��������-������

مهدی طغیانی:

دو اتفاق خیلی خوب سال ۱۴۰۱ مجلس «قانون اضافه برداشت بانکهای خصوصی و مالیات برسوداگری»

مهدی طغیانی، ارتباط رشد تولید و مهار تورم را رفتی و برگشتی دانست و با بیان این که رشد تولید کلید شکاف بین عرضه کل و تقاضای کل است؛ گفت: دو اتفاق خیلی خوب سال ۱۴۰۱ در مجلس «قانون اضافه برداشت بانکهای خصوصی و مالیات برسوداگری» است.

کسب افتخاری ماندگار برای سمنان:

سمنان موفق به کسب رتبه دوم کشور در ارزیابی تحقق بخشی شعار سال شد

استان سمنان در ارزیابی وزارت کشور از عملکرد استانها در اولین سال از تحقق بخشی به شعار سال ۱۴۰۱ با عنوان " تولید ، دانش بنیان ، اشتغال آفرین" عنوان دوم کشور را به خود اختصاص داد.

برنامه‌های شرکت ملی حفاری ایران در راستای تحقق شعار سال اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: برنامه‌های راهبردی امسال این شرکت همانند سال‌های قبل در راستای تحقق شعار سال ترسیم و اجرا می‌شود.

توسط نخبه ایرانی برای اولین بار در جهان تحقق یافت ؛

درمان بیماریهای قلبی عروقی باداروهای گیاهی ایرانی

نخبه اردبیلی توانسته برای اولین بار در ایران و جهان با روحیه بسیجی و ارق ملی با استفاده از عصاره گیاه سیبرین بیماری های قلبی و عروقی را درمان کند.

تولید محصولات کشاورزی پر بازده با هدف تحقق شعار سال

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی بسیج جامعه کشاورزی شهرستان گرمی و مرکز جهاد کشاورزی بخش موران در سال زراعی جاری با هدف تحقق شعار سال ۱۴۰۱، در سطح ۷ هکتار اقدام به کشت ارقام مختلف محصولات کشاورزی در مزارع تولیدی خود نموده است.

یادداشت به قلم محمد عذیری، مدیر خانه نخبگان بسیج شهر قدس؛

راه جهاد اقتصادی و اقتصاد مقاومتی از مسیر تولید دانش بنیان می گذرد

شعار سال ۱۴۰۱ با نگاهی تخصص گرایانه به مسئله مصرف علم، به عنوان گامی جدید در عرصه ها و توان علمی کشور بوده و اتتظار می رود در پرتوی توجه به تخصص گرایی، سال عبور از مشکلات اقتصادی با رویکرد تولید دانش بنیان و صادرات باشد.

به میزبانی ناحیه بسیج دانشجویی اصفهان؛

اولین جلسه تخصصی بسیج دانشجویی پیرامون شعار سال برگزار شد

اولین جلسه تخصصی پیرامون موضوع شعار سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» با حضور خالدگمار مسئول بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان، محمدباقری مسئول بسیج اساتید استان، سیدهادی انوری مسئول بسیج دانشجویی استان و مسئول بسیج مهندسین صنعتی استان و مجموعه رسانه بسیج دانشجویی به میزبانی ناحیه بسیج دانشجویی اصفهان برگزار شد.

معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان گفت:

تغییر رویکرد به مدیریت جهادی زمینه پشتیبانی تولید، دلگرمی تولید کننده و حرکت جدید است

بیژن شمس معاون منابع انسانی بسیج اساتید استان اصفهان با اشاره به شعار سال ۱۴۰۰ گفت:. تغییر رویکرد به مدیریت جهادی زمینه پشتیبانی تولید، احساس دلگرمی و حرکت جدید تولید کننده است.

تحقق شعار سال ۱۴۰۰ با توجه ویژه به صنعت گردشگری در تدوین برنامه هفتم توسعه کشور

سعید زحمتکشان گفت: در سال‌های اخیر، تولید کلیدواژه شده که علاوه بر تکرار آن در عنوان و محتوای شعار های سالیانه در سخنرانی‌ها، سیاست‌ها، رویکردها و سایر بسترهای فکری تصمیم سازی و تصمیم گیری نیز مدنظر قرار گرفته شده است.

ترنم عیدانه؛ نامگذاری سال‌ها/ نقشه راه را شعاری نکنیم و اقدامات عالمانه داشته باشیم

برخی فلسفه این نامگذاری‌ها را جلب توجه مردم و مسوولان به یک ارزش و یا نقیصه و مشکل می‌دانند که با توجه به اِشراف رهبر معظم انقلاب نسبت به مسائل کلان کشور و همچنین دوراندیشی منحصر به فرد ایشان، بر روی آن تاکید می‌ورزند و آحاد مردم و مسوولان را دعوت به اهتمام و تمرکز بر روی آن امور می‌کنند.

  • 1
  • ...