بیانیه-گام-دوم-انقلاب

به همت معاونت علمی، پژوهشی و فناوری منتشر شد:

چهارمین شماره از ماهنامه علم و فناوری با نگاهی به اخبار برگزیده اسفندماه ۹۹

معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، چهارمین شماره از ماهنامه علم و فناوری را با نگاهی به اخبار برگزیده اسفندماه سال ۱۳۹۹ منتشر نمود.

فرمانده سپاه شهرستان دشتی،

بیانیه گام دوم انقلاب کاملا پژوهشی و علمی است

سرهنگ «محمدرضا زارعی تبار» فرمانده سپاه شهرستان دشتی در دوره توانمندی فرماندهان پایگاه های بسیج گفت: مدیر توانمند بر اساس چارچوب خاصی مجموعه را مدیریت می کندهر یک از فرماندهان بسیج در شهر و دیار خود باید سرآمد خوش رفتاری و خوشرویی با مردم باشد.

همایش نقش مهندسان در اقتصاد مقاومتی و بیانیه گام دوم انقلاب در اردبیل برگزار شد

همایش نقش مهندسان در اقتصاد مقاومتی و بیانیه گام دوم انقلاب با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل، رئیس بنیاد نخبگان ، اساتید و دانشجویان در سالن دکتر عطامهر در دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

گام دوم انقلاب سند رهاسازی کشور از وابستگی است/ استان بوشهر نمایندگی دبیرخانه انرژهای‌نو در کشور را دارد

استان بوشهر با راه‌اندازی مراکز تحقیقاتی، موفق به کسب رتبه اول مرکز تحقیقاتی کشور و ایجاد دبیرخانه کنسرسیوم انرژی‌های‌نو در استان شد،این دبیرخانه کنسرسیوم شامل ۱۳ مرکز تحقیقاتی در حوزه انرژی‌های‌نو و بهینه‌سازی مصرف انرژی در کشور است که استان بوشهر نمایندگی و مدیریت آن را برعهده دارد.

برگزاری مسابقه کتابخوانی علمی فرهنگی "دکل" به مناسبت دهه فجر

همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقه علمی فرهنگی کتابخوانی "دکل" به همت حوزه ۱۰۱ فجر ناحیه قدس برگزار می‌شود.

در حاشیه برگزاری جشنواره نخبگان استان کرمان مطرح شد:

گام عملی سارمان بسیج علمی در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب/ ۵۱ پایگاه علمی در سراسر استان ایجادشده است

خواجه حسنی گفت: مرکز حمایت از مبتکران، مخترعان و محققان (حمایت مالی و مشاوره ای از ایده ها و طرح های نوآورانه )، مرکز حمایت و هدایت تحقیقات تجربی با موضوع گیاهان دارویی(احصاء نیازها و بکارگیری توانمندی ها در موضوع گیاهان دارویی)، مرکز رشد دانش آموزی شهید زندی نیا (حمایت از ایده ها و طرح های نوآورانه دانش آموزی)، مرکز رشد مکاترونیک شهدای علمی استان کرمان (حمایت از ایده ها و طرح ها در موضوع مکانیک ، الکترونیک و رایانه) و مرکزنوآوری و شتابدهنده مشاغل خانگی (تسهیلگری در ایجاد مشاغل خانگی شامل آموزش، مهارت آموزی ،راه اندازی، بازاریابی، تبلیغات و فروش) برخی از مواردی هستند که می توانیم نام ببریم.

اساتید بسیجی اندیشه های شهید سلیمانی را تبیین کنند

وبینار تخصصی نقش اساتید بسیجی در پیشرفت های علمی توسط بسیج اساتید و همکاری سازمان علمی و پژوهشی و فناوری آذربایجان شرقی برگزار شد

طرح مواسات و عدالت آموزشی

طرح مواسات آموزشی در راستای دانش‌افزایی و عدالت آموزشی بهترین راه برای رسیدگی به امور تحصیلی دانش‌آموزانی کم بضاعت می‌باشد.

فرمانده ناحیه بسیج ثارالله شهرستان خارگ،

تولید علم، اصلی‌ترین موضوع در بیانیه گام دوم انقلاب می‌باشد

فرمانده به همراه مدیر علمی ناحیه بسیج ثارالله شهرستان خارگ، در راستای افزایش انگیزه بسیجیان در فعالیت‌های بسیج از پایگاه علمی خواهران (پایگاه مقاومت ام‌البنین (س)) بازدید کرد.

دکتر مجید صحراگرد:

اتو‌دانش اتوبوس استعدادیابی

دکتر صحراگرد بیان کرد: اتوبوس سیار علمی تهران بزرگ «اتو‌دانش» در راستای عدالت آموزشی استعدادهای برتر نهفته را شناسایی و شکوفا می‌کند.