بسیج

مسئول سازمان بسیج اساتیداستان اصفهان ؛

اساتید نخبه با زبان علمی خودشان پیگیر مطالبات جامعه باشند

مسئول سازمان بسیج اساتیداستان اصفهان با بیان این که جنبش استادی در سراسر کشور با نگاه جهادی به مشکلات وارد شده و در جهت حل علمی آن اقدام می کند، گفت: جنبش استادی و ظرفیت استادی در استان اصفهان ویژه است و اساتید نخبه با زبان علمی خودشان پیگیر مطالبات جامعه باشند.

مسئول جامعه بسیج زنان استان بوشهر؛

مبنای بسیاری از فعالیت‌های بسیج جامعه زنان تحکیم بنیان خانواده است

مسئول بسیج جامعه زنان استان بوشهر گفت: بهترین خدمت زنان، تربیت فرزندان نسل دوم و سوم انقلاب است، همچنین دفاع فرهنگی زنان و دختران بسیجی در برابر سناریوهای رنگارنگ امپریالیسم فرهنگی غرب، روحی دوباره بر کالبد زنده و پویای جامعه ایران دمید.

مسئول علمی و پژوهشی بسیج کارگری خوزستان:

بسیجیان خلاقانه برای پیشرفت کشور گام بر می دارند

مسئول علمی و پژوهشی سازمان بسیج کارگری استان خوزستان با تاکید بر این نکته که بسیجیان همیشه دنبال سازندگی، جهاد و به روزآوری کشور هستند، گفت: بسیجیان افرادی هستند که به صورت مستمر در کشور در حال انجام فعالیت هستند و تلاش می کنند و خلاقیت به خرج می دهند تا کشور پیشرفت کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه_ مجلسی مطرح کرد؛

بزرگترین مرکز اقتصادی شهرستان مبارکه بعد از فولاد «طرح ملی خودکفایی بذر صیفی جات» است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه_ مجلسی در آیین افتتاح مرکز رشد بسیج علمی شهرستان مبارکه، تصریح کرد: بزرگترین مرکز اقتصادی شهرستان مبارکه بعد از فولاد «طرح ملی خودکفایی بذر صیفی جات» است.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی یزد خبر داد:

تشکیل گروه های مساله محور در بسیج دانشجویی استان یزد

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی یزد اظهار کرد: رویکرد بسیج دانشجویی بر مسئله محوری و حل مشکلات کشور بر مبنای علم و تجربه است. اکنون بسیج دانشجویی با تشکیل گروه های متعدد دانش بنیان و مسئله محور در عرصه های مختلف در صدد است تا مسائل مختلف استان و کشور را مورد بررسی و مطالبه قرار دهد.

همزمان با هفته بسیج

پایگاه علمی شهید چمران در باغملک راه اندازی شد

با حضور جمعی از مسئولان محلی پایگاه علمی شهید چمران در باغملک راه اندازی شد.

تفکر بسیجی نجات بخش کشور است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان گفت:تفکر بسیجی نجات بخش کشور است.

به میزبانی بسیج علمی؛

نشست مشترک مسئولان پژوهش نیروهای مسلح استان اصفهان برگزار شد

نشست مشترک مسئولان پژوهش نیروهای مسلح استان اصفهان، در آخرین روز از هفته بسیج و در محل سازمان بسیح علمی، پژوهشی و فناوری برگزار شد.

در یک نشست خبری با اصحاب رسانه اعلام شد؛

اولین دوره جشنواره بین المللی اختراعات جهان خیام با حمایت سازمان بسیج علمی اصفهان برگزار می شود

به مناسبت هفته بسیج مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان در نشستی با اصحاب رسانه از برگزاری اولین دوره جشنواره بین المللی خیام زیر نظرسازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان خبر داد از پوستر، لوح و سایت ثبت نام جشنواره نیز رونمایی شد.

در بازدید از پایگاه علمی خواهران استان بوشهر؛

در مسیر پیشرفت علمی و فنّاوری هیچ مانعی نباید به وجود بیاید

سرهنگ علی غضنفری، فرمانده سپاه امام رضا(ع) ناحیه دشتی ، به مناسبت هفته بسیج به منظور رصد فعالیت‌هی انجام شده از پایگاه علمی خواهران شهرستان بازدید کرد.