��������

سپاه پست اورژانس، در فاروج راه اندازی می کند

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان از راه اندازی پست اورژانس مرکز واکسیناسیون، و نمونه گیری در فاروج خبر داد.

روز دوشنبه؛

هشدار جدید FDA به واکسن کووید۱۹ جانسون جانسون اضافه شد

تنظیم کننده‌های ایالات متحده روز دوشنبه هشدار جدیدی به واکسن کووید۱۹جانسون و جانسون در مورد ارتباط با یک واکنش عصبی نادر و بالقوه خطرناک "سندرم گیلن-باره" اضافه کردند.

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه کاشان، گفت:

عفاف و حجاب محصول غیرت است/ در تفکر اباحی‌گری عقل عملی بر عقل نظری چیره می‌شود

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه کاشان در همایش عفاف و حجاب از منظر حضرت آیت الله جوادی آملی دام ظله مفسر بزرگ قرآن کریم، با بیان این که عفاف و حجاب محصول غیرت است، گفت: در تفکر اباحی‌گری عقل عملی بر عقل نظری چیره می‌شود، مسئله مهم این است که عادت را نباید کم بگیریم چون محصول آن می‌شود عقل عملی.

در همایش «حماسه حضور انتخابات ۱۴۰۰» بسیج اساتید؛

۳۵ نفر از استادان، مدیران و روسای نمونه و موفق دانشگاههای استان اصفهان تجلیل و تقدیر شدند

در همایش «حماسه حضور انتخابات ۱۴۰۰» و ولادت حضرت امام رضا (ع)؛ که به مناسبت روز بسیج اساتید برگزار شد، از بیست و پنج نفر از استادان، مدیران و روسای نمونه و موفق بسیجی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان تقدیر و تجلیل شد.

به همت بسیج دانش آموزی و معاونت بسیج علمی؛

جشن تکلیف دختران رأی اولی دهاقان برگزار شد

جشن تکلیف دختران رأی اولی دهاقان در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری به همت بسیج دانش آموزی و معاونت علمی ناحیه برگزار شد.

امروز:

بیانیه انتخابات ۲۸ خرداد۱۴۰۰-دانش آموزان و رای اولی‌های خور و بیابانک

ما دانش آموزان و رای اولی های شهرستان خور و بیابانک ضمن حضور پرشور و آگاهانه در پای صندوق‌های رای از همه مردم قهرمان ایران اسلامی دعوت می‌کنیم تا بار دیگر حماسه ای وصف ناپذیر برای کشور رقم زده و با حضور آگاهانه در انتخابات ۲۸ خرداد مشتی محکم بر دهان یاوه گویان نظام و انقلاب و کشور بزنند.

یک استاد دانشگاه عنوان کرد:

روشنگری؛ کارکرد روان‌شناختی مورد انتظار از مناظره

یک عضو هیات علمی دانشگاه با بیان این که از منظر روان‌شناسی تبلیغات سیاسی استفاده منفی از برخی شگردها در فضای مناظره، تلاشی برای ایجاد تردید در مردم و جلوگیری از تحقق مشارکت حدااکثری است، گفت: روشنگری؛ کارکرد روان‌شناختی مورد انتظار از مناظره است.

رئیس سازمان بسیج اساتید گفت:

نبرد واقعی بین ارتجاع و تجدد و تحول است/ تکنوکرات‌ها صنعت ریاست جمهوری، وزارت و دانشگاه را ضایع می‌کنند

رئیس سازمان بسیج اساتید با حضور در اجتماع نخبگان استان اصفهان، گفت:هیچ رقابتی هیچ آوردگاه نظری مابین جریانات جعلی و اسامی جعلی نیست، نبرد واقعی بین ارتجاع و تجدد و تحول است، تکنوکرات‌ها وقتی می‌آیند صنعت ریاست جمهوری، وزارت و دانشگاه را ضایع می‌کنند .

پزشکان هشدار دادند:

نوشیدن زیاد قهوه نابینایی "آب سیاه" را چند برابر می کند

محققان دانشکده پزشکی آیکان، هشدار دادند: مصرف مقدار زیاد قهوه روزانه ممکن است خطر ابتلا به گلوکوم ("آب سیاه") را برای کسانی که دارای استعداد ژنتیکی برای فشار چشم بالاتر هستند، بیش از سه برابر افزایش دهد.

در افتتاح کانون بسیج مهندسین شهرستان دشتی؛

بسیج مهندسین کشاورزی استان بوشهر فعال در امر آموزش

مسؤول سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر گفت: با توجه به ابلاغیه سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی در راستای اجرایی شدن طرح بسیج همگام با کشاورز اقدامات خوبی انجام دهیم و در بخش آموزش تعداد هفت هزار نفر درسراسر استان آموزش دهیم.