������-������������

در دومین روز از دهه فجر ۱۴۰۱؛

بازدید وزیر صمت از مجتمع معدنی پتاس خور و رونمایی «استانلس استیل» در فولاد مبارکه

در دومین روز از دهه فجر وزیر صمت با حضور در استان اصفهان از مجتمع معدنی پتاس خور و بیابانک بازدید کرد و نشستی هم با فعالان اقتصادی نائین داشت، برنامه بعدی وزیر رونمایی «استانلس استیل» در فولاد مبارکه بود.

رئیس مرکز تحقیقات مدیریت و اقتصاد سلامت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان؛

تفاوت قابل‌توجه سرطان روده‌بزرگ در اصفهان نسبت به کشور

رئیس مرکز تحقیقات مدیریت و اقتصاد سلامت دانشگاه همزمان با هفته ملی مبارزه با سرطان (۱۵-۸ بهمن ماه) اعلام کرد: ابتلا به سرطان روده بزرگ در کشور ۵۷ و در اصفهان ۶۶ نفر در هر صد هزار نفر است.

توسط پایگاه ممتاز کشوری طریق‌القدس اصفهان:

تشکیل مجتمع علمی آموزشی شهید فخری‌زاده و تحقق رویکرد دانش‌بنیانی از سنین پایه

علیرضا حق شناس با اشاره به این که در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در پایگاه ممتاز کشوری طریق القدس اصفهان تشکیل مجتمع علمی آموزشی شهید فخری‌زاده تحت عنوان «طرح علمی فخرا» را محقق کردیم، گفت: رویکرد دانش‌بنیان با اجرایی شدن از سنین پایه مدنظر است که اولین خروجی برای سنین ۱۱ تا ۱۳ سال را محقق ساختیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت مبتکران سطح پاسارگارد؛

دستیابی محققان اصفهانی به دانش خمیرهای لحیم‌کاری

رئیس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان مبتکران سطح پاسارگارد با اعلام این خبر که برای اولین بار در کشور به تکنولوژی ساخت خمیر لحیم‌کاری یا بزیزینگ مس دست یافتیم، گفت: دوماه پیش چهارمین محصول «خمیر قلع» که مورد نیاز ۱۵ کارخانه معتبر صنعت لوازم الکترونیکی بود و همگی از چین وارد می‌کردند با قابلیت رقابت با نمونه‌های خارجی و نصف قیمت با موفقیت آزمایش کردیم و عرضه به بازار آغاز شد.

مرکز همکاری‌های علمی بین‌المللی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌کند:

سمینار علمی معرفی فرصت‌های تحقیقاتی و گرنت‌های پژوهشی کشور چین

مرکز همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه صنعتی اصفهان، سمینار علمی معرفی فرصت‌های تحقیقاتی و گرنت‌های پژوهشی کشور چین را، روزیکشنبه ۱۶ بهمن ماه در تالار شهید فتوحی دانشگاه صنعتی اصفهان، برگزار می‌کند.

با حکم وزیر علوم؛

عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان رایزن علمی ایران به چین می‌رود

دکتر اسماعیل مهریار عضو هیئت علمی جوان دانشگاه صنعتی اصفهان با حکم وزیر علوم تحقیقات و فناوری، برای مدت ۲ سال به عنوان رایزن علمی ایران به کشور چین می‌رود.

مدیر دفتر اشتغال جهاد دانشگاهی اصفهان:

در بحث شناسایی و زنجیره‌های ارزش مشاغل خرد و خانگی ضعف داریم/شناسایی ۱۷ مزیت در استان اصفهان

مدیر دفتر اشتغال جهاد دانشگاهی اصفهان با اشاره به این که در بحث شناسایی و زنجیره‌های ارزش مشاغل خرد و خانگی ضعف داریم، گفت:تقریبا برآوردی که از ۲۸ شهرستان استان و روستاها زیر مجموعه آن داشتیم؛ حدود ۱۷ مزیت شناسایی شده و اگر استان را بعنوان پهنه بزرگ از نظر مشاغل خانگی و مزیت‌ها در نظر بگیریم حدود ۵۰ تا ۶۰ تولید مزیت است.

ساخت اشیاء سه بعدی با استفاده از صدا

دانشمندان موسسه تحقیقات پزشکی «ماکس پلانک» و دانشگاه «هایدلبرگ»، فناوری جدیدی را برای مونتاژ مواد به صورت سه بعدی ایجاد کرده‌اند.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان:

پیاده‌سازی آیتم‌های آمیخته بازاریابی در مناطق روستایی نیازمند تشکل است

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: آیتم‌های آمیخته بازاریابی قابل پیاده‌سازی و انجام در مناطق روستایی هست اما نیازمند تشکل است که تولید کنندگان خرد را تحت خود بگیرد و با ایجاد استراتژی بازاریابی مناسب به تولیدکنندگان کمک کند.

با حضور نمایندگانی از هر دو نهاد امضا شد؛

تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اصفهان و اتاق بازرگانی در امور آموزشی، علمی و پژوهشی

دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی، آموزشی و فرهنگی امضاء کردند.