جاسوسی

علم و فناوری گزارش می دهد ؛

جاسوسی بدون مرز با لباس سفید / پشت پرده ورود پزشکان بدون مرز به کشورمان چه بود ؟+فیلم و عکس

طی روزهای اخیر، استرداد یک تیم پزشکی فرانسوی تحت عنوان «پزشکان بدون مرز» از سوی ایران به کشورشان تبدیل به موضوعی جنجالی در فضای رسانه ای و سیاسی کشور شده است و حتی مسئولین امریکایی جنگ رسانه ای بزرگی بر علیه کشورمان در جهان راه انداخته اند.

دانشمندان طراحی Cyborg ملخ را که Sniff Out Bombs است ، طراحی کردند

این گروه از دانشمندان ملخ های سایبرگ کوتاه مدت را برای ترکیدن مواد منفجره طراحی کردند.

افشاگری یک کارشناس امنیت اطلاعات: دستیارهای صوتی «گوگل» و «آمازون» از کاربران جاسوسی می‌کنند

بسیاری از فناوری‌های سطح یک جهانی، تنها در خدمت اهداف بلند مدت غول‌های فناوری هستند؛ همه چیز، از اسپیکرها گرفته تا خانه‌های هوشمند و نقشه‌برداری‌های جغرافیایی. شرکت‌های فناوری که اسپیکرهای هوشمند محبوبی مانند آمازون اکو و گوگل هوم و هوم پاد اپل را تولید می‌کنند بسیار بیشتر از صحبت کاربران بر آنها نظارت می‌کنند.

چطوری عقاب جهانی ... ؟!

گزارش مردمی خبرگزاری علم و فناوری در مورد پیشرفته ترین پهباد آمریکا که توسط سامانه پدافندی سوم خرداد مورد هدف قرار گرفت.

از پلانکتون تا مرغ دریایی؛ استفاده از جانوران آبزی به عنوان «جاسوس‌های امنیتی»

دکتر کیم مارتینی می‌گوید: «چالش دوم این است که سازمان‌هایی نظیر دارپا می‌بایست مطالعات بسیار عمیق‌تری در زمینه رفتارشناسی جانوران انجام دهند.» در همین زمینه گزارش‌ها نشان می‌دهد این سازمان تنها برای مطالعه رفتارهای یک گونه دریایی حدود ۴۵ میلیون دلار هزینه کرده است.

رژیم صهیونیستی از پیام‌های واتس‌اپ جاسوسی می‌کند

واتساپ می‌گوید تیم مهندسان آن در سان‌فرانسیسکو و لندن در حال کار بر روی ترمیم این رخنه امنیتی هستند. در بیانیه آنها آمده است: «حمله مذکور از فعالیت‌های شرکتی حکایت می کند که با دولت‌ها و سازمان‌های جاسوسی همکاری می‌کند. این بدافزار موبایل کاربران را تحت کنترل در می‌‌آورد.»

نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی ؛

شکار نخبگان با برگزاری همایش های به ظاهرعلمی / بازدید از مراکز دانشگاهی فقط با هدف جاسوسی صورت می گیرد

نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی گفت:همایش ها بر اساس مبانی سکولاریستی و نظریه پردازان علوم انسانی که متأسفانه گاهی جاسوسان علمی هستند و در قالب و پوشش علمی وارد کشور می شوند،بلکه بعضی از این ها جز نظریه پردازان نظام غربی برای براندازی نظام جمهوری اسلامی هستند.

مقاله از فصلنامه مطالعات حقوق

پيشگيري وضعي از جرم جاسوسي سايبري

تجمع معاندین ایرانی در سازمانی برای رهبری جهانی

سازمان رهبران جوان جهانی با هدف تعیین چشم انداز سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی تحت نظر مجمع جهانی اقتصاد فعالیت می کند که با دقت در عملکرد آن می توان به نفوذ نهان در آن پی برد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد

جاسوسی صدها بازی اندرویدی از کاربران/آنها در اتاق خواب شما زندگی می کنند!

یک بررسی جدید نشان می‌دهد، صدها بازی اندرویدی از یک سیستم ردیاب برای جاسوسی درخصوص محیط اطراف کاربر استفاده می‌کنند.