بسیج-علمی

مسئول مرکز رشد بسیج علمی استان اصفهان گفت؛

مرکز رشد بسیج علمی اتمسفر خود را به سمت کارخانه فناور هدایت می کند/ در فناوریهای نوین نانو و بایو تکنولوژی اصفهان حرفهایی برای گفتن دارد

مسئول مرکز رشد بسیج علمی استان اصفهان با تصریح این که مرکز رشد بسیج علمی اصفهان اتمسفر خود را به سمت کارخانه فناور هدایت می کند، گفت: در فناوری های نوین نانو و بایو تکنولوژی اصفهان حرفهایی برای گفتن دارد، اما تمرکز امکانات و توجه مسئولان در پایتخت بیشتر است.

حضرت آیت الله کعبی نماینده خبرگان رهبری گفت؛

بیانیه گام دوم یک سند تئوریک مهم با یک نوع آینده پژوهی و راهبرد نویسی است

حضرت آیت الله کعبی نماینده خبرگان رهبری در استان خوزستان بعنوان سخنران نشست تخصصی بیانیه گام دوم که به همت بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد، اظهار داشت: بیانیه گام دوم یک سند تئوریک مهم با یک نوع آینده پژوهی و راهبرد نویسی است.

مسئول علمی و پژوهشی بسیج کارگری خوزستان:

بسیجیان خلاقانه برای پیشرفت کشور گام بر می دارند

مسئول علمی و پژوهشی سازمان بسیج کارگری استان خوزستان با تاکید بر این نکته که بسیجیان همیشه دنبال سازندگی، جهاد و به روزآوری کشور هستند، گفت: بسیجیان افرادی هستند که به صورت مستمر در کشور در حال انجام فعالیت هستند و تلاش می کنند و خلاقیت به خرج می دهند تا کشور پیشرفت کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه_ مجلسی مطرح کرد؛

بزرگترین مرکز اقتصادی شهرستان مبارکه بعد از فولاد «طرح ملی خودکفایی بذر صیفی جات» است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه_ مجلسی در آیین افتتاح مرکز رشد بسیج علمی شهرستان مبارکه، تصریح کرد: بزرگترین مرکز اقتصادی شهرستان مبارکه بعد از فولاد «طرح ملی خودکفایی بذر صیفی جات» است.

همزمان با هفته بسیج

پایگاه علمی شهید چمران در باغملک راه اندازی شد

با حضور جمعی از مسئولان محلی پایگاه علمی شهید چمران در باغملک راه اندازی شد.

به میزبانی بسیج علمی؛

نشست مشترک مسئولان پژوهش نیروهای مسلح استان اصفهان برگزار شد

نشست مشترک مسئولان پژوهش نیروهای مسلح استان اصفهان، در آخرین روز از هفته بسیج و در محل سازمان بسیح علمی، پژوهشی و فناوری برگزار شد.

به مناسبت هفته بسیج؛

سازمان بسیج علمی و دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

امروز و به مناسبت هفته بسیج سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان و دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

در یک نشست خبری با اصحاب رسانه اعلام شد؛

اولین دوره جشنواره بین المللی اختراعات جهان خیام با حمایت سازمان بسیج علمی اصفهان برگزار می شود

به مناسبت هفته بسیج مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان در نشستی با اصحاب رسانه از برگزاری اولین دوره جشنواره بین المللی خیام زیر نظرسازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان خبر داد از پوستر، لوح و سایت ثبت نام جشنواره نیز رونمایی شد.

آیت الله موسوی جزایری:

جهاد علمی در سطح کشور پیشرفت های خوبی داشته است

زعیم حوزه‌ های علمیه خوزستان گفت: جهاد علمی در سطح کشور پیشرفت های خوبی داشته است که هر روز موارد متعددی از دستاوردهای بیان می ‌شود بنده خواستار این هستم که خوزستان نیز اینگونه باشد.

به مناسبت هفته بسیج؛

مرکز رشد بسیج شهرستان مبارکه افتتاح شد

به همت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان و به مناسبت هفته بسیج مرکز رشد بسیج شهرستان مبارکه با حضور جمعی از مسئولان و دانشگاهیان افتتاح شد.