جوانان

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت:

نزدیکترین محل برای قانون تسهیل ازدواج جوانان بودجه ۱۴۰۰ است

عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نشستی که به همت بسیج دانشجویی استان اصفهان و با موضوع قانون تسهیل ازدواج جوانان برگزار شد، با بیان این که در موضوع جوانان نباید فکر کنیم کار جدی انجام داده ایم گفت: نزدیکترین محل برای قانون تسهیل ازدواج جوانان بودجه ۱۴۰۰ است.

مسئول بسیج اساتید استان اصفهان؛

نقش اساتید دانشگاهها در دوران پساکرونا ویژه و خاص است

محمد باقری با بیان این که بسیج اساتید استان اصفهان با پنج رویکرد مهم وارد عرصه مبارزه با این ویروس شده و در ۵ کمیته تخصصی این مسئله را پیگیری می کند، گفت: نقش اساتید دانشگاهها در دوران پساکرونا ویژه و خاص است.

یادداشت/

روز جوانی یا روز جوان ...؟

در سرزمین جوانی، جوانی كردن و جوان ماندن سخت است و گرنه هر كسی پس از نوجوانی، لاجرم جوانی است برنا، مسئله این است جوانی كردن.

کارشناس جامعه‌شناسی:

جایگزینی حیوان خانگی به جای فرزند نشانه انزوای جوامع در غرب است/ امید به آینده انگیزه زوج‌ها برای فرزندآوری را تقویت می‌کند

کارشناس جامعه‌شناسی با اشاره به اقدام برخی از شخصیت‌های معروف در فضای مجازی برای کاهش فرزندآوری یا جایگزینی حیوان خانگی با فرزند افزود: این افراد با الگوگیری از غرب اقدام به این کار می‌کنند بدون در نظر گرفتن این نکته که این نارسایی‌ها در جوامع غربی به واسطه انزوا عارض آن‌ها شده است.

سخن جوان اینگونه لذت‌بخش می‌شود

رهبر حکیم انقلاب اسلامی در دیدار چهارشنبه گذشته با جمعی از نخبگان جوان و استعداد‌های برتر جمله‌ای گفتند که هم از نظر تربیتی برای جوانان حائز اهمیت است و هم برای دیگران در نوع مواجهه‌شان با جوانان.

یادداشت:

جوانان اغلب شخصیت های علمی را مورد الگو برداری قرار نمی دهند

زندگی جوانان امروز با الگو قرار دادن عده ای دچار روزمرگی و صرف پرداختن به مسائل سطحی شده است

محیط دانشگاه ، محیط نقد ، پیشنهاد و ارائه راهکارها است /جو دانشگاه باید کاملا علمی باشد

حسین دانش گر فعال دانشگاهی ایلام :در واقع محیط دانشگاه ، محیط نقد ، پیشنهاد و ارائه راهکارها است و می توان نگاهی همچون مجلس شورای اسلامی به دانشگاه داشت که در آن ایده ها و نقطه نظرات متفاوتی رد و بدل می شود و می توان به بهترین و ناب ترین ایده ها جهت انجام فعالیت های فرهنگی دست پیدا کرد .

معاون سیاسی استاندار در نشست صمیمی با جوانان:

توجه به جوانان از مهم ترین اولویت ها و سیاست های دولت است/ از انتقادات سازنده که لازمه رشد و توسعه جامعه است استقبال می کنیم

معاون سیاسی استاندار گفت:توجه به جوانان از مهم ترین اولویت ها و سیاست های دولت است.

نمایشگاه چهل‌چراغ؛ نمایشی از دستاوردهای علمی و فناوری ؛

مشاور وزیر دفاع:ما امروز شاهد شارش علمی و حضور نرم در فضای بین‌المللی هستیم/فرمانده سپاه تهران: مولفه مهم در قدرت، علم و دانش است

نمایشگاه چهل‌چراغ به مناسبت گذشت چهل دهه از انقلاب اسلامی ایران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهر ری، مکانی بود جهت به نمایش گذاشتن دستاوردها و اختراعات نخبگان و مخترعین و مبتکران جوان کشور ما.