بسیج

گفتگو اختصاصی؛

فعالیت ۳۲ گروه جهادی از حقوقدانان بسیجی در خراسان شمالی/۴۹ زندانی آزاد شدند

مدیر سازمان بسیج حقوقدانان سپاه حضرت جوادالائمه(ع)، از خدمات‌رسانی جهادی ۲ میلیارد ریالی این سازمان طی ۶ ماهه اول سال‌جاری خبر داد و گفت: در این مدت ۳۲ گروه جهادی از حقوقدانان بسیجی به استعداد ۶۴ نفر با ۸۷ ساعت فعالیت به ارائه خدمات پرداختند.

رئیس مجمع نیروهای انقلاب استان اصفهان گفت:

سه کار مهم در حوزه فرهنگ، تبلیغ دین، آموزش و ارشاد است

رئیس مجمع نیروهای انقلاب استان اصفهان،در نشست تخصصی فرهنگی «ویژه نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت امام زمان (عج)» گفت: سه کار مهم در حوزه فرهنگ، تبلیغ دین، آموزش و ارشاد است.

مسئول بسیج دانش آموزی استان اصفهان خبرداد:

درخشش دانش آموزان استان اصفهان در چهاردهمین دوره لیگ علمی پایا/۱۰ تیم مدال‌آور فردا تجلیل می‌شوند

مسئول بسیج دانش آموزی استان اصفهان، گفت: در چهاردهمین دوره لیگ علمی پیشگامان ایران اسلامی (پایا) تعداد ۱۰ تیم از دانش آموزان استان اصفهان موفق به کسب مقام بین المللی با پنج مدال طلا، چهار مدال نقره و یک مدال برنز شدند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) مطرح کرد:

بسیج خط مقدم خدمات رسانی به مردم

بسیج به عنوان مولود انقلاب اسلامی و تبدیل کننده تهدیدها به فرصت از ابتدای شیوع کرونا،در خط مقدم خدمات رسانی به مردم می باشد.

بیش از ۸۵درصد كارمندان استان عضو بسیج هستند

جانشین سازمان بسیج ادارات و كارمندان سپاه حضرت جوادالائمه(ع) گفت: ۸۵درصد كارمندان دستگاه های دولتی در كشور عضو رده های مختلف بسیج كارمندی هستند و تعداد اعضای بسیج كارمندان بیش از این است زیرا بخشی از این افراد در پایگاه های بسیج مساجد محله عضو هستند.

رئیس دانشگاه اصفهان گفت:

تحقیقات در حوزه رمز و امنیت بیش از پیش احساس می‌شود

رئیس دانشگاه اصفهان در افتتاحیه هجدهمین کنفرانس رمز ایران به میزبانی این دانشگاه، با بیان این که تحول دیجیتالی واقعیتی است و کسی نمی تواند منکر نقش رمز در این تحولات شود ،گفت: نقش رمز و امنیت مطرح است که برای بالابردن این امنیت تحقیقات جای خود را باز می کند و بیش از پیش احساس نیاز می شود.

سپاه پست اورژانس، در فاروج راه اندازی می کند

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان از راه اندازی پست اورژانس مرکز واکسیناسیون، و نمونه گیری در فاروج خبر داد.

روز دوشنبه؛

هشدار جدید FDA به واکسن کووید۱۹ جانسون جانسون اضافه شد

تنظیم کننده‌های ایالات متحده روز دوشنبه هشدار جدیدی به واکسن کووید۱۹جانسون و جانسون در مورد ارتباط با یک واکنش عصبی نادر و بالقوه خطرناک "سندرم گیلن-باره" اضافه کردند.

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه کاشان، گفت:

عفاف و حجاب محصول غیرت است/ در تفکر اباحی‌گری عقل عملی بر عقل نظری چیره می‌شود

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه کاشان در همایش عفاف و حجاب از منظر حضرت آیت الله جوادی آملی دام ظله مفسر بزرگ قرآن کریم، با بیان این که عفاف و حجاب محصول غیرت است، گفت: در تفکر اباحی‌گری عقل عملی بر عقل نظری چیره می‌شود، مسئله مهم این است که عادت را نباید کم بگیریم چون محصول آن می‌شود عقل عملی.

در همایش «حماسه حضور انتخابات ۱۴۰۰» بسیج اساتید؛

۳۵ نفر از استادان، مدیران و روسای نمونه و موفق دانشگاههای استان اصفهان تجلیل و تقدیر شدند

در همایش «حماسه حضور انتخابات ۱۴۰۰» و ولادت حضرت امام رضا (ع)؛ که به مناسبت روز بسیج اساتید برگزار شد، از بیست و پنج نفر از استادان، مدیران و روسای نمونه و موفق بسیجی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان تقدیر و تجلیل شد.