بسیج-اساتید

عکس: ندا دهقانی زاده

گزارس تصویری/ برگزاری نشست خبری جشنواره علمی شهید چمران در یزد

نشست خبری جشنواره علمی شهید چمران در یزد با حضور مسئول بسیج اساتید استان یزد و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، معاون علمی پژوهشی بسیج اساتید استان یزد، دبیر اجرایی جشنواره و جانشین فرمانده سپاه الغدیر در اقشار تخصصی بسیج و جمعی از اصحاب رسانه در دانشگاه آزاد استان یزد برگزار شد.

دبیر اجرایی جشنواره علمی شهید چمران در یزد خبر داد؛

برگزاری اختتامیه جشنواره علمی شهید چمران در هفته پژوهش

شیبانی گفت: بازه زمانی آثار علمی ارسالی مشارکت‌کنندگان در جشنواره از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا پایان سال ۱۴۰۰ است و تاریخ برگزاری جشنواره در سطح استان در آبان ماه است و پس از آن اساتید برجسته و نیز یک کانون برتر از سوی هیأت داوران به دبیرخانه مرکزی معرفی می‌شوند.

معاون علمی پژوهشی بسیج اساتید استان یزد:

اساتید دانشگاه باید هم در زمینه علمی و هم از لحاظ اجتماعی فعال باشند

حکیمی گفت: استاد برجسته و تأثیرگذار کسی است که هم در زمینه علمی و پژوهشی قدرتمند باشد و هم از لحاظ اجتماعی و فرهنگی فعال باشد و در وقایع مختلف تأثیرگذار باشد.

مسئول بسیج اساتید استان یزد در نشست خبری خبر داد؛

برگزاری اولین جشنواره علمی شهید چمران در یزد

دکتر دهقانی اشکذری از برگزاری اولین جشنواره علمی شهید چمران خبر داد و گفت: این جشنواره به همت معاونت پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور در دو سطح استانی و ملی برگزار خواهد شد.

یک استاد بسیجی و دانشیار گروه تولید و ژنتیک گیاهی اعلام کرد:

تحقق شعار سال با یک اقدام جهادی مدیریت مزارع دانشگاه صنعتی اصفهان/ذرت‌‌ها حدود ۳ متر قد کشید

دانشیار دانشگاه صنعتی اصفهان از تحقق شعار سال با یک اقدام جهادی در مدیریت مزارع دانشگاه صنعتی اصفهان با اجرای تناوب کشت جو علوفه‌ای- ذرت علوفه‌ای و نیز کاشت گندم در ۱۰۰ هکتار از اراضی بخش خصوصی میمه با بازدهی قابل توجه خبرداد.

در همایش بزرگداشت بسیج اساتید و گرامیداشت شهید چمران؛

بسیج اساتید استان اصفهان از شش استاد فعال در عرصه دانش‌بنیان تجلیل کرد

بسیج اساتید استان اصفهان در همایش بزرگداشت بسیج اساتید و گرامیداشت شهید چمران از شش استاد فعال در عرصه دانش‌بنیان تجلیل کرد.

با حضور غلامعلی حداد عادل؛

پوستر اولین همایش بین المللی و پنچمین همایش ملی تببین اندیشه‌های دفاعی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) رونمایی شد

آیین رونمایی از پوستر اولین همایش بین المللی و پنچمین همایش ملی تببین اندیشه‌های دفاعی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) در همایش بزرگداشت بسیج اساتید و گرامیداشت شهید چمران با حضور غلامعلی حداد عادل عضو شورای انقلاب فرهنگی برگزار شد.

فرماندهی سپاه صاحب الزمان (عج)،

تبیین برازنده اساتید دانشگاه است/وضعیت فعلی کرونا توسط دانشمندان و نخبگان کنونی کشور رقم خورد

فرماندهی سپاه صاحب الزمان (عج) در همایش بزرگداشت بسیج اساتید و گرامیداشت شهید چمران به این که تبیین برازنده اساتید دانشگاه است، تاکید کرد و با برشمردن این که در در نانو، شبیه‌سازی، سلول‌های بنیادی، مهندسی، فناوری‌های نوین قدرت اول منطقه هستیم، افزود: وضعیت فعلی کرونا توسط دانشمندان و نخبگان کنونی کشور رقم خورد.

با مدیریت و سرپرستی استاد بسیجی دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان؛

طراحی و بهره‌برداری از اولین سامانه ثبت نام غیرحضوری دانشگاه منطبق با الزامات حقوقی

فناوری نرم‌­افزاری «ثبت‌­نام و مدیریت یکپارچه نومتقاضیان (پروژه ثمین)» مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات و منطبق با الزامات حقوقی در فضای مجازی برای اولین بار در سطح دانشگاه‌­های کشور به همت «محمدجواد رستگاری از اساتید بسیجی دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان» با همکاری جمعی از دانشجویان جهادگر این دانشگاه طراحی، پیاده‌­سازی و به مرحله بهره‌­برداری رسیده است.

در جلسه تبیین شعار سال مطرح شد:

تشکیل قرارگاه تخصصی " تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" در استان

دکتر نامدار یوسفوند، رئیس دانشکده علوم دانشگاه رازی استان کرمانشاه در جلسه تبیین شعار سال ۱۴۰۱ که صبح امروز در سالن جلسات سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) برگزار شد، تشکیل قرارگاه تخصصی با کارگروه های متشکل از نیروهای جوان نخبه، متخصص و توانمند در عرصه "تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" با توجه به ظرفیت و پتانسیل استان را پیشنهاد داد.