اقتصاد::خبرگزاری علم و فناوری
اقتصاد

شرکت های دانش بنیان پلی برای رسیدن به اهداف اقتصادی کشور

نقش این شرکت ها در ایجاد اشتغال و ارزآوری تا جایی پیشرفته که دولت ها تلاش دارند با ایجاد فضای کار به این شرکت ها بخشی از اهداف اقتصادی خود را از این طریق تحقق بخشند.

آیا «ارز دیجیتالی» می‌تواند جایگزین «اسکناس‌های‌ معمولی» شود؟

رمز ارزها یا ارزهای دیجیتال واحدهای پولی هستند که به صورت الکترونیکی ذخیره و منتقل می‌شوند و مبنای آن‌ها صفر و یک است. ارز دیجیتال به هر ارزش ایجاد شده در بستر دیجیتال اشاره دارد. این مفهوم در مقابل واسطه‌های فیزیکی مانند اوراق بانکی یا سکه مطرح می‌‌شود.

یک پژوهشگر حوزه کسب و کار

برای موفقیت در فروش باید متفاوت باشیم

یک پژوهشگر حوزه کسب و کار با اشاره به ظرفیت مناسب مشاغل خانگی در توسعه اقتصادی کشور، بر لزوم بهره گیری از دنیای دیجیتال برای ایجاد پویایی در این گونه مشاغل تاکید کرد.

رئیس دانشگاه شهرکرد تاکید کرد

تبدیل علم به ثروت و کارآفرینی اولویت اصلی وزارت علوم/درآمدزایی برای دانشگاه شهرکرد در دستورکار است

رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: تبدیل علم به ثروت و کارآفرینی برای دانشجویان از مهم‌ترین اولویت‌های وزارت علوم است.

عضو انجمن اقتصاددانان ايران:

حذف صفر از پول ملی نه ضرورتی دارد و نه مشکلی را حل خواهد کرد

عضو انجمن اقتصاددانان ايران با تشریح وضعیت اقتصادی کشور عنوان کرد: در چنین شرایطی حذف صفرهای پول ملی نه ضرورتی دارد و نه مشکلی را از اقتصاد ایران حل خواهد کرد لذا بهتر است بانک مرکزی بر مهم ترین وظیفه ذاتی خود یعنی استحکام قیمت ها و مهار تورم تمرکز کند.

اختصاصی علم و فناوری؛

پدافند هوایی و اقتصاد مقاومتی مبتنی بر اقتدار علمی

بررسی عملکرد قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) آجا نشان دهنده این واقعیت است که نقش پدافند هوایی کشورمان در روزگار کنونی فقط منحصر به یک سازمان دفاعی نیست. اینک با یک سازمان دفاعی منسجم مواجهیم که علاوه بر ثمر رساندن مأموریت و انجام شرح وظایفش، دارای نقش و عملکرد اثرگذار در حوزه دانش و پژوهش و همچنین اقتصاد مقاومتی است.

سومین کنفرانس ملی مطالعات نوین مدیریت و حسابداری

سومین کنفرانس ملی مطالعات نوین مدیریت و حسابداری در ایران در تاریخ ۳۱ تیرماه سال ۱۳۹۸ با هدف آشنایی با مطالعات و پژوهش‌های انجام گرفته در حوضه‌های مدیریت، حسابداری و کارآفرینی برگزار خواهد شد.

رئیس اسبق دانشگاه زنجان:

اقتصاد مقاومتی الگویی مبتنی بر اقتصاد اسلامی است

درگفتگویی صمیمی با استاد اقتصاد و مدیریت، دکترمتفکرآزاد از پایه ها و مولفه های اقتصاد مقاومتی و همچنین خوانش های مختلف این نوع اقتصاد مورد بررسی قرار گرفت

بلاکچین چیست؟

این روزها بحث بلاکچین حسابی داغ است و ما قصد دارین در این کلیپ به طور خلاصه بلاکچین را معرفی کنیم.

کارآفرین نمونه اردلی:

تحریم ها ایران را خودکفا می کند/آمریکا بازنده است

کارآفرین نمونه اردلی در عرصه زنبورداری گفت:استکبار جهانی ۴۰ سال است که ما را تحریم می کند اما ملت شریف ایران اسلامی با توکل برخداو درایت رهبری فرزانه انقلاب روز به روز در تمام عرصه به مرحله خودکفایی می رسد.