خبر-فناوری

مسئول مرکز رشد بسیج علمی استان اصفهان گفت؛

مرکز رشد بسیج علمی اتمسفر خود را به سمت کارخانه فناور هدایت می کند/ در فناوریهای نوین نانو و بایو تکنولوژی اصفهان حرفهایی برای گفتن دارد

مسئول مرکز رشد بسیج علمی استان اصفهان با تصریح این که مرکز رشد بسیج علمی اصفهان اتمسفر خود را به سمت کارخانه فناور هدایت می کند، گفت: در فناوری های نوین نانو و بایو تکنولوژی اصفهان حرفهایی برای گفتن دارد، اما تمرکز امکانات و توجه مسئولان در پایتخت بیشتر است.

با افتخار پرچم جمهوری اسلامی ایران را برافراشتند؛

دانش آموزان ایرانی مقام اول لیگ FOLK RACE مسابقات ربوتکس جهانی را کسب کردند

دانش آموزان ایرانی مقام اول لیگ FOLK RACE و مقام سوم لیگ کارآفرینی مسابقات ربوتکس جهانی(۲۰۱۹) را کسب کردند.

توسط دانشگاه امیرالمؤمنین (ع) اصفهان؛

همایش سراسری گام دوم انقلاب اسلامی؛ رسالت دانشگاه ها برگزار می شود

همایش سراسری گام دوم انقلاب اسلامی؛ رسالت دانشگاه ها توسط دانشگاه امیرالمؤمنین (ع) اصفهان بهمن ماه برگزار می شود.

مسئول سازمان بسیج اساتیداستان اصفهان ؛

اساتید نخبه با زبان علمی خودشان پیگیر مطالبات جامعه باشند

مسئول سازمان بسیج اساتیداستان اصفهان با بیان این که جنبش استادی در سراسر کشور با نگاه جهادی به مشکلات وارد شده و در جهت حل علمی آن اقدام می کند، گفت: جنبش استادی و ظرفیت استادی در استان اصفهان ویژه است و اساتید نخبه با زبان علمی خودشان پیگیر مطالبات جامعه باشند.

عضو هیات علمی گروه گفتار درمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت؛

اختلال تکاملی زبان و اختلال در تلفظ صدا شیوع بالایی دارد/ آزمون ها را ساخته ایم نیاز به بودجه دارند که هنجار بشوند

عضو هیات علمی گروه گفتار درمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: اختلال تکاملی زبان و اختلال در تلفظ صدا جزو شایع ترین اختلالات ارتباطی در دوران پیش از دبستان هستند که اولی بین ۷ تا ۱۲ درصد و دومی حدودا ۲۰ درصد شیوع دارند. برای پیشگیری از این مشکلات، غربالگری با آزمونهای بومی نیاز است؛ ما آزمون های زیادی را ساخته ایم که نیاز به بودجه دارند تا هنجار بشوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه_ مجلسی مطرح کرد؛

بزرگترین مرکز اقتصادی شهرستان مبارکه بعد از فولاد «طرح ملی خودکفایی بذر صیفی جات» است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه_ مجلسی در آیین افتتاح مرکز رشد بسیج علمی شهرستان مبارکه، تصریح کرد: بزرگترین مرکز اقتصادی شهرستان مبارکه بعد از فولاد «طرح ملی خودکفایی بذر صیفی جات» است.

به میزبانی بسیج علمی؛

نشست مشترک مسئولان پژوهش نیروهای مسلح استان اصفهان برگزار شد

نشست مشترک مسئولان پژوهش نیروهای مسلح استان اصفهان، در آخرین روز از هفته بسیج و در محل سازمان بسیح علمی، پژوهشی و فناوری برگزار شد.

به مناسبت هفته بسیج؛

سازمان بسیج علمی و دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

امروز و به مناسبت هفته بسیج سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان و دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

با حمایت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان؛

اولین دوره جشنواره بین المللی خیام با موضوع ایده، نوآوری و اختراع زیر نظرسازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان برگزار می شود

خالد گمار مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فنائوری استان اصفهان در نشستی به مناسبت هفته بسیج با اصحاب رسانه از برگزاری اولین دوره جشنواره بین المللی خیام زیر نظرسازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان خبر داد، همچنین از پوستر، لوح و سایت ثبت نام جشنواره رونمایی شد.

در یک نشست خبری با اصحاب رسانه اعلام شد؛

اولین دوره جشنواره بین المللی اختراعات جهان خیام با حمایت سازمان بسیج علمی اصفهان برگزار می شود

به مناسبت هفته بسیج مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان در نشستی با اصحاب رسانه از برگزاری اولین دوره جشنواره بین المللی خیام زیر نظرسازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان خبر داد از پوستر، لوح و سایت ثبت نام جشنواره نیز رونمایی شد.