بسیج-دانشجویی-استان-اصفهان

برگزاری اولین اردوی راهیان پیشرفت فرآیند محور توسط بسیج دانشجویی استان اصفهان

معاونت علمی‌پژوهشی بسیج دانشجویی استان اصفهان اولین‌ اردوی راهیان پیشرفت فرآیند محور را برگزار کرد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت:

دانشجو، مخاطب نکات طلایی رهبری و ماموریتهاست/مسئله محور و تخصصی حلقه‌های میانی را عملیاتی می‌کنیم

رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان اصفهان در نشست تخصصی «جنبش دانشجویی جوانان و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» با بیان این که دانشجو مخاطب نکات طلایی رهبری و ماموریت‌هاست، گفت: مسئله محور و تخصصی حلقه‌های میانی دانشجویی را عملیاتی می‌کنیم.

معاون علمی و فناوری بسیج دانشجویی استان اصفهان اعلام کرد:

قرارگاه «راهیان پیشرفت» بسیج دانشجویی استان اصفهان تشکیل و آغاز به کار کرد

معاون علمی و فناوری بسیج دانشجویی استان اصفهان، گفت: قرارگاه بسیج دانشجویی «راهیان پیشرفت» در سه سطح «بازدیدهای یک روزه دانشجویی راهیان پیشرفت»، «اردوهای کشوری راهیان پیشرفت»، و «برنامه‌های ترویجی و گفتمان‌سازی راهیان پیشرفت درون دانشگاهی» تشکیل و آغاز به کار کرد.

معاون علمی و پژوهشی ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان؛

بسیج دانشجویی استان اصفهان «طرح تحول بسیج دانشجویی» را پیگیری و اجرا کرد

معاون پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان، با اشاره به این که سازمان بسیج دانشجویی کشور طرحی تحت عنوان «طرح تحول بسیج دانشجویی» آماده و ابلاغ کرده است،گفت: این طرح برای تبادل نظرات و تضارب آرا میان نخبگان و دانشگاهیان، فعالان بسیج دانشجویی و ادوار پیگیری و به مرحله اجرا درآوردیم.

استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان گفت:

سهم اندک ما از هوش مصنوعی به خاطر نفت/هوش مصنوعی شاه‌کلید اصلاح وضع موجود کشور است

استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان در آیین افتتاح رویداد بوتکمپ و مرکز اسمارتک بسیج دانشجویی استان اصفهان، با بیان این که سهم اندک ما از هوش مصنوعی و نگاه‌های احیانا لوکس و لاکچری به این حوزه به خاطر مسئله‌ای بنام نفت است، گفت: از منظر علم اقتصاد هوش مصنوعی شاه‌کلید اصلاح وضعیت موجود کشور است.

سید هادی انوری گفت:

رویکرد بسیج دانشجویی نقش آفرینی و مسئله محوری تخصصی/رویداد بوتکمپ دارای حمایت دستگاهها و تسهیل‌گرها

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان در آیین افتتاح رویداد بوتکمپ، اظهار کرد: رویکرد مجموعه بسیج دانشجویی رویکرد نقش آفرینی و مسئله محوری تخصصی است و در رویداد بوتکمپ حمایت دستگاهها و تسهیل‌گرها را داریم.

به همت معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان اصفهان؛

رویداد بوتکمپ و مرکز اسمارتک بسیج دانشجویی استان اصفهان همزمان افتتاح شد

رویداد بوتکمپ و مرکز اسمارتک بسیج دانشجویی استان اصفهان همزمان و به همت معاونت پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان اصفهان افتتاح شد.

استاد گروه تاریخ دانشگاه اصفهان گفت؛

در تفکر غربگرا حجاب مانع پیشرفت است/ جنگ جهانی دوم، غرب ۶۵ میلیون نفر را با نام علم و تکنولوژی کُشت

اصغر منتظرالقائم استاد گروه تاریخ دانشگاه اصفهان در نشست تخصصی با موضوع"تاریخ حجاب در ایران" گفت: جنگ‌های ایران و روس و عهدنامه‌ها خیلی برای ایران اهانت و خفت و خواری داشت بعد هم باعث شد ایرانیانی به اروپا رفتند و در تفکر غربگرا که وارد ایران شد حجاب مانع پیشرفت است؛ اما غرب ۶۵ میلیون نفر را در جنگ جهانی دوم با نام علم و تکنولوژی کُشت.

استاد گروه تاریخ دانشگاه اصفهان گفت:

دو ویژگی بانو مجتهده امین »عارف و عالم» شاخصه یک زن مسلمان امروز است

استاد گروه تاریخ دانشگاه اصفهان در نشست تخصصی با موضوع"تاریخ حجاب در ایران" گفت: دو ویژگی بانو امین که شاخصه یک زن مسلمان امروز هم می‌تواند باشد این که هم عالم بود و هم عارف بود.

توسط معاونت فرهنگ‌سازی بسیج دانشجویی با همکاری بسیج اساتید استان اصفهان؛

فراخوان اولین جشنواره ملی «دانشگاهیان تاریخ‌ساز»

اولین جشنواره ملی «دانشگاهیان تاریخ‌ساز» به همت معاونت فرهنگ‌سازی ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان با همکاری بسیج اساتید استان برگزار می‌شود.