توسعه-موشکی

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

با دستاوردهای نظامی ایران در سال ۹۷ آشنا شوید/ موشک فاتح مبین تا پهپاد کمان + فیلم و عکس

ایران در سال ۹۷ با وجود انواع تحریم های اقتصادی و علمی گسترده ای که جهبه آمریکایی- اسرائیلی - عربی بر علیه ایران وضع کرده است در حوزه نظامی موفق به کسب دستاوردهای گسترده ای شده است که تحسین جهانیان را در پی داشته است.

خبرگزاری علم و فناوری گزارش می دهد؛

پیش بینی پدر صنعت موشکی اسرائیل در مورد ایران به واقعیت پیوست / ساخت پیشرفته ترین موشک بالستیک نقطه زن جهان توسط ایران

ایران برای نخستین بار موفق به ساخت نوعی از موشک های بالستیک نقطه زن شده است که بدون هدایت ماهواره ای قادر است تا فاصله ۲۰۰۰ کیلومتر و با دقت بالا هدف را نابود کند.

خبرگزاری علم و فناوری بررسی می کند؛

«چهل سال انقلاب، چهل سال پیشرفت»/قسمت دوم؛ پیشرفت های موشکی ایران+فیلم و عکس

ایران به برکت انقلاب اسلامی ، امروز از چنان توانمندی برخودار است که در روز نبرد قادر خواهند بود تمام منافع و پایگاه‌های نظامی آمریکا در منطقه و البته وجب به وجب سرزمین‌های اشغالی را با خاک یکسان کند.

گزارشی از یک دستاورد مهم دفاعی؛

سلاح ۲۰ کیلومتری؛ ابتکار سهل و ممتنع سپاه برای جنگ سوریه/ ایران به باشگاه دارندگان موشک‌های خارج از میدان دید پیوست +عکس

سپاه اکنون وارد یک باشگاه خاص از دارندگان سلاحی تاکتیکی و مهم شده که می تواند توان نیروهای زمینی را کاملا ارتقا ببخشد؛ ارتقایی هر کشور قدرتمندی در دنیا توان دستیابی به آن را نداشته است.

اندیشکده انگلیسی:

حذف توان موشکی ایران ناممکن است

یک اندیشکده انگلیسی در گزارشی مفصل به تحلیل توان موشکی ایران پرداخته و به مقامات واشنگتن توصیه کرده به دنبال حذف کامل توان موشکی ایران نباشد، زیرا این هدف دست نیافتنی است.

گزارشی از تکمیل خانواده «توفان»

اعلام رسمی دستیابی ایران به موشک ضد زره با سرجنگی «ترموباریک»

محققان نظامی ایران در ادامه پروژه تکمیل موشک های خانواده «توفان» موشک ضدزره با سر جنگی «ترموباریک» ساختند که علاوه بر انفجار اولیه و ترکش هایش، یک شعاع اثر حرارتی برای تأثیرگذاری روی هدف ایجاد می کند.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری گیلان مطرح کرد

مردمی بودن و مردمی ماندن رمز پیروزی سپاه

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری گیلان در واکنش به سخنان ضد ایرانی ترامپ، از آمریکا و اسرائیل به عنوان بنیانگذاران ترورسیم دولتی یاد کرد و توسعه موشکی ایران را حافظ امنیت خاورمیانه دانست.