اصفهان

اصفهان‌شناس و استاد تاریخ دانشگاه اصفهان گفت؛

مسئولان باید پای سخنان و درددل پژوهشگران و دلسوزان بنشینند/دیگر اثری از زبان انتقال فکر در بین رجال سیاسی و دانشگاهیان ما به چشم نمی‌خورد

مهدی کیوان اصفهان‌شناس و استاد تاریخ دانشگاه اصفهان، گفت: مشکلات جامعه امروز ما مربوط به روشنفکران، متجددان، تحصیل‌کردگان و دانشگاهیان و ارباب مناصب است، مسئولان باید پای سخنان و درددل پژوهشگران و دلسوزان بنشینند، دیگر اثری از زبان انتقال فکر در بین رجال سیاسی و دانشگاهیان ما به چشم نمی‌خورد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی :

رسالت اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی در دهه دوم تاسیس موردغفلت واقع شد

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه افتتاح پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، در نشست خبری با اصحاب رسانه، با اذعان به این که رسالت اصلی دانشگاه جامع علمی کاربردی در دهه دوم تاسیس موردغفلت واقع شد، تصریح کرد: با تلاش مدیریت جدید تغییر و تحولاتی اساسی در این دانشگاه اتفاق افتاده است.

با حضور رییس بنیاد نخبگان و استعدادهای برتر کشور در حوزه های علمیه؛

۳۰۰ برگزیده پژوهشی، آموزشی با ۱۳ برگزیده برتر جشنواره علامه حلی تجلیل شدند/ برگزیدگان حمایتهای خوبی می گیرند

۳۰۰ برگزیده پژوهشی، آموزشی با ۱۳ برگزیده برتر نهمین جشنواره علامه حلی تجلیل شدند، برگزیدگانی که در سامانه مرکز نخبگان حوزه ثبت نام کنند حمایتهای خوبی می گیرند.

رییس بنیاد نخبگان و استعدادهای برتر کشور در حوزه های علمیه اظهار داشت؛

نیازمند یک بصیرت جانانه برای آینده خودمان هستیم

حجت الاسلام والمسلمین عماد رییس بنیاد نخبگان و استعدادهای برتر کشور در حوزه های علمیه،با بیان این که اگر بصیرانه اقدام کنیم موفق خواهیم شد، گفت: ما و شما برای آینده خودمان نیازمند یک بصیرت جانانه ای هستیم.

توسط مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری اصفهان؛

نهمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار و عمران شهری برگزار می شود

نهمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار و عمران شهری توسط مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری اصفهان و به مدت سه روز از ۲۰ و۲۲ آذر ماه برگزار می شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان خبر داد،

امسال چهار رویداد شتاب با ویژگیهای خاص برگزار می شود

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان همزمان با افتتاح نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی در نشست خبری با اصحای رسانه از راه اندازی مراکز رشد، توسعه مراکز نوآوری تا برگزاری رویدادهای شتاب با ویژگیهای خاص خبرداد.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان گفت؛

دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان در تربیت دانشجویان با روحیه استکبار ستیزی پیشتار است

دانشگاه جامع علمی کاربردی اصفهان امسال روز دانشجو را در تاریخ ۱۸ آذرماه و با حضور بیش از۵۰۰ نفر از دانشجویان، اساتید و روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان، برگزار کرد، دانشگاه جامع علمی کاربردی اصفهان در تربیت دانشجویان با روحیه استکبار ستیزی پیشتار است.

برای اولین بار و توسط تیم پیوند قلب دانشگاه دوک، کارولینای شمالی؛

دوباره زنده کردن قلب یک اهدا کننده متوفی و پیوند آن به گیرنده

تیم پیوند قلب دانشگاه دوک، کارولینای شمالی برای اولین بار دوباره زنده کردن قلب یک اهدا کننده متوفی و پیوند آن به گیرنده را با موفقیت انجام داد.

مسئول مرکز رشد بسیج علمی استان اصفهان گفت؛

مرکز رشد بسیج علمی اتمسفر خود را به سمت کارخانه فناور هدایت می کند/ در فناوریهای نوین نانو و بایو تکنولوژی اصفهان حرفهایی برای گفتن دارد

مسئول مرکز رشد بسیج علمی استان اصفهان با تصریح این که مرکز رشد بسیج علمی اصفهان اتمسفر خود را به سمت کارخانه فناور هدایت می کند، گفت: در فناوری های نوین نانو و بایو تکنولوژی اصفهان حرفهایی برای گفتن دارد، اما تمرکز امکانات و توجه مسئولان در پایتخت بیشتر است.

حضرت آیت الله کعبی نماینده خبرگان رهبری گفت؛

بیانیه گام دوم یک سند تئوریک مهم با یک نوع آینده پژوهی و راهبرد نویسی است

حضرت آیت الله کعبی نماینده خبرگان رهبری در استان خوزستان بعنوان سخنران نشست تخصصی بیانیه گام دوم که به همت بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: بیانیه گام دوم یک سند تئوریک مهم با یک نوع آینده پژوهی و راهبرد نویسی است.