جهاد-دانشگاهی::خبرگزاری علم و فناوری
جهاد-دانشگاهی

در دیدار با اعضای جهاد دانشگاهی مطرح شد؛

کلید حل مشکلات کشور در گرو کار جهادی است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری در دیدار با جهادگران دانشگاهی استان با اشاره های به ظرفیت های این نهاد گفت: کلید حل مشکلات کشور در گرو کار جهادی است.

با حضور وزیر نفت انجام می شود

رونمایی از دکل حفاری ساخت جهاد دانشگاهی خوزستان

وزیر نفت در سفر دو روزه خود به استان خوزستان از دکل حفاری ساخت جهاد دانشگاهی نیز رونمایی می کند.

اختصاصی خبرگزاری علم و فناوری:

آغاز به کار تولید نیمه صنعتی جلبک اسپیرولینا در مازندران/ تولید جبلک اسپرولینا مازندران در انتظار سرمایه گذار

رئیس جهاد دانشگاهی مازندران با اعلام اینکه هر کیلو جلبک بین ۴۰۰ هزار تا دو میلیون تومان به فروش می‌رسد، گفت: تولید نیمه صنعتی جلبک اسپیرولینا در مازندران آغار شده چشم انتظار حضور سرمایه گذار هستیم.

نقش دولت در ارتباط بین صنعت و دانشگاه مشخص شود

رئیس سابق جهاد دانشگاهی گفت: تا زمانی که نقش دولت در ارتباط بین صنعت و دانشگاه مشخص نشود تحول اقتصادی به معنای واقعی در سطح جامعه و کشور اتفاق نخواهد افتاد چراکه اعتبارات مالی در فعالیت های علم و فناوری حرف اول را می زند.

مسئول دفتر جهاد دانشگاهی ممسنی در گفتگو با علم و فناوری:

جهاد دانشگاهی؛ بروزترین مرکز علمی، پژوهشی و آموزشی در ممسنی

دفتر جهاد دانشگاهی نورآباد ممسنی هم از سال ۹۳ با پیگیری های فرماندار وقت تاسیس و در زمینه ی دوره های آموزشی در چندین حوزه ی پزشکی تکنسین داروخانه، دستیار دندانپزشکی، فوریت های پزشکی، تربیت مدرس ابتدایی، مربی مهد کودک و پیش دبستانی فعالیت دارد و از سال ۹۷ تا کنون هم آموزش کشت زعفران، پرورش جلبک و بورس اوراق بهادار و ... به فعالیت های آن اضافه شده است.

گزارش تصویری/

امضای تفاهم همکاری علمی ملی حفاری با جهاد دانشگاهی خوزستان

در یازدهمین دوره نمایشگاه مشترک ساخت تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان در اهواز شرکت ملی حفاری ایران و جهاد دانشگاهی خوزستان تفاهمنامه همکاری علمی و پژوهشی امضاء کردند.

معاون مدیر پژوهش ملی حفاری ایران مطرح کرد:

گسترش زمینه های همکاری علمی با جهاد دانشگاهی خوزستان

معاون مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران گفت: این سند همکاری به منظور ایجاد و گسترش زمینه های همکاری علمی و پژوهشی میان جهاد دانشگاهی استان خوزستان و شرکت امضاء شده است.

کسب عنوان فناور برتر جهاد دانشگاهی کشور توسط شرکت دانش بنیان خاک آژیانه

معاون فناوری مرکز رشد فناوری جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: شرکت دانش بنیان خاک آب آژیانه از واحدهای مستقر در مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل موفق شد عنوان واحد برتر فناور را از میان ۷۰۰ واحد و هسته کسب نماید.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی:

جهاد دانشگاهی استان در تحقق اقتصاد دانش بنیان گام های موثری برداشته است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: جهاد دانشگاهی استان در تحقق اقتصاد دانش بنیان و توسعه علم و فناوری گام های موثری برداشته است.