حمایت-از-مخترعان

نبوغ مخترع علی آبادی مورد توجه آلمانی ها قرار گرفت

مخترع گلستانی می گوید در حال حاضر از استان ها و حتی کشورهای اروپایی و منطقه ثبت سفارش برای خرید دستگاه خراطی دارم و این در حالی است که در مرحله ثبت اختراع این دستگاه قرار دارم.

کلاچ اتومات

وزیر صمت برای حمایت از کدام اختراع دستور مستقیم داد؟ چرا برای بقیه اختراعات چنین دستوری نمی‌دهد؟

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران:

طرح‌های نخبگانی مقابله با کرونا در مازندران مورد حمایت قرار می‌گیرد

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران از صدور فراخوان برای حمایت از ایده‌های برتر نخبگانی برای مقابله با کرونا خبر داد.

حمزه شیخیانی مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان بوشهر:

تمرکز سازمان بر فعال‌سازی خانه نخبگان و مراکز رشد خواهد بود

حمزه شیخیانی مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان بوشهر گفت: بیشتر تمرکز ما بر حمایت از پروژه‌هایی با موضوعات علوم دریایی و شیلات بوده است.

نشست نخبگان علمی و جهادی

حمایت از نخبگان علمی و جهادی | معرفی و حمایت از طرح های برتر

عصر روز دوشنبه نشست حمایت از نخبگان علمی و جهادی استان با حضور مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان قزوین برگزار گردید.

گلایه های مخترع بسیجی دستگاه تصفیه هوای صنعتی از عدم حمایت مسئولان؛

دولت هیچ حمایتی از ما نکرده است/ در حوزه نقاشی ساختمان فعالیت می کنم!

نادر بهشتی مخترع بسیجی در گفتگو با خبرگزاری علم و فناوری، با گلایه از عدم حمایت دولت از مخترعان، از مسئولان خواست به این حوزه بیشتر توجه کنند.

در صورت پایش دائمی گسل‌ها:

امکان پیش بینی زلزله وجود دارد

محقق مازندرانی که به کمک برادرش موفق به ساخت دستگاه سنجش رادون شد گفت: در صورت پایئش دائمی گسل‌ها به لحاظ وجود گاز رادون امکان پیش بینی زلزله وجود دارد.

با اطمینان ایده پردازی کنید

دغدغه های نخبگان و پژوهشگران هر روز موجب ایده چردازی و ساخت یک راهکار ، یک وسیله و یا یک روش و شیوه جدید تولید شده است که با توجه به محدودیت های موجود برای جوانان به ثمر رساندن آن به تنهایی کار دشواری به نظر می آید که بسیج علمی و فناوری توانسته است در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری کارهای بسیاری را انجام دهد.

توسط مخترع خوزستانی محقق شد؛

ساخت دستگاه استریل کننده سطوح با اشعه ماورای بنفش

دستگاه استریل کننده ی سطوح با اشعه ی ماورای بنفش بخاطر پرتوهای غیریونسازش میتواند جلوی انتقال عفونت به هوا را بگیرد و قابلیت کنترل از راه دور را شامل شود

مخترع لرستانی:

حمایت از مخترعین گامی برای آبادانی لرستان/تجاری سازی دغدغه مخترعان است

محمد مرادیان اشرف آبادی گفت: من به عنوان یک مخترع از مسئولین می‌خواهم که برای آبادانی، رفاه وپیشرفت ایران عزیزمان از مخترعین ونخبگان حمایت کنند.