوزه هستیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت دانش‌بنیان رایمون اکسیر اسپادانا خبر‌داد:

بومی‌سازی فناوری یک ماده اولیه دارویی استراتژیک و صرفه‌جویی ارزی قابل‌توجه

علیرضا بهمنی با اعلام این خبر که فناوری ماده اولیه دارویی «اسید سالیسیلیک» که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی دنیا با بالاترین بازدهی و کیفیت خروجی است توسط شرکت دانش‌بنیان رایمون اکسیر اسپادانا بومی‌سازی شد، گفت: با تولید این ماده سالانه بیش‌از ۱۰ میلیون دلار می‌توانیم از خروج ارز جلوگیری کنیم.

رابط رویداد اتم در استان قزوین:

«رویداد اتم» در قزوین برگزار می شود

محمدحسن خوشبوئی رابط «رویداد اتم» در قزوین با بیان اینکه اتم در این رویداد و برنامه به معنای الگوها و تجربه‌های موفق است می گوید: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در نظر داریم در سطح استان قزوین این رویداد بزرگ را برگزار کنیم.