جهش-تولید-شعار-سال-۱۳۹۹

الزامات جهش تولید؛

جهش تولید نیازمند یک انقلاب نهادی در اقتصاد ایران پسا-کرونا

دکترعلی حسین صمدی، دانشیار دانشگاه شیراز گفت: جهش تولید، نیازمند تغییرات نهادی گسترده (اقتصادی-حقوقی، سیاسی، و اجتماعی-فرهنگی) و عمیق در زمینه تولید علم، اندیشه و تولید کالاها و خدمات است.

جهش تولید

در این کلیپ کوتاه به فواید مهم جهش تولید در سال ۹۹ اشاره شده است.

خانم دکتر بني‌طالبي تشريح کرد؛

الزامات تحقق شعار سال زير ذره‌بين دانشگاه‌ها/ از جهش در مهارت‌‌افزايي تا تقويت ارتباط صنعت و دانشگاه

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي شهرکرد گفت: «در راستاي تحقق اهداف سال جهش توليد و عملياتي شدن آنها برنامه‌هاي منسجمي شامل «جهش در تحقيقات هدفمند و مسئله‌‌محور» و «جهش در مهارت‌‌افزايي» را مد نظر داريم.»

یادداشت/

جهش توليد؛ چالش ها و راهکارها

جهش تولید نیازمند عزم ملی و تعامل و هماهنگی فراگیر است. در این خصوص لزوم تشکیل یک شبکه راهبری برای گردهم آوری کلیه تولیدکنندگان کشور برای بهره گیری از نظرات، ایده ‌ها و ایجاد بستری تعاملی میان آن‌ ها و سایر افراد متقاضی و علاقمند با پیگیری و حمایت وزارتخانه مربوطه ضروری به نظر می ‌رسد.

یک فعال سیاسی اجتماعی درگفتگو با علم و فناوری:

با جوان متعهد و متخصص روزهای خوبی در عرصه تولید پیش‌روی کشور خواهد بود

هادیان گفت: تاکید اصلی در گام دوم انقلاب توجه و اعتماد به جوانان است که با ورود جوانان متعهد و متخصص شاهد روزهای خوبی در عرصه تولید و رقم خوردن جهش در آن خواهیم بود.

در گفتگوی با علم و فناوری مطرح شد:

کاهش ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی درپی تحقق جهش تولید

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بیضا راه های تحقق شعار امسال را تشریح کرد.

با تاکید بر اجرایی شدن شعار سال ۹۹ بررسی می شود؛

گام های پیش رو در تحقق "جهش تـولید" /سهم نهادها و دستگـاه های اجـرایی در کشور

بنابه فرمایش رهبر معظم انقلاب سال ۹۹ به نام جهش تولید نام‌گذاری شده است.اقدامات موثربه تولید در کشور از سال گذشته شکل گرفته است اما کافی نیست.دراین بین نقش دستگاه های اجرایی الزامات تحقق به این شعارخواهد بود.

استاندار گیلان:

تحقق جهش تولید مشکلات اقتصادی پساکرونا را کاهش می‌دهد

استاندار گیلان گفت:تحقق جهش تولید که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان شعار امسال نامگذاری شده، بسیاری از مشکلات اقتصادی پساکرونا را کاهش می‌دهد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان لامرد در گفتگو باعلم وفناوری:

زیرساختهای جهش تولید در لامرد مهیاست/ جهش تولید باهدف قطع تضاد طبقاتی همراه خواهدبود

باهدف واکاوی و تشریح بیشتر ابعاد شعار سال ۹۹ باعنوان جهش تولید، گفتگویی با سرهنگ پاسدار سید محمود جعفری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان لامرد داشته ایم.

یادداشت/

جهش تولید شاه کلید رونق اقتصادی در ایران

برنامه ریزی برای خروج از رکود باید حتما در اولویت دستور کار نهادها و مسئولان اقتصادی کشور باشد، اما این خروج از رکود چگونه و در چه سطحی باید صورت گیرد. طرح موضوع جهش تولید در چنین شرایطی به منزله اقدامی فراتر از برنامه های معمول رونق اقتصادی است.