تلفن-همراه::خبرگزاری علم و فناوری
تلفن-همراه

این قاب گوشی با تغییر شکل دادن از تلفن همراه شما محافظت می کند !

به تازگی نوعی قاب تلفن همراه ساخته شده است که با افتادن از دست کاربر تغییر شکل می دهد و مانع وارد آمدن صدمه به گوشی های هوشمند می شود .

رفع مشکلات آنتن دهی تلفن همراه در ۳۰۰ روستای آذربایجان شرقی

۳۰۰ روستای فاقد آنتن تلفن همراه در سطح آذربایجان‌شرقی به‌زودی با نصب دکل مخابراتی و تمهیدات لازم می‌توانند از امکانات آنتن‌دهی تلفن همراه بهره‌مند شوند

احتمال انتقال ویروس از طریق گوشی موبایل چقدر است؟

این روزها با گسترش ویروس کرونا مردم سراسر دنیا به دنبال تمیز کردن و ضدعفونی کردن خانه، محیط کار، سطوح مختلف و وسایل عمومی خود هستند تا خطر ابتلا به این ویروس را به حداقل برسانند. یکی از وسایلی که تقریباً بیشتر از بقیه در معرض باکتری، آلودگی و ویروس قرار دارد تلفن‌همراه است.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

ساخت موبایل جان سختی که آب و ضربه نیز نمی تواند آن را از کار بیندازد ! + فیلم و عکس

به تازگی نوعی تلفن هوشمند همراه ساخته شده است که علاوه بر مقاوم بودن در مقابل ضربه ، نسبت به آب جوش و یخ زدگی مقاومتی بی نظیری از خود به نمایش گذاشته است .

با این تلفن همراه می توانید غذا بخورید !

به تازگی نوعی تلفن همراه هوشمند مخصوص افراد معتاد به گوشی ساخته شده است که با آن علاوه بر انجام کارهای روزمره می توان غذا نیز خورد.

راهکارهای همراه اول و ایرانسل برای ردیابی گوشی مسروقه

دو اپراتور همراه اول و ایرانسل قابلیت کاربردی و جالبی در اختیار کاربران قرار می‌دهند تا موقعیت گوشی گم شده یا سرقت شده را ردیابی کنند. قابلیت فوق به ویژه زمانی کاربرد دارد که در مترو یا اتوبوس به دلیل ازدحام گوشی گم یا سرقت شده است. در این مقاله به شما نشان می‌دهیم چگونه از دو راهکار همراه اول و ایرانسل استفاده کنید.

گوشی هوشمند را به جعبه‌ابزار تبدیل کنید/ با تکان دادن گوشی اشتباهات خود را اصلاح کنید

تلفن‌های همراه هوشمند دارای زوایای پنهانی هستند که بساری از کابران این دستگاه‌ها از آن‌ها اطلاع ندارند و با آگاهی از این ویژگی‌ها می‌توانند در مواقع لزوم از آن‌ها استفاده کنند.

علم و فناوری بررسی می کند؛

دلالان چگونه از اطلاعات حجاج برای واردات تلفن همراه استفاده کردند ؟

دلالان و سودجویان بازار تلفن همراه این بار برای دور زدن طرح ریجستری، با همکار دفتر پیشخوان دست به سرقت اطلاعات شناسایی حجاج نموده و اقدام به واردات تلفن همراه نمودند.

ساخت وسیله ای که مانع گم شدن و دزدیده شدن تلفن همراه می شود!

به تازگی یک شرکت چینی وسیله ای ساخته است که با نصب آن بر روی تلفن همراه می توان مانع از گم شدن و دزدیده شدن آن شد.

اسفاده کودکان از تلفن همراه، مزایا و معایب

در این اینفو به بررسی اطلاعاتی پیرامون استفاده کودکان از تلفن همراه می‌پردازیم