��������

محققان گزارش کردند؛

مقادیر کم امگا ۳ با خطر بالای روان پریشی همراه است

تحقیقات جدید نشان داده است، مقادیر کم امگا ۳ با خطر بالای روان پریشی همراه است در حالی که نوجوانانی که سطح بالاتری از اسید چرب امگا ۳ در خون آنها وجود دارد، در اوایل بزرگسالی نزدیک ۶۰ درصد کمتر به اختلال روان پریشی مبتلا می‌شوند.

به همت پژوهشکده شهید اعتباری و بسیج دانشجویی استان اصفهان؛

فراخوان اولین رویداد «بوتکمپ» تخصصی هوش مصنوعی، هوشمندسازی و فناوری‌های دیجیتال

اولین رویداد بوتکمپ (مجازی) تخصصی هوش مصنوعی، هوشمندسازی و فناوری‌های دیجیتال، به همت پژوهشکده شهید اعتباری، معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان اصفهان، اتاق بازرگانی اصفهان و با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال از اول تیرماه فراخوان داده می‌شود.

سفیر اسبق ایران در مکزیک و استرالیا مطرح کرد:

هر کس به امریکا اعتماد کرد ضرر می‌کند/ دشمن نگران آمدن دولتی سالم است

محمدحسن قدیری ابیانه سفیر اسبق ایران در مکزیک و استرالیا در ویژه برنامه شنبه‌های انتخاباتی نهضت استادی بسیج اصفهان با بیان این که هر کس به امریکا اعتماد کرد ضرر می‌کند، گفت: دشمن نگران آمدن دولتی سالم است.

نامه ۳۱۳ نفر از نخبگان و اساتید اصفهان به رئیس مجلس؛

هر چه سریعتر پرونده هسته‌ای از وزارت امور خارجه به شورای عالی امنیت ملی عودت داده شود

متن نامه جامعه علمی اصفهان به جناب آقاي دکتر قالیباف رياست محترم مجلس شوراي اسلامی و عضو شورای عالی امنیّت ملّی با عنابت به آغاز دور جدید مذاکرات در وین و تحت عنوان "هر چه سریعتر پرونده هسته‌ای از وزارت امور خارجه به شورای عالی امنیت ملی عودت داده شود"، تنظیم و به امضای ۳۱۳ نفر از استادان و نخبگان دانشگاه رسیده است.

نائب رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان اظهار کرد:

ضرورت مشارکت حداکثری برای تغییر وضعیت فعلی کشور/ مرجعیت نخبگان در تشخیص انتخاب اصلح است

عضو بسیج اساتید استان اصفهان، با بیان این که نظام اسلامی به هر انتخاباتی بعنوان فرصتی برای تقویت ارکان نظام مردم سالار دینی نگاه می‌کند، گفت: موضوع مشارکت حداکثری برای تغییر وضعیت فعلی کشور ضرورت دارد، در تشخیص انتخاب اصلح نیز مردم و بویژه نوجوانان و جوانان نیازمند مرجعیت نخبگان هستند.

معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت؛

بسیج علمی حمایت از ایده‌های برتر جشنواره خیام را پیگیری می‌کند

معاون هماهنگ کننده سپاه استان اصفهان در مراسم اهدای جوایز مدال‌آوران مسابقات جهانی ایده و اختراع در اصفهان، گفت: حمایت هایی از برگزار کنندگان جشنواره خیام در سازمان بسیج علمی انجام دادیم اما پیگیر حمایت‌های بیشتر برای ایده‌های برتر هستیم و امیدواریم به مرحله اقدام و عمل هم برسانیم.

موانع و چالش‌های موجود باید از سر راه علم برداشته شود

مدیر علمی سپاه شهرستان خارگ گفت: تاکید ما بر تلاش برای تحقق اهداف ترسیم شده خانه نخبگان که همانا شناسایی، هم اندیشی و ارائه راه کارهای علمی به منظور رفع موانع و چالش های موجود است.

بصورت مجازی در پردیس شهید باهنر اصفهان؛

امروز سوم خردادماه، برگزاری همایش منطقه‌ای مسائل تربیتی و آموزشی دانشگاه فرهنگیان در پسا کرونا

امروز دوشنبه سوم خردادماه اجرای همایش منطقه ای با موضوع "مسائل تربیتی و آموزشی دانشگاه فرهنگیان در پساکرونا "بصورت مجازی در پردیس شهید باهنر اصفهان برگزار می شود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:

موتور نرخ ارز با سیاست‌گذاری‌ صادرات غیر نفتی خاموش می‌شود

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که بازار ارز و عملکرد فعالین اقتصادی نشان دهنده این است که تحریم به دلیل تغییر ادراک اثر کرده است، گفت: موتور نرخ ارز با سیاست‌گذاری‌های جدی در صادرات غیر نفتی خاموش خواهد شد.

محققان گزارش کردند:

برداشتن زائده دهلیزی چپ از سکته‌های کشنده جلوگیری می‌کند

محققان با یک مطالعه بین‌المللی بزرگ گزارش کردند: زائده دهلیزی چپ یک بافت انگشت مانند استفاده نشده است و خطر لخته شدن را افزایش دهد، برداشتن این زائده از سکته‌های اغلب کشنده جلوگیری می کند.