خبرگزاری-علم-و-فناوری-یزد::خبرگزاری علم و فناوری
خبرگزاری-علم-و-فناوری-یزد

توصیه های تغذیه ای برای ماه مبارک رمضان

مدیر گروه تغذیه مرکز بهداشت استان یزد عنوان کرد: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و البته شیوع ویروس کرونا ضروری است که افراد برای سلامت خود به بحث تغذیه توجه ویژه ای داشته باشند.

بخشنامه های بی سرانجام؛

حمایت سازمان غذا و دارو از محصولات ضدعفونی کننده غیر الکلی به کجا رسید؟

سازمان غذا و دارو در شرایط به وجود آمده در اثر شیوع کرونا سیاست حمایت از تولید محصولات ضدعفونی کننده غیر الکلی را در پیش گرفت، سیاستی که به نظرمی رسد این روزها کمتر به آن توجه می شود.

احداث هفت نقاهتگاه ویژه بیماران مبتلا به کرونا در استان یزد

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد اعلام کرد: تا کنون ۷ نقاهتگاه توسط سپاه در استان احداث شده که خوشبختانه تنها از سه نقاهتگاه استفاده شده و تا این لحظه نیازی به استفاده از مابقی نقاهتگاه ها نبوده است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد مطرح کرد

فعالیت قرارگاه امام جواد(ع) یزد برای رفع آسیب‌های اجتماعی

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به فعالیت قرارگاه امام جواد(ع) سپاه یزد برای رفع آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد: این قرارگاه در دوران کرونا و با به کار گیری ظرفیت روانشناسان بسیجی مشغول خدمت رسانی به عموم مردم یزد است.

چهار توصیه برای در امان ماندن از کرونا

معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به از سرگیری فعالیت برخی مشاغل عنوان کرد: ما اکنون در مرحله مدیریت و کنترل بیماری کرونا قرار داریم. اگر مردم برخی نکات ساده بهداشتی را رعایت کنند می توانیم وارد فاز مهار بیماری شویم.

قائم‌ مقام مؤسسه تحقیقات ژنتیک میبد تشریح کرد

برخی تصورات غلط در مورد ویروس کرونا

عدم ابتلای کودکان و جوانان و فرض خط ثابت شيوع برای بیماری کرونا از جمله تصورات غلط در مورد این بیماری بوده که در جامعه رواج یافته است.

مدیر بیمارستان میبد خبر داد

کنترل و مدیریت بیماری کرونا در میبد

مدیر بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد اعلام کرد: بیماری کرونا در شهرستان میبد کنترل شده و اکنون در مرحله مدیریت این بیماری هستیم.

تولید روزانه سه هزار ماسک توسط دانشجویان ابرکوه

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان ابرکوه گفت: به طور میانگین روزانه ۳۰۰۰ ماسک توسط مجتمع پژوهشی یزد وابسته به سازمان انرژی اتمی توسط اشعه استریل شده و به شهرستان تحویل داده می شود.

فرمانده سپاه الغدیر یزد خبر داد

احداث چهار نقاهتگاه ویژه بیماران مبتلا به کرونا توسط سپاه الغدیر یزد/برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیک

فرمانده سپاه الغدیر یزد اعلام کرد: تا کنون دو نقاهتگاه بیماران کرونایی در یزد و یک مورد در شهر میبد و مورد دیگری نیز در شهر اردکان توسط سپاه الغدیر یزد احداث شده است.

گزارش تصویری؛

تولید ماسک توسط جهادگران یزدی

جهادگران هیات نینوای یزد با همراهی قرارگاه امام رضا(ع) بسیج اقدام به دوخت ماسک برای حمایت از کادر درمان و عموم مردم بای مقابله با کرونا می کنند.