جهش-تولید

لازمه تبدیل جهش تولید به ابزار قدرت؛

تحولات بنیادین در نهادهای اقتصادی، حقوقی، سیاسی و اجتماعی باید صورت گیرد

برای این که جهش تولید طبق فرمایشات مقام معظم رهبری به "ابزار قدرت" تبدیل شود، لازم است تحولات بنیادینی در نهادهای اقتصادی-حقوقی، سیاسی و اجتماعی صورت گیرد.

معرفی استارتاپ

معرفی استارتاپ

معرفی استارتاپ

زردآلوی شهرستان آباده در ره بازار؛ همتی برای رونق و جهش تولید

مدیر جهاد کشاورزی آباده نیز تصریح کرد: برداشت محصول زردآلو از حدود ۹۰۰ هکتار از باغ‌های منطقه چهل زرعی و سورمق در این شهرستان که از نظر طعم، کیفیت و پیش رسی بسیار مطلوب است آغاز شد.

جهش تولید

جهش تولید

الزامات جهش تولید؛

انقلاب نهادی، یکی از الزامات جهش تولید است

علی حسین صمدی، بخش اقتصاد دانشگاه شیراز گفت:جهش تولید، نیازمند تغییرات نهادی گسترده (اقتصادی-حقوقی، سیاسی، و اجتماعی-فرهنگی) و عمیق (در زمینه تولید علم، اندیشه و تولید کالاها و خدمات) یا در یک کلام، انقلاب نهادی است.

توسط نوجوان مخترع ایلامی صورت گرفت :

ساخت ماشین ضدعفونی کننده دست ساز

محمدرضا موسی زاد مخترع ایلامی : از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا در استان ، همواره مشاهده می کردم که دستگاههای خدمات رسان جهت کار و فعالیت در مناطق کم عرض با مشکل مواجه می شدند و این مشکل ، بنده را به این تفکر واداشت تا به ساخت دستگاهی ویژه حمل و نقل بپردازم که ضمن داشتن قابلیت گندزدایی و ضدعفونی این مناطق ، از مزیت کم مصرف بودن و کم هزینه بودن برخوردار باشد .

الزامات جهش تولید؛

جهش تولید نیازمند یک انقلاب نهادی در اقتصاد ایران پسا-کرونا

دکترعلی حسین صمدی، دانشیار دانشگاه شیراز گفت: جهش تولید، نیازمند تغییرات نهادی گسترده (اقتصادی-حقوقی، سیاسی، و اجتماعی-فرهنگی) و عمیق در زمینه تولید علم، اندیشه و تولید کالاها و خدمات است.

جهش تولید

در این کلیپ کوتاه به فواید مهم جهش تولید در سال ۹۹ اشاره شده است.

جهش صادرات لازمه جهش تولید

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی گفت:جهش صادرات لازمه جهش تولید است.

جهش تولید بدون توجه به فناوران تحقق نمی یابد/ حذف فرآیندهای زائد اداری نقش موثری در شکوفایی واحدهای دانش محور و فناوری دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: حفظ بازار موجود و نیز بسترسازی تحقق جهش تولید بدون فناوران میسر نمی شود.