اینترنت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛

اینترنت ویژه برای برنامه‌نویسان و احتمال رفع فیلتر برخی از پلتفرم‌ها

وزیر ارتباطات «اینترنت ویژه برای برنامه‌نویسان» را همانند سرویس راداربازی که برای گیمرها عرضه شده توصیف کرد با این تفاوت که قرار است مشکل برنامه‌نویسان، تحریم‌ها و محدودیت‌هایی که با آن مواجه هستند را حل کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری:

وزیر ارتباطات نتوانست مجلسی ها را قانع کنند

وزیر ارتباطات دولت سیزدهم امروز از نمایندگان مجلس کارت زرد گرفت، البته نمایندگان مجلس از پاسخ وزیر ارتباطات برای اجرا نکردن قانون تبدیل وضعیت ایثارگران شرکت مخابرات قانع نشدند، نه وضعیت اینترنت کشور!

در حاشیه رونمایی از ناوگان موتوری برقی شرکت ملی پست مطرح شد

رفع فیلترینگ کلاب هاوس در روزهای آینده

وزیر ارتباطات با اعلام اینکه آخرین باری بود که اینترنت در هر سطح، چه ثابت و سیار برای کنکور قطع می‌شود، از رفع فیلترینگ کلاب هاوس در روزهای آینده خبر داد.

شبکه ارتباطی سراسری؛

شبکه ارتباطی با وجود سرما فعال است

در پی فراگیر شدن هوای سرد در بیشتر استان‌های کشور و افت شدید دما در شهرها و روستاها، شبکه ارتباطی سراسر کشور با کمترین مشکلی مشغول به فعالیت هستند.

وزیر ارتباطات:

با قطع اینترنت در زمان کنکور به شدت مخالفیم!

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: دوستان سازمان سنجش به دنبال قطع اینترنت به طور سراسری بودند،‌ ما به شدت با قطع سراسری اینترنت مخالفت کردیم.

ادعای محققان چینی:

توانایی رایانه های کوانتمی در ردیابی ترافیک اینترنت

محققان امنیتی چینی مدعی شده‌اند که سیستم رمزنگاری RSA را با استفاده از یک رایانه‌ی کوانتومی شکسته‌اند، اما کارشناسان از این ادعا اطمینان ندارند.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور:

از وزارت ارتباطات درخواست داریم اینترنت در زمان آزمون قطع شود

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از وزارت ارتباطات خواسته با قطع اینترنت همراه امنیت آزمون را به داوطلبان هدیه دهد.

کشتی طوفان زده مخابرات

فرمول جدید برای محاسبه هزینه اینترنت کاربران

به نظر می‌رسد مصوبه‌ای در سازمان تنظیم مقررات رادیویی در حال تنظیم است که قیمت‌های مورد استفاده در اپراتورها را دچار تغییر خواهد کرد. این موضوع در کنار دستوری بودن قیمت‌ها که همین حالا هم با توجه به قیمت داده در دنیا رقابتی نیست، باعث فشار بیشتر بر کاربران اینترنت و کل صنعت داده کشور خواهد شد.

همزمان با سومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی

افزایش پهنای باند شبکه اینترنت در مناطقی از کرمان

نصب سه کانکس سیار در گلزار شهدای کرمان و روستای جواران در نزدیکی زادگاه شهید سلیمانی انجام شده است و پهنای باند شبکه نیز در حسینه ثارالله، مصلی و گلزار شهدای کرمان نیز افزایش یافته است.

انتقاد به عیسی زارع پور:

علت کند بودن سرعت اینترنت چیست؟

در این زمان که وزیر ارتباطات کند بودن اینترنت را رد می‌کند کاربران فضای مجازی حتی از وضعیت فیلتر شکن‌ها هم ناراضی‌اند زیرا این اپلیکیشن‌ها نیز از دسترس خارج شده‌اند و امکان استفاده از آنها فراهم نیست.