جذب-سرمایه-گذار

در اقدامی؛

استارت آپ های شیراز سرمایه گذار جذب کردند

در همایشی با حضور مدیران گروه سرمایه گذاران نیک اندبش کارایا، مدیران کل دستگاه های دولتی، سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی، استارت آپ های شیراز سرمایه گذار جذب کردند.

راه اندازی مرکز جذب و حمایت از سرمایه گذاران خارجی در لارستان

مرکز جذب و حمایت از سرمایه گذاران خارجی در بخش مرکزی لارستان بزرگ راه اندازی شد.

منتور کارآفرینی تاکید کرد:

چگونه برای ایده فناورانه خود سرمایه گذار جذب کنیم؟

در صورتی که به دنبال سرمایه گذار برای ایده خود هستید، باید به وضوح توضیح دهید که چرا سرمایه گذار باید مسائل مالی کسب و کار طرح یا محصول شما را تأمین کند. در حالی که می تواند پول خود را در بانک یا جای دیگر سرمایه گذاری کند.

مدیر عامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری زنجان :

کارخانه تولید برق از زباله در زنجان احداث خواهد شد

ناصر احمد صفا اظهار داشت: این پروژه با سرمایه‌گذاری بیش از ۴ هزار میلیارد ریال با عقد و تبادل قرارداد بین شهرداری زنجان و نماینده رسمی شرکت خارجی گلوبال گرین انرژی ساخته خواهد شد.

اقتصاد دانش بنیان فرصتی برای شکوفایی علم مدیریت در ایران؛

مدیرانی که علم و فناوری مهندسان را به ثروت تبدیل می کنند

یک تیم دوازده نفره از دانشجویان و فارغ التحصیلان فوق لیسانس در حوزه مدیریت و مهندسی صنایع مرکزی را تاسیس کرده اند تا حلقه اتصال شرکت های دانش بنیان و بازارفروش را ایجاد کنند.

برای اولین بار در خراسان جنوبی

شرکت شتابدهی جهت، حلقه واسط بین مخترعین و سرمایه گذاران/ طراحی صنعتی، ساخت، جذب سرمایه گذار و فروش اختراع جزء نقاط قوت این شرکت است

با توجه به اینکه در استان خراسان جنوبی ، نیاز به مکانی برای ارتباط دادن مخترعین با سرمایه گذاران برای تولید انبوه احساس می شد، این شرکت تأسیس شد و فعالیت هایی همچون طراحی صنعتی، ساخت، جذب سرمایه گذار و فروش اختراع را انجام می دهد.