بسیج-دانشجویی-فارس

به همت ناحیه بسیج دانشجویی فارس

تاسیس مرکز علمی و تحقیقاتی "بهشت خانواده"

مرکز علمی و تحقیقاتی بهشت خانواده با رویکرد انجام پروژه های پژوهشی اولویت دار در حوزه خانواده و سبک زندگی، ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای با توجه به نیازهای روز کشور و هدایت و پشتیبانی از هسته های علمی مسئله محور خانواده در راستای گفتمان سازی و مطالبه گری تشکیل شده است .

اعلام آمادگی دانشجویان نخبه بسیجی فارس برای پاکسازی آب های بندر بیروت از نیترات

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس از آمادگی مرکز تحقیقاتی دانشجویان بسیجی استان فارس برای پاکسازی آب¬های بندر بیروت از نیترات توسط نانو ذرات سلنیوم پوشش داده شده با ویتامین c خبرداد.

در جلسه بسیج دانشجویی با نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی مطرح شد:

بررسی شبکه نظام مسائل تولید در استان فارس و کشور

قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان فارس طی جلسه ای با روح الله نجابت نماینده مردم شریف شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی اهم نظامات حوزه تولید را مورد بررسی و تحلیل قرار داد.

راه اندازی دو مرکز و پژوهشگاه تحقیقاتی علوم انسانی و علوم تغذیه در بخش پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی فارس

فرمانده بسیج دانشجویی فارس از راه اندازی دو مرکز و پژوهشگاه تحقیقاتی علوم انسانی و علوم تغذیه در بخش پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی فارس خبر داد.

در گفتگو با علم و فناوری مطرح شد:

مجلس یازدهم، مجلس فرصت‌ها و تهدیدهاست

علی زاده خطاب به نمایندگان مجلس یازدهم عنوان کرد: در مجلس یازدهم باید وحدت نیروهای انقلابی در مسیر خدمت به مردم، فصل مشترک همه دلسوزان کشور باشد و مشکلات و مسائل مردم را در اولویت کاری خود قرار دهند.

مسئول بسیج دانشجویی در گفتگو با علم و فناوری:

نگاه تخصصی دانشجویان بسیجی فارس برای حل مسائل استان

سعید یوسفی گفت: گام اول در حل مسائل، شناسایی دقیق و جامع است و با برنامه ریزی‌های انجام شده در گام بعدی مسائل شناسایی شده به هسته های تخصصی علمی دانشجویی ارائه می گردد تا برای مسائل راهکارهای علمی تبیین گردد .

دانشجویان بسیجی فارس در جبهه سلامت نیز گل کاشتند

یوسفی گفت: به محض بروز عارضه کرونا در کشور، قرارگاه مبارزه با کرونا در بسیج دانشجویی دانشگاه های ۲۰ شهرستان فارس تشکیل و فعال شده است .

یک قدم مانده تا جذب ۷۵هزار دانشجوی بین‌المللی در دانشگاه‌های ایران/ در جلسه ستاد نقشه جامع علمی چه گذشت؟

دانشگاه‌های ایران با توجه به جایگاه علمی و جغرافیایی که دارند، از ظرفیت بالایی در جذب دانشجوی غیرایرانی دارند؛ اما این جذب نیازمند تدبیر مسئولان در معرفی این دانشگاه‌ها به جهانیان و فراهم سازی زیر ساخت‌های لازم دارد.

معایب و مزایای چاپ اجباری مقاله برای دانشجویان دکتری

به دلیل سیاست‎ نظام آموزشی فعلی، انتشار مقاله برای فارغ‌التحصیلی دانشجوی دکتری همچنان الزامی است؛ در این گزارش به بخشی از معایب و مزایای چاپ اجباری مقاله با توجه به نظرات کارشناسان و نمایندگان مجلس پرداخته شده است.

جوامع بشری اگر منتظر تغییر باشند تغییر آن ها را نابود می‌کند، اگر تغییر را رقم بزنند آنها جهان را برپا می‌کنند

مسئول بنیاد حفظ اثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس اضافه کرد :تقابل بین دو جبهه حق و باطل همیشگی است و این خیال وهمی است که انسان بگوید این تقابلات کی تمام می شود تا حق و باطل در جهان وجود دارد این تقابلات هم وجود دارد چون فتنه وجود دارد