جهش-تولید::خبرگزاری علم و فناوری
جهش-تولید

منتخب مردم شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در گفتگو با علم و فناوری عنوان کرد:

اقتصاد مقاومتی؛ شاه کلید حل مسائل اقتصادی کشور/ نقش مهم سه قوه در تحقق شعار جهش تولید/ مهمترین عامل درجهش ناگهانی تولید؛ استفاده از ظرفیتهای مغفول

در گفتگویی تفصیلی با محمدمهدی فروردین، منتخب مردم شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین به ابعاد مختلف شعار سال با عنوان جهش تولید پرداختیم.

مسؤول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان؛

جهش در خلق فناوری و حمایت از اختراعات از جهش های اولویت داراست/ در سال رونق تولید، بیش از ۷۰ طرح محصول محور و فناورانه را حمایت کردیم

خالد گمار با بیان این که در سال گذشته رونق تولید با تلاشی که در کشور صورت گرفت محقق شد، جهش های اولویت دار به منظور جهش تولید را جهش در خلق فناوری و حمایت از اختراعات عنوان کرد و خبر داد: در سال گذشته این سازمان توانست بیش از ۷۰ طرح محصول محور و فناورانه را مورد حمایت خود قرار دهد.

رئیس بسیج علمی، پژوهشی و فناوری خوزستان:

جهش تولید فقط در حد شعار باقی نماند/ضرورت اهتمام مسئولان برای تحقق شعال سال

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان گفت: حرکت برای تحقق شعار سال ۱۳۹۹ یک امر ضروری برای کشور است و می طلبد که همه ما در این مسیر گام برداریم زیرا نباید جهش تولید فقط در حد شعار باقی نماند.

تحقق شعار سال نیازمند حذف کاغذ‌بازی‌ها در سال ۹۹/ تولیدات در بحران کرونا ثابت کرد تحقق "جهش تولید" دور از انتظار نیست

ایران بیش از آنچه فکرش را بکنیم ظرفیت پیشرفت و جهش در اقتصاد و تولید را دارد اما لازمه این جهش تسهیل مسیر تولید است و این محقق نمی‌شود مگر با همت و تلاش مسئولان امر.

سال جهش تولید سالی خوش قدم برای ایرانی هاست

در حالی سال ۱۳۹۹ را آغاز کردیم که دنیا درگیر بحران شیوع بیماری کرونا و تبعاتش است. بسیاری از کسب و کارها تعطیل ویا نیمه تعطیل شده و بازارهای بورس جهانی وداخلی بشدت اسیب های جدی دیده است.

منتخب مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با علم و فناوری پیرامون شعار سال جدید:

جهش تولید، شکوفایی کشور در عرصه‌های مختلف را درپی خواهد داشت

آیت الله دکتر علی اکبر کلانتری، منتخب مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری و از دانش آموختگان برجسته ارسنجانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در فارس به تحلیل شعار امسال (( جهش تولید ))، فرصت ها و تهدیدها پرداخت.

یادداشت/ عباس علوی راد؛

۱۰ دلیل برای هوشمندانه بودن انتخاب راهبرد "جهش تولید" برای سال ۱۳۹۹

برای موفقیت حتی نسبی جهش تولید در سال ۱۳۹۹ با وجود تحریم ها و شیوع کرونا ویروس در کشور، بهتر است دولت با رفع تعارض در سیاست گذاری برای عبور از کرونا و حمایت فوری، عملی و اثر بخش از کسب و کارهای در معرض نابودی برای پسا کرونا برنامه ریزی کند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران:

تحقیق و پژوهش سرچشمه جهش تولید است

حضرت آیت الله خامنه ای در آئین نامگذاری سال ۹۹ با اشاره به سرچشمه بودن تحقیق و پژوهش برای تولید اظهار داشتند: برای آنکه تولید در زندگی مردم احساس شود باید جهشی در تولید به کمک تحقیق و پژوهش، شرکت های دانش بنیان و جوانان مبتکر اتفاق بیوفتد