������-��������

توسط دانشمندان کانادایی؛

بافت مصنوعی ترمیم کننده قلب، ماهیچه‌ها و تارهای صوتی ساخته شد

دانشمندان دانشگاه مک گیل با ترکیب دانش شیمی، فیزیک، زیست شناسی و مهندسی، یک ماده زیستی به اندازه کافی قوی برای ترمیم قلب، ماهیچه‌ها و تارهای صوتی ایجاد کردند که نشان دهنده یک پیشرفت بزرگ در پزشکی احیا کننده است.

لوگوی گوگل قابلیتی جذاب و مناسب برای مرورگر/ تغییر لوگوی گوگل به نام دانشمند ایرانی

گوگل در روز سه‌شنبه به احترام ریاضیدان، دانشمند کامپیوتر، مهندس برق و استاد ایرانی علوم رایانه در دانشگاه کالیفرنیا و همچنین مبدع نظریه منطق فازی و شاخه‌های متنوع آن، لوگوی خود را تغییر داد.

نماینده مردم نطنز گفت:

خانه ملت «مجلس تراز انقلاب» عصاره‌ای از ویژگیهای صاحبان خانه است

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی در نشست تخصصی «نقش مجلس در آینده انقلاب اسلامی» که بمناسبت روز مجلس و سالگرد شهید فخری زاده برگزار شد، گفت: خانه ملت «مجلس تراز انقلاب» عصاره‌ای از ویژگیهای صاحبان خانه است.

با حضور مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان؛

عصرانه دانش آموزی با دانش آموزان سید مرکز سلاله/حمایت بلاعوض ۲۰ میلیونی بسیج علمی از طرحهای فناورانه

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان با حضور در برنامه عصرانه دانش آموزی با موضوع «آینده علمی ایران» در مرکز سلاله در فضایی صمیمانه ضمن پاسخگویی به پرسشها و دغدغه های علمی دانش آموزان سید، از حمایتهای بلاعوض این سازمان برای طرحهای فناورانه تا سقف ۲۰ میلیون تومان خبر داد.

بطحایی در شورای دانشگاه آزاد استان اصفهان:

تمرکز و تاسیس دانشکده‌های مهارتی و ماموریت‌گرا در برنامه راهبرد ۵ ساله بوضوح دیده شده

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این که در نظام جمهوری اسلامی، چشم براه فارغ التحصیلانی هستیم که به مراحلی از حیات طیبه و تربیت عالی انسانی دست یافته باشند گفت: تمرکز و تاسیس دانشکده‌های مهارتی و ماموریت گرا در برنامه راهبرد ۵ ساله دانشگاه آزاد به وضوح و با جدیت دیده شده است.

مکانیسم عدم حساسیت به داروی مهم ضد مالاریا در گونه جدید پاتوژن کشف شد

تیمی از محققان پروتئینی را که در ایجاد انگل نقش دارد را کشف کردند.

بطحایی مطرح کرد:

طرح پویش و مهارت آموزی دانشجویان، حلقه مفقوده امتزاج صنعت و دانشگاه

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی، اجرای طرح مهارت آموزی و اشتغال همزمان با تحصیل دانشجویان(پویش) را حلقه واسط و راهکار رفع فاصله بین آموزش عالی کشور و بخش صنعت و اقتصاد دانست.

نظری عنوان کرد:

مهارت آموزی همگانی در مراکز سما با تاکید بر همه گیری طرح پویش

معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در کارگاه کشوری طرح پویش، اجرای این طرح در همه سطوح مراکز آموزشی سما را برای تسریع در مهارت آموزی همگانی و تربیت نیروی متخصص، ضروری دانست.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان اعلام کرد:

حمل رایگان متوفی از هر نقطه شهر به آرامستان باغ رضوان، با شماره تلفن ۱۵۳۰

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان گفت: با هدف تکریم ارباب رجوع و نرم افزاری شدن خدمات آرامستان‌ها، اعزام خودروهای حمل متوفی به آرامستان باغ رضوان، در ساعات مختلف شبانه روز، از طریق تماس با سامانه تلفنی ۱۵۳۰ امکان پذیر است.

نجفی در کارگاه کشوری طرح پویش:

ترسیم مسیر نوین اشتغال دانشجویان با پیشگامی دانشگاه آزاد و همراهی صنعت

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در کارگاه کشوری طرح پویش بر پایه گذاری سبکی نوین و سریع در مسیر اشتغال دانشجویان و دانش آموختگان با مشارکت دانشگاه و صنعت در قالب طرح پویش تاکید کرد.