بسیج-علمی::خبرگزاری علم و فناوری
بسیج-علمی

مدیر پژوهشکده مطالعات و تحقیقات بسیج سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر؛

کارگاه «مدیریت روش تحقیق و‌عملیات پرسشگری» در عسلویه برگزار شد

کارگاه «مدیریت روش تحقیق و‌عملیات پرسشگری» به همت پژوهشکده مطالعات و تحقیقات بسیج سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با هدف فر اگیری روش تحقیق و فنون پرسشگری برای بسیجیان در عسلویه( ویژه شهرستانهای دیر.کنگان. عسلویه و جم) و در شهر برازجان برگزار در هفته آخر مردادماه در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد.

بسیج علمی و فناوری استان سیستان و بلوچستان برگزار کرد:

در رویداد ایده‌پردازی و شتاب‌دهی استعداد، از برگزیدگان جشنواره نوجوان خوارزمی تجلیل شد

در راستای گام برداشتن در مسیر اولین توصیه رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب، رویداد ایده‌پردازی و شتاب‌دهی استعداد به منظور تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره نوجوان خوارزمی در استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

مسؤول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران خبر داد

گام بلند بسیج علمی برای حل مشکلات واحدهای تولیدی کشور/ پشتوانه علمی ۱۰ ساله در اختیار شرکت‌های تولیدی کشور قرار می‌گیرد

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران از ورود نخبگان این مجموعه برای حل معضلات یکی از کارخانه‌های بزرگ لوازم خانگی در کشور خبر داد.

در نشست مسئول علمی پژوهشی سپاه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مطرح شد؛

گسترش همکاری های بسیج علمی پژوهشی و دانشگاه علوم پزشکی قزوین

در دیدار مسئول علمی و پژوهشی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین راه های گسترش همکاری و تعامل دو جانبه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دانشمندان دانشگاه نیوکاسل خبردادند؛

شروع یک آزمایش بالینی و امیدهایی برای بازگرداندن چشم قربانیان حمله اسید

یک رویکرد انقلابی برای درمان سوختگی های شیمیایی در چشم، شروع یک آزمایش بالینی است و برای اولین بار آنزیم نرم کننده بافت، کلاژناز، در بیمارانی که از حملات اسیدی یا حوادث صنعتی رنج می برند استفاده می شود.

طی یک دهه شیوع ۱۰ برابر شد؛

بیش از ۹۳۶ میلیون نفر در جهان مبتلا به آپنه خواب هستند

یک تجزیه و تحلیل چند ملیتی که امروز در مجله پزشکی تنفسی لنست منتشر شده است، حاکی از این است که بیش از ۹۳۶ میلیون نفر در معرض آپنه انسدادی خواب هستند، طی یک دهه شیوع ۱۰ برابر شد ه است.

خبرگزاری علم و فناوری خراسان جنوبی گزارش می‌دهد؛

برگزاری جلسه هم‌اندیشی به منظور حمایت بیشتر از نخبگان/عقد تفاهم‌نامه میان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خراسان جنوبی و دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

استفاده کلیه مخترعین و پژوهشگران از امکانات كارگاهي و آموزشي پژوهشی موجود در سازمان بسیج علمی پژوهشی و دانشگاه علوم پزشکی جهت تبديل ايده به محصول

مسئول بسیج کارمندی استان بوشهر؛

میز خدمت جهادی در ادارات بصورت الکترونیکی ارائه خواهد شد

میز خدمت جهادی که یکی از برنامه‌های اصلی بسیج کارمندی است که با هدف، کسب حداکثری، رضایت‌مندی مردم از ادارات استان انجام می‌شود با تعامل بیشتر با بسیج علمی می‌تواند به صورت الکترونیکی در ادارات به ارائه خدمت بپردازد.

مسئول بسیج علمی سیستان و بلوچستان :

هدف اصلی بسیج علمی ایجاد جامعه خلاق است

مرتضی شهریاری مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان سیستان و بلوچستان گفت: برنامه‌های ما در راستای تقویت بنیه علمی و سایر مقوله‌های مدنظر سازمان بسیج علمی به علاوه شناسایی سرپنجه‌های علمی استان خواهد بود.