توئیتر

یک نوجوان توئیتر را سر کار گذاشت

یک نوجوان آمریکایی با ایجاد یک حساب کاربری جعلی به جای یکی از نامزدهای قلابی جمهوری خواه کنگره این کشور توئیتر را فریب داد و این شبکه اجتماعی این حساب را تایید کرد.

مخترع لینوکس: فیسبوک، توئیتر و اینستاگرام بیماری هستند

«منزجر کننده بودن را نیز باید به گمنام بودن اضافه کرد. وقتی تو حتی اسم واقعی‌ات را بر روی آشغالی که می‌نویسی، لایک می‌کنی و یا منتشر می‌کنی، قرار نمی‌دهی، هرگز فایده‌ای برای کسی نخواهد داشت.»

اتحادیه اروپا: فیسبوک و توئیتر در مبارزه با اخبار جعلی شکست خورده‌اند

کمیسیون اروپایی روز چهارشنبه هفته گذشته بیانیه‌ای منتشر کرد که دقیقا در خصوص مواردی که این سه غول تکنولوژی کوتاهی کردند، طرح شده بود. به عنوان مثال فیسبوک هیچ اطلاعاتی در خصوص چگونگی ارتقا امنیت تبلیغات‌های سیاسی ارائه نداده است.

باوجودتهدیدات و تحریم های خصمانه دشمن؛

وقتی فضای مجازی به تسخیر انقلابی ها درمی آید

اینجا ایران است صدای نفرت مردم از استکبار را می شود از همه جای این سرزمین شنید.مجازی و حقیقی فرقی ندارد.پای ایران که در میان باشد انقلابی ها طلایه دار مبارزه و دفاع از ارزش ها خواهند بود.

پیام ظریف به مدیر توئیتر در اعتراض به حذف حساب کاربران ایرانی؛

برای ربات ها و حساب تروریست های تیرانا چه کرده اید ؟

بعد از اینکه مسئولین توئیتر و فیسبوک در اقدامی هماهنگ شده شروع به حذف و مسدود سازی حساب کاربران ایرانی نمود دکتر ظریف وزیر امورخارجه کشورمان ساعاتی پیش در صفحه توئیترش خطاب به مدیر عامل توئیتر نسبت به بستن حساب کاربران واقعی ایران و عدم توجه به ربات‌های ایجاد شده توسط گروهک تروریستی منافقین اعتراض کرد.

واکنش مردم به سخنان رئیس جمهور در مجلس

از «سقوط روحانی در پی چسبیدن به نوبخت و واعظی» تا «جری‌تر شدن تندروها

باندهای توئیتری

پشت پرده جو سازی های رسانه ای

سایه ریاض

نگاهی تخصصی به چند هشتگ پربازدید توئیتر و پشت پرده آنها..

فیلتر و پسا فیلتر

از زمانی که بحث فیلتر شدن تلگرام به بهانه حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی مطرح شد روزی نیست که اخبار مربوط به تلگرام و پیام‌رسان‌های داخلی از صدر اخبار کنار روند. اما آنچه که پس از این اقدام صورت گرفته فراتر از اخباری است که هر روز به گوش ما می‌رسد و آن تلاش برای رفع فیلتر یکی دیگر از شبکه‌های اجتماعی فیلتر شده است. توئیتر که سال‌هاست به دستور کمیته تعیین مصادیق مجرمانه فیلتر شده است این روزها به درخواست ۸ تن از اعضای آن در انتظار رفع فیلتر به سر می‌برد.

ارائه ویژگی Twitter Moments توسط توئیتر

توئیتر قصد دارد ویژگی جدیدی به نام Twitter Moments ارائه کند.