احسان-ایوبی

در گفتگو با علم وفناوری مطرح شد؛

ساخت دستگاه امحاکننده نیدل در شیراز

معین جهرمی گفت: به کمک دستگاه مذکور، کلیه زباله های عفونی و آلوده از جمله انواع تزریقات را به یک زباله عفونی معمولی و کم خطر تبدیل می کند.

در نشست خبری اعضای کانون وکلای دادگستری استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد:

آثار اجتماعی پیش نویس آیین نامه موضوع فراخوان قوه قضاییه

پارسا با بیان اینکه استقلال یک وکیل مسئوله ای صنفی نیست، از بین رفتن استقلال کانون وکلا را امری غیرقابل جبران دانست و تصریح کرد: استقلال نهاد وکالت فقط در مسئله حرفه داخلی نیست، استقلال نهاد وکالت به برقراری نظم و عدالت اجتماعی برمی گردد و نهایتا یک امر صنفی بشمار می آید .

فرمانده ناحیه محمدرسول الله (ص) شیراز:

تاپایان درکنار مردم خواهیم بود

سرهنگ بنایی گفت: بسیج و سپاه به مثابه همه زمان ها در کنار مردم خواهد بود و از هیچ کمکی برای آن ها دریغ نخواهد کرد و تا نابودی ویروس کرونا بی امان تلاش خواهیم نمود .

فعالیت‌های جهادی بسیج سازندگی سپاه ناحیه محمدرسول الله (ص) شیراز؛

تلاش سپاه ناحیه محمدرسول‌الله(ص) جهت مقابله با شیوع کرونا

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه محمدرسول الله (ص) شیراز خاطر نشان کرد: انشاءالله اگر همه باهم با روحیه جهادی و کار جهادی را در زمینه مقابله با ویروس کرونا تلاش کنیم سریع تر از پیش بینی ها قادر به مهار و کنترل این ویروس خواهیم بود.

کلامی چند با نخبه علوم انسانی

فرزانه پیرامون مقالات خود توضیح می دهد: در زمینه پژوهشی در چند سال اخیر مقالات متعددی داشتم که می توان به مقاله وظایف حکومت و محوریت عدالت در آن ها از دیدگاه امام علی (ع) اشاره نمود که به بررسی حکومت امیرالمومنین(ع) پرداخته و نوع حکومت داری و اجرای عدالت توسط امام علی (ع) را مورد بررسی قرار دادیم و این شیوه حکومت داری را به عنوان بهترین نوع حکومت داری درتاریخ بشریت بعد از پیامبر اکرم(ص) معرفی می شود.

در گفتگو با علم و فناوری مطرح شد:

طراحی و ساخت کیت تخصصی اعصاب و عروق برای اولین بار در دنیا

معین جهرمی گفت: نمونه های خارجی با قیمت های به مراتب بالاتر و کیفیت پایین تر وجود دارد و از اینرو محصولات خارجی از نظر قیمت و کیفیت قابل رقابت با ما نیستند.

برگزاری اولین کنفرانس ملی تجهیزات و فناوری های آزمایشگاهی

اولین کنفرانس ملی تجهیزات و فناوری های آزمایشگاهی در ۷ و۸ اسفند ماه در تالار حکمت دانشگاه شیراز برگزار می شود.

آیین رونمایی از یازده دستگاه آمبولانس پیشرفته در اورژانس فارس

در مراسمی به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی آیین رونمایی از یازده دستگاه آمبولانس جدید و پیشرفته به مراکز اورژانس فارس با حضور دکتر مهرزاد لطفی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

متخصص طب سنتی در گفتگو با علم و فناوری:

طب سنتی در جامعه ما درست شناخته نشده/ مصرف بی رویه داروهای سنتی نیز مشکل‌ساز خواهند شد

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در خصوص دیدگاه مردم نسبت به طب سنتی اذعان داشت: هنوز چهره دانشگاهی طب سنتی در جامعه ما شناخته شده نیست، حتی برخی عطارها را معادل متخصصین طب سنتی ایران می دانند.

فعال اقتصادی در گفتگو با علم و فناوری:

رشد چشمگیری درصنعت پلیمر نسبت به قبل از انقلاب داشته ایم

افشار در خصوص میزان مصرف داخلی نیز بیان داشت: بخش قابل توجهی از بازار داخلی را تولیدات داخلی گرفته اند که جای خوشحالی دارد.