بسیج-علمی::خبرگزاری علم و فناوری
بسیج-علمی

به مناسبت هفته بسیج؛

مرکز رشد بسیج شهرستان مبارکه افتتاح شد

به همت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان و به مناسبت هفته بسیج مرکز رشد بسیج شهرستان مبارکه با حضور جمعی از مسئولان و دانشگاهیان افتتاح شد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای پتروشیمی منطقه انرژی پارس جنوبی؛

نشست مسولین خودکفایی و توسعه پالایشگاه‌های پارس جنوبی توسط بسیج علمی برگزار گردید

نشست تخصصی مسئولین هیات‌های اندیشه‌ورز بسیج با حضور رؤسای واحدهای خودکفایی و تحقیق و توسعه شرکت‌های صنعتی، پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌های منطقه انرژی پارس جنوبی به همت حوزه مقاومت بسیج شهدای پتروشیمی و با همکاری مدیریت جهاد علمی، پژوهشی و فناوری سپاه خاتم الانبیاء (ص) شهرستان عسلویه در پتروشیمی مبین برگزار شد.

به مناسبت هفته بسیج؛

پایگاه بسیج علمی خواهران حضرت زهرا(س) شهرستان مبارکه افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، پایگاه بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خواهران حضرت زهرا(س) شهرستان مبارکه با حضور جانشین محترم فرمانده مبارکه، خالد گمار مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان، امام جمعه شهر مبارکه همچنین جمعی از مسئولان، نخبگان و خواهران بسیجی افتتاح شد.

توسط سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان؛

پایگاه بسیج علمی برادران شهید احمدی روشن شهر زیباشهر شهرستان مبارکه افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، پایگاه بسیج علمی، پژوهشی و فناوری برادران شهید احمدی روشن شهر زیباشهر شهرستان مبارکه با حضور جانشین محترم فرمانده مبارکه، خالد گمار مسئول سازمان علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان، شهردار و اعضای شورای شهر و امام جمعه زیبا شهر همچنین جمعی از مسئولان، نخبگان و مردم شهر زیبا شهر افتتاح شد.

رئیس بسیج علمی خوزستان:

حل چالش های بزرگ کشور با تفکر بسیجی امکان پذیر است/ پیشرفت های بسیجیان در حوزه های فناوری و نوآوری

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان اظهارامیدواری کرد که کشور با تفکر بسیجی در مقابل چالش هایی که دارد با موفقیت عبور کند زیرا هر جا در مشکلات با این تفکر پیش رفتیم موفق شدیم.

حضور فرمانده سپاه کربلای مازندران در نمایشگاه جهادگران علم و فناوری استان مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران در نمایشگاه جهادگران علم و فناوری استان مازندران حضور پیدا کرد و در جریان فعالیت نخبگان استان قرار گرفته است.

با حضور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان/

نمایشگاه دستاوردهای بسیج در اهواز آغاز به کار کرد

با حضور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان نمایشگاه دستاوردهای بسیج در اهواز گشایش یافت.

معاون هماهنگ ‌کننده سپاه خوزستان:

۸۰ گروه جهادی به مناطق محروم خوزستان اعزام می شوند/ اجرای ۶۶۱ برنامه سازندگی در سطح استان

معاون هماهنگ ‌کننده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان گفت: در طول ایام هفته بسیج امسال ۸۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان خوزستان اعزام می شوند تا اقدامات عام المنفعه ای را در این نقاط انجام دهند.

معاون فرهنگی سپاه خوزستان خبر داد

تجلیل از بسیجیان نخبه و نوآور/برپایی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج

معاون فرهنگی سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان گفت: به مناسبت هفته بسیج از بسیجیان نخبه و نوآور استان خوزستان تجلیل می شود.

همزمان با هفته بسیج؛

گشایش نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله ی بسیج در ارومیه

نمایشگاه دستاوردهای بسیج در ۶۰ غرفه و با هدف نمایش قدرت، صلابت و توانمندی‌های بسیجیان در عرصه تولید و اقتصاد مقاومتی تشکیل شده‌است. نمایشگاه دستاوردهای بسیج آذربایجان‌غربی در طول هفته بسیج در دو نوبت صبح و عصر برای بازدید عموم دایر است.