ارتباطات::خبرگزاری علم و فناوری
ارتباطات

افتتاح ۷۱ پروژه ارتباطی و فناوری در آذربایجان شرقی

به مناسبت دهه مبارک فجر ۷۱ پروژه ارتباطی استان آذربایجان شرقی در راستای کاهش شکاف دیجیتالی و افزایش پوشش تلفن همراه و اینترنت به بهره برداری رسید.

یک فوق تخصص روانکاوی

تقویت ارتباطات درون خانواده ای عامل رفع پرخاشگری در نوجوانان است

یک فوق تخصص روانکاوی با اشاره به افزایش بروز پرخاشگری در نوجوانان بر لزوم ریشه یابی علل مختلف آن در دوران کودکی افراد تاکید کرد.

عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور فومن مطرح کرد

اینستاگرام، مخرب ترین شبکه اجتماعی مجازی

عضو هیأت علمی دانشگاه پیام نور فومن با اشاره به قابلیت های فراوان اینستاگرام برای جذب مخاطبین فضای مجازی، نسبت به کاهش سطح ارتباطات چهره به چهره در بین اعضای خانواده هشدار داد.

فردا صورت می‌گیرد؛

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به چهارمحال و بختیاری سفر می‌کند

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری با اشاره به سفر معاون وزیر، رئیس سازمان فضایی و رئیس پژوهشگاه فضایی به این استان اظهار کرد: این سفر در راستای توسعه کسب و کارهای فضاپایه، استفاده از داده‌های ماهواره‌ای درجهت بهره‌گیری از این داده‌ها به‌منظور ارزش افزوده و همچنین اطلاعاتی که به‌منظور عملیات در ادارات مربوطه مثل محیط زیست، جهاد کشاورزی، دستگاه‌هایی که از این داده‌ها استفاده می‌کنند و بخش خصوصی که به‌عنوان استارت آپ‌هایی که در این حوزه فعال هستند خواهد بود.

اجرای پروژه فیبر نوری کرمان دو سال معطل بروکراسی اداری مانده است

استاندار کرمان با بیان اینکه اجرای پروژه فیبر نوری شهر کرمان گرفتار حواشی شده است گفت: حدود دو سال است که پروژه فیبر نوری کرمان معطل بروکراسی اداری و تشریفات تعیین پیمانکار مانده است.

طبق بررسی انجام شده در استان بوشهر؛

عدم آنتن‌دهی تلفن همراه، عامل مهاجرت روستائیان/وزارت ارتباطات از برنامه خود در شهرستان دشتی عقب است

وضعیت آنتن دهی تلفن همراه در شهر بادوله و روستاهای اطراف آن چندان مطلوب نیست و نیاز است شرکت مخابرات با توجه به نیاز مردم سریع‌تر نسبت به طرح توسعه نصب تجهیزات آنتن‌دهی تلفن همراه در این مکان‌ها اقدام لازم به‌عمل آورد.