خبرگزاری

معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت:

پذیرش ۴ هزار دانشجو در مرحله اول آزمون دستیار تخصصی/ظرفیت خالی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رشته طب اورژانس

معاون آموزشی و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت، با اعلام این که امسال ظرفیت پذیرش ۴هزار و۳۰۰ دانشجو در آزمون دستیار تخصصی داشتیم که برای نخستین بار ۴هزار نفر در مرحله اول پذیرش شدند، گفت: در آزمون امسال ظرفیت پذیرش دانشجو در دو رشته بیهوشی و عفونی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تکمیل شده اما همچنان در رشته طب اورژانس ظرفیت خالی وجود دارد.

مدیر توسعه آموزش بین‌الملل معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبرداد:

برگزاری همایش بین‌المللی‌سازی آموزش عالی علوم پزشکی در اصفهان

مدیر توسعه آموزش بین‌الملل معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: همایش "بین‌المللی‌سازی آموزش عالی علوم پزشکی" از روز سه شنبه ۲۹ شهریورماه، به مدت دو روز ویژه دانشگاه‌های قطب ۷ کشور شامل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، شهرکرد، یزد و کاشان برگزار می‌شود.

توسط شرکت دانش‌بنیان سنجش و دانش آیریک در راستای تحقق شعار سال انجام شد؛

چالش‌ها و نیازهای صنعت حوله‌بافی خمینی‌شهر شناسایی و احصا شد/دستگاه‌های جدید ظرفیت تولید را چند برابر می‌کند

مدیر عامل شرکت دانش بنیان سنجش با تصریح این که در راستای تحقق شعار سال چالش‌ها و نیاز‌های صنعت حوله بافی خمینی شهر شناسایی و احصا شد، گفت: با نگاه حل مسئله بازدید نماینده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و نماینده ماشین سازی ایران از بخش‌‌های مختلف انجام گرفت و لیست تجهیزات مورد نیاز برای بررسی لیزینگ ارائه شد با ماشین‌آلات به روز ظرفیت تولید تا چند برابر افزایش می‌یابد که صادرات به چند کشور هم در دست پیگیری است.

بر اساس اطلاعات بیست سال اخیر (۲۰۲۱-۲۰۰۲) پایگاه وب‌آو‌ساینس؛

دکتر مهدی کارگرفرد، بعنوان پراستنادترین نویسنده حوزه فیزیولوژی ورزشی و تندرستی ایران معرفی شد

بر اساس اطلاعات بیست سال اخیر (۲۰۲۱-۲۰۰۲) پایگاه وب‌آو‌ساینس، دکتر مهدی کارگرفرد رییس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه اصفهان با ۶۷۹ استناد (۴۷ مقاله) پراستنادترین نویسنده حوزه فیزیولوژی ورزشی و تندرستی ایران است.

مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی مرکز آموزشی درمانی الزهرا اصفهان؛

۷۰درصد اصفهانی‌ها به اهدای عضو مرگ مغزی راضی می‌شوند/نزدیک ۵۰۰ بیمار در انتظار پیوند/بعدکرونا پیوند کبد اصفهان آغاز نشده

مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی مرکز آموزشی درمانی الزهرا اصفهان با تاکید بر این که برای مرگ مغزی بازگشتی در کار نیست با این حال ۷۰ درصد اصفهانی‌ها راضی به اهدای عضو می‌شوند، اعلام کرد: از بعد ایام کرونا هنوز پیوند کبد در اصفهان از سر‌گرفته نشده و اکنون حدود ۵۰ بیمار در لیست انتظار پیوند کبد‌، ۲۳ نفر در لیست انتظار پیوند قلب و در حدود ۴۰۰ نفر در لیست انتظار پیوند کلیه هستند.

رئیس اداره کل دامپزشکی استان اصفهان:

۷۰ درصد لبنیات صادره به روسیه از استان اصفهان/ مجلس معیشت دامپزشکان را پیگیری کند

رئیس اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، در همایش ملی منطقه‌ای امنیت غذایی و فرهنگ سازی غذایی با تصریح این که۷۰ درصد لبنیات صادره به روسیه از استان اصفهان است، گفت: معیشت همکاران دامپزشکی خیلی مناسب نیست و نیاز به بازنگری و پیگیری در مجلس دارد.

دکتر اعتباری اعلام کرد:

پرداخت نیمی از بدهی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به شرکت‌های دارویی از طریق طرح دارویار

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نشست با اصحاب رسانه، از پرداخت نیمی از بدهی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به شرکت‌های دارویی از طریق طرح دارویار خبرداد.

دکتر شاهن شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام کرد:

اقدام جهادی برای پروژه‌های نیمه تمام بیمارستانی استان انجام شد/بدهی ۸۰۰ میلیارد تومان تأمین اجتماعی پرداخت نمی‌شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نشستی با اصحاب رسانه به تشرح اقدامات این دانشگاه طی چند ماه مسئولیت خود از جمله تکمیل پروژه های نیمه تمام و بسیاری اقدامات دیگر پرداخت و گفت: در استان اصفهان بالای ۷۰ درصد جمعیت بیمه تامین اجتماعی هستند ما هم روی بیمه بیماران حساب می‌کنیم اما الان بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان از تأمین اجتماعی طلبکاریم و پرداخت نمی‌کنند.

حجت السلام والمسلمین دکتر احمد لقمانی؛

تبیین مهمترین عوامل آرامش تمام عیار در زندگی/«خودارزشمندی» اولین عامل پایدار و مُسَکِن ۸۰ ساله است

حجت السلام والمسلمین دکتر احمد لقمانی در نشست تخصصی بسیج اساتید استان اصفهان با تبیین مهمترین عوامل «آرامش تمام عیار در زندگی»، گفت: «خودارزشمندی» اولین عامل آرامش تمام عیار در زندگی و مُسَکِن ۸۰ ساله است.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی رستیژلند:

راه‌اندازی رشته دانشگاهی برند/تحصیل نخستین ورودی در مرکز علمی کاربردی پرستیژلند از مهرماه

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی پرستیژلند(اصفهان سیتی سنتر) از راه اندازی رشته دانشگاهی برند برای اولین بار در کشور خبرداد و افزود: نخستین ورودی رشته طراحی و توسعه برند از مهرماه امسال در مرکز علمی کاربردی پرستیژلند (اصفهان سیتی سنتر) تحصیل خود را آغاز خواهند کرد.