��������

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در نشست خبری مطرح کرد؛

مشکل امروز کشور و جهان در حوزه دانشگاه لزوم تغییر شیوه دانش است/ دانشجو باید در محیط واقعی استعداد خود را کشف کند

دهقانی اشکدری گفت: مشکل امروز کشور و جهان در حوزه دانشگاه لزوم تغییر شیوه دانش است لذا در این مورد نیازمند تربیت جوانانی دارای مهارت است که این مهارتها شامل مهارت‌های سخت(فنی و تخصصی) و مهارتهای نرم و ذهنی و رفتاری (از جمله اخلاق کسب و کار، تکریم استاد، کارآفرینی و ایده پردازی و غیره) به عنوان رسالت مهم دانشگاه است.

رویداد هفتم صنعت استان در محل مرکز نوآوری شهید فخری زاده برگزار شد

رویداد هفتم صنعت استان با حضور مسئولین صنعت ،اعضای خانه نخبگان ،جمعی از فعالان علم و صنعت و بازدید مجموعه دونار خزر از مرکزنوآوری شهید فخری زاده بیست و دوم اسفند ماه برگزار شد .

مدیر کارخانه خمیرمایه ناغان:

با راه اندازی خط تولید ویناس آلودگی ناشی از کارخانه خمیرمایه به حداقل می رسد/هرساله جرائم زیست محیطی پرداخت می شود

سید علی هاشمی مدیر کارخانه خمیر مایه ناغان گفت: خط تولید ویناس در چهار فاز به بهره برداری می رسد که فاز اول آن ۱۰ روز دیگر افتتاح و تا تابستان سال آینده شاهد بهره برداری کامل خط تولید ویناس در این کارخانه هستیم که با راه اندازی آن آلودگی های زیست محیطی به حداقل می رسد.

برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری

به گزارش پایگاه خبری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا، جشنواره جهادگران علم و فناوری همزمان با اختتامیه نمایشگاه « رویداد تا ثریا » سی آبان ماه جاری برگزار خواهد شد

گزارش//

لزوم استفاده از ظرفیت دانشگاههای کهگیلویه و بویراحمد/ ۶ استاد دانشگاه یاسوج در میان پراستنادهای جهان

یکی از راهکارهای مهم برای کمک به توسعه همه جانبه کهگیلویه و بویراحمد در ابعاد مختلف و رونق تولید و ایجاد اشتغال در آن استفاده از ظرفیت دانشگاهها و ایجاد ارتباط هر چه بیشتر بین صنعت و دانشگاه در این استان است.

نشست شورای جهاد علمی استان برگزار شد

نشست شورای جهاد علمی استان، با حضور سرهنگ غلام هنرمند، مسئول علمی و فناوری سپاه امام صادق(ع) و محمد اسلامی نژاد، مسئول پژوهشکده مطالعات بسیج و محسن مشتاقی، مسئول کارگروه صنعت خانه نخبگان شهید مهدوی برگزار شد.

اهمیت صنایع و معادن در اقتصاد جهانی و اشتغالزایی

حجم عظیم اقدامات معدنی و توجه به رشد و گسترش بخش معدن، سبب رونق حمل و نقل و ترانزیت می ‏شود، از سوی دیگر اشتغال در معادن رشد اشتغال در مناطق محروم را به دنبال دارد.

دبیر کمیته اینترنت اشیاء دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان گفت:

هوشمند‌سازی تجهیزات موروث، گامی در تحول صنعت/رویکرد ویژه اولین نمایشگاه مجازی اینترنت اشیاء

دبیر کمیته اینترنت اشیاء دانشگاه اصفهان، گفت: هوشمند‌سازی تجهیزات موروث، گامی در تحول صنعت است که ورود جدی شرکت‌های دانش بنیان را می‌طلبد، این رویکرد ویژه اولین نمایشگاه مجازی اینترنت اشیاء نیز هست.

شرایط هیچ وقت بد نیست

در این روزها که صنایع هر روز با مشکلات ریز درشتی برای نفس کشیدن روبرو هستند نیازمند واکسینه کردن آنها با روح امید هستیم. یک گروه جوان دور هم جمع شده اند تا این نفسها بریده بریده را مرحم باشند.

نگاه در صنعت باید توسعه‌محور باشد

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: استان چهارمحال و بختیاری ، ظرفیت‌های فراوانی دارد و بر اساس آمارها و شاحص‌ها رشد خوبی را نشان می‌دهند.