استاندار-یزد

استاندار یزد:

سطح فعالان کسب و کارهای حوزه علم و فناوری در استان یزد متفاوت است

فاطمی گفت: سطح فعالان کسب و کارهای حوزه علم و فناوری و فعالیتهای دانش بنیان در استان یزد متفاوت از سایر استانهاست که نشان از کار یک دهه گذشته فعالان این بخش در یزد است.

استاندار یزد مطرح کرد؛

رسوخ علم و فناوری به حوزه کشاورزی امری راهگشا و موثر در افزایش بهره وری است

فاطمی گفت: یزدی ها از گذشته مبتنی بر علم و فناوری و اقتضای زمان خود اقدام به ساخت سازه های ابتکاری و منحصر بفرد کرده و مسائل و چالش های موجود را از پیش رو بر می داشتند.

در نشست ستاد نوآوری، فناوری و اقتصاد دانش بنیان استان یزد منعقد شد؛

تفاهم نامه راه اندازی و راهبری دهکده فناوری و نوآوری کشاورزی و منابع استان یزد

توافق نامه همکاری مشترک به منظور تاسیس، راه اندازی و راهبری دهکده فناوری و نوآوری کشاورزی و منابع استان یزد در قالب پردیس فناوری و نوآوری بین طرفین توافق نامه منعقد شد.

استاندار یزد:

«اشتغال فناورانه» ؛ نسخه عملیاتی حل مسئله اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی

فاطمی نسخه حل مسئله اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی را «اشتغال فناورانه» عنوان و گفت: در صورت تغییر فضای اکوسیستم اشتغال استان به اشتغال فناورانه، شاهد تغییر فرهنگ استان و حل دیگر مسائل استان خواهیم بود.

استاندار یزد تاکید کرد؛

ایجاد شهرک های فناوری و دانش بنیان تولید انرژی خورشیدی در یزد

فاطمی با اشاره به تغییر سیاست های استان در حوزه سرمایه گذاری ها و لزوم حمایت ویژه از سرمایه‌گذاری‌های جدید گفت: در این راستا باید ایجاد شهرک های فناوری و دانش بنیان و شهرک های تولید انرژی خورشیدی مورد توجه قرار گیرد.

استاندار یزد در همایش تجلیل از صادرکنندگان برگزیده سال ۱۴۰۰ مطرح کرد:

تغییر ریل گذاری اقتصادی استان به سمت اقتصاد دانش بنیان

فاطمی به تغییر ریل گذاری اقتصادی استان به سمت اقتصاد دانش بنیان اشاره و گفت: در این راستا حمایت های لازم جهت توسعه کمی و کیفی شرکت های دانش بنیان و فناور جهت سرعت بخشی به روند پیشرفت و توسعه انجام می شود.

استاندار یزد در در دوازدهمین نشست ستاد نوآوری و اقتصاد دانش بنیان مطرح کرد؛

باید بهترین نقاط را در دانشگاه ها برای معرفی پارک علم و فناوری داشته باشیم

استاندار یزد گفت: مثل همیشه که وارد یزد شدید اثرات ماندگاری از خود برجا گذاشتید امروز نیز مسکن نخبگان باید حل شود و لازم است که بهترین نقاط را در دانشگاه ها برای معرفی پارک علم و فناوری داشته باشیم.

استاندار یزد مطرح کرد؛

شتاب جریان علم و فناوری با افتتاح کارخانه نوآوری درخشان یزد

فاطمی گفت: این پروژه؛ مرکز جوشش علم و فناوری خواهد بود و به مراتب نسبت به سایر پروژه ها کام مردم استان را شیرین تر می کند.

استاندار یزد در نشست شورای آموزش و پرورش یزد تاکید کرد؛

مسائل پژوهشسراهای دانش آموزی در ستاد فناوری و نوآوری دانش بنیان یزد بررسی شود

فاطمی گفت: در رابطه با بحث تقویت المپیاد‌ها و مسئله‌ی جشنواره‌ها و حمایت ویژه از این بخش که یک ماه به عزیزان فرصت داده شد که این سند را آماده کنند و مدل عملیاتی با سنجش‌های قابل ارزیابی و انشالله علاوه بر تصویب در شورای آموزش و پرورش در ستاد نوآوری، فناوری و اقتصاد دانش بنیان استان هم مصوب شود.

استاندار یزد تاکید کرد؛

توجه ویژه کارآفرینان و صنعتگران بر حوزه فناوری، نوآوری و دانش بنیان ها

فاطمی در همایش تشکل های کارفرمایی استان یزد گفت: باید کارآفرینان و صنعتگران به صورت ویژه بر این حوزه متمرکز و سرمایه گذاری کنند.