اشتغال

چهل سال خودباوری با جهاد دانشگاهی/

تمرکز بر آموزش، پژوهش، فرهنگ و اشتغال مهم‌ترین راهبرد جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری

در آستانه ورود جهاد دانشگاهی به دهه پنجم فعالیت خود، رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از فعالیت این نهاد انقلابی از ابتدای فعالیت خود در استان گفت.

اشتغالزایی درکنار ورزش و سرگرمی با توسعه مزارع پرورش اسب شهرستان آباده

یعقوبی گفت: گفت: وضعیت اقلیمی شهرستان آباده باعث شده این شهرستان یکی از پرورش دهندگان اسب باشد که علاوه بر ورزش و سرگرمی زمینه اشتغالزایی را هم فراهم کرده است.

عوامل موثر گرایش به رشته پرستاری

رشته پرستاری از جمله رشته هایی است که با وجود مشقت هایی که دارد اما رشته بسیار محبوبی در بین داوطلبان گروه علوم تجربی است و همواره علاقه مندان بسیاری دارد و هر ساله داوطلبان بسیاری خواهان کسب رتبه قبولی در این رشته هستند .

به همت یک تیم جهادی؛

۱۵۰طرح اشتغال‌زایی روستایی در استان بوشهر اجرا می‌شود

تیم جهادی اشتغال و کارآفرینی رهروان ولایت، قرار است ۱۵۰ طرح اشتغال‌زایی در روستا‌های استان ایجاد کند، در روز گذشته ۵۵طرح پذیرفته شده را با حضور دکتر حاجیانی، رئیس صندوق توسعه و کارآفرین استان بوشهر مورد داوری قرار گرفت.

مدیر بازارهای سازمان ساماندهی مشاغل شهری وفرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان خبر داد:

بازار تخصصی گل و گیاه سرانه مصرف گل و سطح زیر کشت را افزایش داد

بازار تخصصی گل و گیاه اصفهان با افزایش سرانه مصرف گل از ۱ شاخه به ۹ شاخه در اصفهان و توسعه فضای گلخانه ای با سطح زیر کشت۳۶۰۰ هکتارهمراه بوده است، بازار بین المللی گل و گیاه نیزدر زمینی بالغ بر۱۴ونیم هکتار در حال احداث است.

علم و فناوری بررسی می کند؛

مزیت وجود کمپ های اشتغال در کشور چیست؟

نکته ی قابل توجه در یک موقعیت شغلی این است که قبل از ورود متقاضیان مهارت های لازم را به جهت موفقیت و پایداری شغلی خود کسب نمایند.

یک بانوی موفق و کارآفرین برتر گفت؛

همه ۴۰۰ هنرآموزم در طراحی و دوخت مشغول کار شده اند/ می توانیم فرآیند ورود لباس و پارچه تُرک به کشور را معکوس کنیم

یک کارآفرینی برتر در عرصه طراحی و دوخت با بیان این که از ۴۰۰ هنرجویی که در این عرصه تربیت کرده تقریبا همه آنها در این حیطه مشغول به کار شده اند بزرگترین چالش در این حیطه را ورود لباسها و پارچه های تُرک می داند و معتقد است می توانیم فرآیند ورود لباس و پارچه تُرک به کشور را معکوس کنیم.

امام جمعه شوش دانیال:

مسئولان برای حل مشکل بیکاری اقدامات لازم را انجام دهند/ اشتغال جوانان اولویت نخست و ضروری

امام جمعه شوش دانیال گفت: مسئولان برای حل مشکل بیکاری و ایجاد فرصت های شغلی اقدامات لازم را انجام دهند.

بازار کار، اشتغال و استخدام دغدغه جوانان امروز

بازار کار، اشتغال، استخدام دغدغه جوانان امروز چندی است که در گروه‌های مختلف تلگرامی و ایمیلی پیام‌هایی ناشی از شکایت دانش آموختگان از نبود کار و محدودیت‌های شغلی می‌بینم و البته پیام‌هایی هم به صورت شخصی دریافت می‌کنم.

توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان به توسعه اشتغال و ایجاد ثروت منجر می‌شود

نماینده مجلس گفت: شرکت‌های دانش بنیان علم را به ثروت تبدیل می‌کنند و نیروهای جوان آنها می‌توانند در گسترش و توسعه علم، دانش و فناوری نقش به‌سزایی داشته باشند که همزمان می‌تواند به توسعه اشتغال و ایجاد ثروت منجر شود.