������-������������

هشتمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات به مدت ۷ ماه در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود

هشتمین جشنواره ملی امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا)، با هدف ارتقای سطح آگاهی عمومی و کشف و پرورش استعدادهای جدید در حوزه امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات از خرداد ماه به مدت ۷ ماه با شعار "باهم در زیست بوم امنیت سایبری" در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌گردد.

توسط دانشکده‌‌های فیزیک، مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان؛

دومین همایش فناوری‌های نوظهور کوانتومی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود

دومین همایش فناوری‌های نوظهور کوانتومی در دانشگاه صنعتی اصفهان توسط دانشکده‌فیزیک و دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان در روزهای ۱۰ و ۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

همزمان با اختتامیه دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس،

معرفی برگزیدگان مدال جهانی اینوتکسیکاپ ۱۴۰۲

همزمان با اختتامیه دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس برگزیدگان مدال جهانی اینوتکسیکاپ۱۴۰۲ معرفی شدند.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی خبرداد:

بسته حمایت از رشد تولید در حال تصویب است

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی با اشاره به این که در این دوره جشنواره برگزیدگان شرکتهای نوپا و رشد یافته را به ترتیب ۵۰۰ میلیون تومان و ۲ میلیارد تومان حمایت می کنیم؛ خبر داد: در راستای شعار سال بسته حمایت رشد تولید را در حال تصویب هستیم و بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

اختتامیه و معرفی برگزیدگان هفدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی با معرفی برگزیدگان شامگاه امروز ۲۱ اردیبهشت ماه با معرفی ده برگزیده در سه بخش اصلی جشنواره، و چهار برگزیده جایزه مدیریت شهری و ۵ برگزیده بش جایزه خصوصی برگزار شد.

رئیس جشنواره شیخ بهایی:

هاب سرمایه گذاری در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان ایجاد خواهد شد

رئیس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان شامگاه امروز ۲۱ اردیبهشت ماه در اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ‌بهایی از راه اندازی هاب سرمایه گذاری در این شهرک خبرداد.

با تلاش پژوهشگران ایرانی ؛

دانش تولید آهن اسفنجی به دست آمد

رئیس هیات مدیره شرکت پارس تکین آهن دانش بنیه از غرفه‌داران و کاندید بخش شرکت‌های نوپای هفدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی در اصفهان است که موفق به اختراع روش تولید آهن اسفنجی از باطله صنایع فولاد شده و اکنون از دل پایان‌نامه کارشناسی ارشدش سومین کارخانه در حال احداث است، تولید آهن اسفجی با این روش نسبت به صنایع فولاد که حاشیه سودشان ۱۵تا ۲۰ درصد است حاشیه سود ۴۵ تا ۵۰ درصد دارد.

اولین گزارش از نمایشگاه گردی خبرنگار علم و فناوری با شرکت سپنتا فناوران اسپادانا؛

تامین‌مالی موفق بیش‌از ۱۰ میلیارد برای ۸ طرح دانش بنیان از ۱۳۹۹

امیر رضایی با بیان این که شرکت سهامی عام سپنتا فناوران اسپادانا از سال ۹۹ برای هم‌افزایی شرکت‌های دانش بنیان و فناور در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان راه‌اندازی شده است، گفت: تا به حال بیش‌از ۱۰ میلیارد تومان تامین مالی موفق در این حوزه داشته که تحت عنوان هشت طرح ارائه شده و شش تا از این هشت طرح اصل و سود به سرمایه‌‌گذار عودت داده شده است.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان:

دهکده فناوری کشاورزی و دامپروری لرستان تاسیس می‌شود

​رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: در جلسه بین پارک علم و فناوری لرستان و مرکز تحقیقاتی کشاورزی استان بر راه‌اندازی دهکده فناوری و نوآوری کشاورزی استان لرستان تاکید شد.

در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد:

مرحله نهایی مسابقات منطقه‌ای مناظره دانشجویی با موضوع «اقتصاد دولتی و بحران آب»

مرحله نهایی مسابقات منطقه‌ای مناظره دانشجویی با موضوع «اقتصاد دولتی و بحران آب» در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.