امریکا::خبرگزاری علم و فناوری
امریکا

گفتگوی علم و فناوری بایک تحلیلگر سیاسی؛

جنایاتی همچون بیوتروریسم در مرام و مسلک لیبرالیسم و سرمایه توجیه عقلانی دارد/ بنا به ناکامی آمریکا در مهار چین توسل به حربه بیولوژیک دور از ذهن نیست

بشیر اسماعیلی گفت:اگر از نظر گفتمانی و فکری به این مقوله بنگریم، جنایاتی همچون بیوتروریسم در مرام و مسلک لیبرالیسم و سرمایه توجیه عقلانی داشته و اساسا دور از ذهن نمی‌تواند باشد. بنا به ناکامی آمریکا در مهار چین در یک دهه گذشته و ناکامی در بکارگیری انواع جنگ با ایران دور از ذهن نیست اگر آمریکایی ها در نهایت به حربه بیولوژیک متوسل شده باشند.

ﻣﻌﺎون ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺳﭙﺎه پاسداران،

امریکایی ها از ۱۱ سپتامبر به این طرف چه کردند و چرا در این مقطع سردار سلیمانی را شهید کردند

ﻣﻌﺎون ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺳﭙﺎه پاسداران با اشاره به این که انقلابی گری حاج قاسم شاخصه ولایتمداری حاج قاسم است و سردار سلیمانی از ابتدایی که وارد سپاه شد تا به امروز یک خط ثابت داشت، این مسئله را که امریکایی ها از ۱۱ سپتامبر به این طرف چه کردند و چرا در این مقطع سردار سلیمانی را شهید کردند مورد بحث قرار داد و گفت: هدف راهبردی انتقام سخت پایان بخشی به حضور نامیمون و مشکل ساز امریکاییها در منطقه است.

نماهنگ انقام سخت

نماهنگ انقام سخت

توسط معاونت پژوهشی و فناوری بسیج دانشجویی اصفهان؛

کارگاه مطالعات آمریکا در دانشگاه اصفهان برگزار می شود

کارگاه مطالعات آمریکا توسط معاونت پژوهشی و فناوری بسیج دانشجویی اصفهان، ۲۲ آبان ماه در دانشگاه اصفهان برگزار می شود.

بررسی عوامل قیمت خانه در ایالت های پرتراکم آمریکا:

در آمریکا چه عاملی اجاره بها و قیمت خانه را تعیین‌ می کند؟

در مورد اجاره بها و قیمت خانه، همه نظری برای خود دارند و اکثرا کمبود خانه و یا صاحب خانه های طمع کار را عامل افزایش قیمت می دانند، در حالی که این دو نقش کوچکی در تغییر قیمت دارند ولی عامل اصلی تعیین قیمت، پیچیدگی خاصی دارد.

سردار فدوی: آمریکایی‌ها در رویارویی با سپاه در خلیج فارس مغلوب محض بوده‌اند

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به جنگ رسانه‌ای و عملیات روانی همه‌جانبه و متکثر جبهه دشمن علیه سپاه تاکید کرد: پادزهر عملیات روانی دشمن، عشق و دلدادگی و خدمت رسانی سپاه در عرصه‌های مختلف به مردم است.

قدرت های پوشالی در یک قدمی نابودی

افسانه پهپاد، سیمرغ اقتدار را به قله قاف رساند

بامداد روز پنجشنبه ۳۰ خرداد خبری روی خروجی خبرگزاری های داخلی و خارجی قرار گرفت با این مضمون: خبر خیلی کوتاه ومختصر اما پرمعنا بود: سپاه پاسداران یک پهپاد جاسوسی آمریکا را در کوه مبارک جاسک سرنگون کرد.»

فرمانده نیروی دریایی ارتش دربندرعباس:

حضور امریکایی ها در خلیج فارس به پایان رسیده است

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تأکید بر اینکه حضور آمریکایی‌ها در خلیج‌فارس یک حضور نمایشی و بی‌فایده است، خطاب به کشورهای حوزه خلیج‌فارس، عنوان کرد: حضور آمریکایی‌ها در منطقه خلیج‌فارس به پایان رسیده و باید منطقه را ترک کنند.

تحلیلی بر اقدامات آمریکا علیه ایران؛

آیا جنگ بین ایران و امریکا رخ می‌دهد؟/حمله به سفره مردم کثیف‌ترین حمله دشمن بود

احتمال جنگ بین ایران و امریکا بعد از ماه مبارک رمضان، با توجه با اظهارات اخیر برخی افراد، جنجال‌های زیادی را به راه انداخته است، در واقع می‌توان گفت از زمان روی کار آمدن ترامپ، هر روز بر میزان تضادها و تنش‌ها بین آمریکا و ایران افزوده شده است، اما آیا آمریکا فقط به تنگ‌تر کردن "محاصره اقتصادی و سیاسی" ایران اکتفا خواهد کرد یا این که ترامپ قصد دارد به تدریج و بسترهای لازم را برای جنگ محدود و ضربتی آمریکا با ایران فراهم آورد؟

استادیار گروه مهندسی پزشکی بیومکاترنیک کلینیکی دانشگاه اصفهان خبر داد؛

رقبای آمریکایی و اروپایی برای خرید اختراع ایرانی تلاش می کنند/دستیابی به تکنولوژی ساخت زانوی مصنوعی

پنجه های کربنی و زانوی مصنوعی، دستاوردی مورد نیاز برای کشور که محققان شرکت دانش بنیان چکاد طب آدرین مستقر در مرکز رشد دانشگاه اصفهان با طراحی و ساخت آن رقبای غیر اروپایی آن را از میدان به در کرده و برای حذف رقبای امریکایی و اروپایی هم منتظرند بازار داخل باورشان کند، البته اختراع پنجه کربنی و زانوی مصنوعی چشمان تیز بین شرکتهای معتبر خارجی را به خود جلب کرده و تلاش دارند اختراع را خریداری کنند.