حمایت-از-مخترعان-بسیجی

انقلاب و رهایی کشور از وابستگی به تکنولوژی های خارج از کشور

داود سودبر مخترع شهرستان اراک میگوید:به دنبال وابسته بودن کشورقبل از انقلاب تمام تکنولوژی ها وارداتی بودندو ابداع و اختراع انجام نمی شد. این جنبش ومیل در قشر جوان ایجاد شد که روی پای خودمان باشیم.

سردار سلیمانی :

گام دوم انقلاب یک سازمان دهی جدید است

رئیس سازمان بسیج با اشاره به اینکه گام دوم انقلاب یک سازمان دهی جدید است برای اینکه راهی که می خواهیم طی کنیم همراه با یک جهش باشد ادامه داد: این مسیر را باید با روحیه جهادی و تکیه بر جوانان عزیز بتوانیم تمدن سازی کنیم.

در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری عنوان شد؛

گامی جدید در صنعت مکانیزاسیون کشاورزی با اختراع" دستگاه کودپاش دامی با مکانیزم رانش کودبااستفاده از جک هیدرولیکی"

مخترع جوان بوکانی با اختراع دستگاه کودپاش دامی با مکانیزم رانش کودبااستفاده از جک هیدرولیکی گامی جدیدی در صنعت مکانیزاسیون کشاورزی ثبت کرد.

آغاز پنجمین جشنواره ملی جهادگران علم و فناوری؛

سردار سلامی : در حال قطع همه ی وابستگی ها هستیم/سردار رحیمی : پشتیبانی و تجاری سازی طرح های فناورانه جوانان از اهداف بسیج است

جشنواره جهادگران علم و فناوری با هدف حمایت و هدایت طرح ها و ایده های نخبگان بسیجی سراسر کشوردر محل سالن همایشات ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین افتتاح شد.

نبوغ مخترع علی آبادی مورد توجه آلمانی ها قرار گرفت

مخترع گلستانی می گوید در حال حاضر از استان ها و حتی کشورهای اروپایی و منطقه ثبت سفارش برای خرید دستگاه خراطی دارم و این در حالی است که در مرحله ثبت اختراع این دستگاه قرار دارم.

مبینا وطن خواه نخبه جوان بسیجی هرمزگانی :

هدفم کسب افتخار برای کشورم است/ اختراع به نوعی انگیزه و ایمان می خواهد

مبینا وطن خواه مخترع ۱۶ساله هرمزگانی و مخترع سیستم هوشمند نشت یاب لوله های آب و نخبه جوان در گفتگو با خبرنگار ما به مناسبت هفته بسیج گفت: علاقه زیادی به دروس نظری وفیزیک دارم و همیشه به دنبال کشف ناشناخته ها بودم .

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل مطرح کرد؛

تقویت بنیه علمی کشور و تحقق جهش تولید بهترین راه مقابله با تهدیدات دشمن

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: تقویت بنیه علمی کشور و تحقق جهش تولید بهترین راه مقابله با تهدیدات دشمن در شرایط کنونی است.

مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی :

​استقرار و فعالیت ۲۵ شرکت دانش بنیان در استان / حمایت مادی و معنوی بسیج علمی از شرکت های دانش بنیان

​مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر ۲۵ شرکت دانش بنیان در پردیس شرکت های دانش بنیان بسج علمی پژوهشی مستقر و فعالیت علمی، پژوهشی انجام می دهند.

مسئول بسیج علمی و پژوهشی سپاه امام صادق ع استان بوشهر؛

یکی از اهداف ایجاد پایگاه علمی، جذب و هدايت و حمايت از نوآوران است

پايگاه علمي و پژوهشي به عنوان يكي از پايگاه‌هاي زيرمجموعه سازمان بسيج علمي و فناوري با اهداف شناسايي، جذب و هدايت ايده‌هاي خلاقانه، هدايت و حمايت از نوآوران، محققان و فعالان عرصه علم و فناوري و توسعه و تقويت تشكل هاي اين بخش با روحيه و تفكر بسيجي راه اندازي شده است.

معاون علمی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:

حمایت از ۵۰ مخترع و مبتکر بسیجی برای تجاری سازی محصول/ موانع تولید در کرمانشاه شناسایی می‌شود

معاون علمی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: از ۵۰ مخترع و مبتکر بسیجی به منظور تجاری سازی محصول حمایت می شود.