بسیج-علمی-یزد

دیدار روئسای سازمان بسیج علمی یزد و پارک علم و فناوری

در دیدار رئیس سازمان بسیج علمی با رئیس پارک علم و فناوری استان یزد زمینه همکاری های مشترک بررسی شد.

رئیس سازمان بسیج علمی یزد:

از ظرفیت نخبگان بسیج برای حل مشکلات کشور استفاده شود

میرقانعی اظهار کرد: باید از پتانسیل نخبگان بسیج جهت احصاء مشکلات محله، شهر، استان و حتی کشور استفاده کرده و پس از آن به برنامه‌ریزی جهت رفع این مشکلات و موانع پرداخت.

تشریح فعالیت هسته علمی تحقیقات و فناوری مغناطیس در دانشگاه یزد

خواجویی دبیر هسته علمی تحقیقات و فناوری مغناطیس بسیج دانشجویی دانشگاه یزد گفت: این هسته در حوزه ساخت، خدمات و مشاوره مرتبط با مواد و تجهیزات مغناطیسی قادر به همکاری و ارائه خدمات به سایر متخصصین در دانشگاه و یا صنعت می باشد.

آغاز نگارش زندگی نامه شهید نخبه موشکی یزد

رئیس سازمان بسیج علمی استان یزد اعلام کرد: مراحل نگارش و تدوین کتاب ارزشمند زندگی نامه و معرفی شهید علمی هسته ای استان یزد "شهید سید رضا میر حسینی" و ابتکارات علمی رزمندگان یزدی در دوران دفاع مقدس آغاز شد.

نمایندگان استان یزد تاکید کردند:

باید با تکنولوژی‌ به جنگ آلایندگی صنایع رفت/ بخشی از سود صنایع صرف پروژه های تحقیقاتی شود

میرمحمدی نماینده تفت و میبد اظهار کرد: باید مجموعه های تحقیق و توسعه صنایع را فعال کنیم. صنایع همیشه نباید به دنبال پرداخت سود بیشتر به سهامداران باشند بلکه بخش عمده ای از سود صنایع باید به اقدامات اصلاحی اختصاص یابد.

کسر خدمت سربازی با ارائه پروژه

رئیس سازمان بسیج علمی استان یزد از کسرخدمت سربازی نخبگان با ارائه پروژه خبر داد.

بیانیه سازمان بسیج علمی استان یزد؛

خون پاک شهید فخری زاده راه و رسم عزت آفرینی ر ا پر رونق تر خواهد کرد

در بیانیه سازمان بسیج علمی استان یزد آمده است: بدون شک خون پاک این شهید راه و رسم عزت آفرینی، مقاومت و ظلم ستیزی را پررونق تر از گذشته خواهد کرد.

رئیس سازمان بسیج علمی یزد تشریح کرد:

دستاوردهای برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری در یزد

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان یزد اعلام کرد: جشنواره در قالب کمک های مؤمنانه علمی در راستای کمک به تقویت درسی، ارائه خدمات علمی، آموزشی، مشاوره تحصیلی و جبرانی برای دانش آموزان در شرایط کرونا ادامه خواهد داشت.

تمام فعالیت های بسیجی نخبه یزدی؛

از توسعه موتورهای برقی تا طراحی و ساخت لباس هوشمند

پورحکاک جوان ۲۶ ساله یزدی باحمایت سازمان بسیج علمی یزد علاوه بر توسعه موتورهای برقی اکنون موفق به طراحی و ساخت لباس هوشمند شده است.

ساخت دستگاه ضدعفونی کننده منحصر به فرد در یزد

دو تن ازنخبگان بسیجی یزد موفق به ساخت دستگاه ضدعفونی کننده ای منحصر به فرد شدند که با استقبال خوب بازار نیز مواجه شده است.