خراسان-شمالی::خبرگزاری علم و فناوری
خراسان-شمالی

خبرنگار

فاطمه پردل

خبرنگار

حمید بینا

سردار رمضان شریف

مراسم بزرگداشت ۹دی با شعار سراسری (یوم الله ۹ دی،مظهر بصیرت،ولایتمداری و عبور از فتنه ها) با حضور معنادار مردم خراسان شمالی

مسئول روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بزرگداشت یوم الله ۹ دی در جمع باشکوه مردم خراسان شمالی با تاکید بر حضور معنادار امت ولایتمدار برای دشمنانی که بر طبل اختلافات کشور می کوبند

سردار ابوالقاسم چمن

مراسم بزرگداشت سردار حاج قاسم سلیمانی در مصلای نماز جمعه شهرستان بجنورد

سردار ابوالقاسم چمن فرمانده سپاه استان خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در مصلای امام خمینی شهرستان بجنورد،به مناسبت شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد

خبرنگار

محسن محمدی

بهره برداری غیر علمی مرگ زنجیره ای در آلبلاغ

برداشت‌هاي غيرمجاز و غيراصولي از معادن از مهم‌ترين دغدغه‌هايي است که فعالان اين حوزه همواره به آن اشاره کردند و مسئولان زيادي از تخلفات در اين حوزه پرده برداشتند از برداشت‌هاي غيرمجاز در منطقه اسفراین گرفته تا کشته شدن ها اما سکوت مسوولان به دنبال آن بوده است.

شناخت درستی از نخبه در مسئولین کشور وجود ندارد/ساختار موجود از نوع ساختار آمیبی است/نیاز به یک ساختار سارنترال داریم

هادی محمد زاده، مسئول سازمان علمی و پژوهشی سپاه خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری، با اشاره به نقش بسیار نافذ نخبگان در توسعه کشور و کارکرد واقعی نخبگان اشاره کرده اند که در ادامه می خوانیم.

بازتاپ یک گزارش:

وقتی آبروی کودکان حفظ می شود/عملیات پارتیزانی سپاه پس از انتشار یک گزارش

پیرو گزارش منتشر شده در خبرگزاری علم و فناوری مبنی بر چشم انتظاری  دانش آموزان نیازمند بجنوردی ، قرارگاه پیشرفت آبادانی از خرید و اهدای  لوازم تحریر ونوشت افزار  به ارزش ۱۵۰هزار تومان برای هر دانش آموز نیازمند خبر داد؛ خبری که توانست لبخند شیرینی را برلبان این دانش آموزان بنشاند.

پرداخت بیش از ۷۲۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در خراسان شمالی

مدیر صندوق کار آفرینی امید خراسان شمالی گفت: تاکنون بیش از ۷۲۴ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی توسط این صندوق پرداخت شده است.

طرح مطالعاتی پدافندغیرعامل خراسان شمالی تا پایان امسال به اتمام می رسد

مدیرکل پدافند غیرعامل خراسان شمالی گفت: طرح مطالعاتی پدافندغیرعامل استان و مرکز استان در حال انجام است و تا پایان امسال به اتمام می رسد.